Niewiele potrzeba, żeby ślub i wesele przysporzyły nam nerwów. Warto więc wszystko dobrze przemyśleć i zadbać o małe rzeczy. To te detale często sprawiają, że wydarzenie stają się niezapomniane.

Planner ślubny

Każde przyjęcie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bez dobrej organizacji z głowy wylecą wam drobiazgi albo co gorsza, ważne rzeczy takie jak zapłata za kwiaty czy odebranie tortu. Możecie się przed tym uchronić. W plannerze ślubnym rozpiszecie wszystkie istotne daty i kwoty wymagające uregulowania. Zbierzecie też garść inspiracji i pomysłów w jednym miejscu. Dobrze zaplanowane wesele to mniej stresu!

 

Pamiątkowa księga gości

Czy wiecie, że podczas składania życzeń goście też są zestresowani? Zapominają co chcieli powiedzieć, ograniczają się do kilku słów albo wolą część życzeń zostawić na później. Pozwólcie swoim weselnikom wykazać się kreatywnością i zachęć do napisania kilku ciepłych słów. Elegancka księga gości przyciągnie uwagę i będzie wspaniałą pamiątką.

 

Opakowania na prezenty dla gości

Miłym gestem będzie podarowanie weselnikom drobiazgów na pamiątkę. Słodycze lub spersonalizowany wiersz z podziękowaniami warto efektownie zapakować. Małe pudełko albo torebka papierowa sprawdzą się idealnie. Dzięki takiemu upominkowi goście będą dłużej wspominać wasz ślub, a wy pokażecie swoją wdzięczność za przybycie.

 

Album na pamiątkowe fotografie

W dobie zdjęć cyfrowych wszystkie fotografie przechowujemy na wirtualnych i przenośnych dyskach. Te lubią się psuć lub gubić. Pamięć własna lub elektroniczna to nie jedyny sposób na zachowanie wartościowych chwil. Żeby móc szybko sięgnąć do wspomnień, wybierzcie te ulubione i wywołajcie je. Zamknięte w albumie będzie można odświeżyć w dowolnym momencie.

 

Kubki na pierwszą kawę wypitą jako mąż i żona

Pierwsze małżeńskie śniadanie zjecie pewnie niewyspani i zmęczeni. I wiesz co? To będzie naprawdę wspaniale uczucie! By jeszcze mocniej podkreślić czar tej chwili, zaparzcie sobie kawę lub herbatę w wyjątkowych kubkach. Napój wypity z takiego naczynia, w towarzystwie ukochanego męża lub żony smakuje dużo lepiej.