Pisanie po ścianie (okładka  miękka, 12.2020)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Osobiste refleksje autorki na temat tego, co w życiu najważniejsze. Wyrosły z przyglądania się życiu, jego zagadkom i tajemnicom. Czasami zmuszają do myślenia, niejednokrotnie wzruszą, a nieraz rozbawią.
Autorka przyznaje, że pisanie jest dla niej opowiadaniem zdziwienia nad wszystkim, co ją otacza. Nic tu nie jest tak oczywiste, jak się pozornie zdaje. I wszystko jest godne uwagi, nawet to, co najbardziej błahe.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1255519617
Tytuł: Pisanie po ścianie
Tytuł oryginalny: Pisanie po ścianie
Autor: Krynicka Grażyna
Wydawnictwo: Psychoskok
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 161
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-12-02
Rok wydania: 2020
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 149 x 12 x 212
Indeks: 36788514
średnia 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
1 recenzja
4/5
18-12-2020 o godz 18:24 przez: Northman1984
O tym, co najważniejsze. Grażyna Krynicka dzieli się w swej najnowszej książce z czytelnikiem zestawem swych przemyśleń nad ludzkim losem i życiem oraz nad tym, co w tym życiu jest najważniejsze. To książka napisana z refleksyjnego dystansu, który – być może – pomoże także i nam nabrać tak czasem brakującej wszystkim właściwej perspektywy. „Pisanie po ścianie” może się okazać niezwykle interesującą lekturą dla tych, którzy cenią sobie inny punkt widzenia niż własny i są na niego otwarci. Autorka czyni na kolejnych stronach szereg mądrych, konstruktywnych spostrzeżeń na temat właściwego postrzegania życia, możliwych do wyznaczenia w nim priorytetów i zadań, których wykonanie być może przyniesie każdemu to, co w ludzkiej egzystencji wydaje się być najważniejsze – szczęście. Autorka na łamach książki przyznaje, że pisanie jest dla niej opowiadaniem zdziwienia nad wszystkim, co ją otacza. Patrząc na sprawę pod tym kątem wypada chyba przyznać Grażynie Krynickiej rację – życie i otaczający nas świat to cuda, które zawsze są w stanie nas czymś zaskoczyć. Ukryty wniosek na ten temat jest niezwykle prosty, ale jakże ważny: warto jest żyć. Warto doświadczać, przeżywać. Śmierć jest kresem, ostatecznością od której nie ma odwrotu. Życie natomiast obfituje w możliwości. Czy dzięki „Pisaniu na ścianie” odnajdziemy w życiu szczęście? Nie. Drogę ku niemu wiodącą każdy musi odkryć i przebyć sam. Możemy jednak dzięki książkom takim jak ta przemyśleć kierunek, w którym podążamy. Poznanie czyjegoś punktu widzenia na sprawy uniwersalne zawsze jest pouczające, wzbogacające i wartościowe (o ile rzecz jasna ten ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia – Grażyna Krynicka jak najbardziej wie, o czym mówi i o czym pisze). Takie doświadczenie płynące z czyjejś wiedzy może więc w konsekwencji pomóc nam dokonać czasem właściwego wyboru. Polecam. Dziękuję Wydawnictwu Psychoskok za egzemplarz recenzencki. #PisaniePoŚcianie #GrażynaKrynicka #Psychoskok https://cosnapolce.blogspot.com/2020/12/pisanie-po-scianie-grazyna-krynicka.html
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego