Nieoczywista dycha

Przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu prezentów, które mogą ucieszyć fanów sportu. Pogłębianie wiedzy, poznawanie historii lub wspaniała pamiątka – słowem wszystko, co kibice lubią najbardziej.
 

10. Mistrzowska piłka

Mundial rozgrywa się raz na cztery lata. Aby dobrze zapamiętać emocje związane z mistrzostwami, możemy sprezentować oryginalną piłkę tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji, czyli Adidas Telstar. Stylem przypomina klasyczne retro futbolówki z czasów pierwszych mundiali.

9. Sportowa gra

Czego pragnie każdy fan sportu? Zagrać z najlepszymi! Strzelić gola po podaniu Cristiano Ronaldo czy zrobić wsad po asyście LeBrona Jamesa. W wirtualnej rzeczywistości jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy sprezentować mu najnowszą FIFĘ 18 lub NBA Live 18.


8. Książka Denisa Urubki

Dzięki brawurowej akcji ratunkowej i samotnemu atakowi na K2, Denis Urubko szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych himalaistów w Polsce. Co go motywuje, czego szuka w zamieciach śnieżnych szczytów? To pytania, które frapują fanów sportu. Książka „Skazany na góry” autorstwa Denisa dostarcza odpowiedzi i przybliża sylwetkę tego nietuzinkowego człowieka.

Znalezione obrazy dla zapytania skazany na gory


7. Album Panini

Przed erą wszechobecnego Internetu, za naklejkami z kolekcji Panini szaleli wszyscy fani futbolu. Teraz nadal stanowią gratkę dla kolekcjonerów. Możemy zaszczepić w obdarowanym bakcyla kupując mu album lub uzupełnić kolekcję o kolejną saszetkę z naklejkami.


6. Autobiografia Jensona Buttona

Teraz pozycja książkowa dla fanów sportów motorowych. Button, jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 w historii, zakończył już swoją karierę, a to co z nią związane, opisał w swojej książce „Życia na maksa”. Znajdziemy w niej wszystkie zakręty – i chodzi nie tylko o te na wyścigowych torach.

 

5. Historia Mundialu

Wracamy do tematu Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Z okazji każdej kolejnej imprezy powstają okolicznościowe wydawnictwa jej poświęcone. Nie inaczej jest tym razem. „Mundial. Historia” to album, który przeprowadzi nas przez pełną historię mistrzostw od 1930 roku.


4. Piłkarskie karty

Słyszeliście o Winning moves? Jeśli nie to koniecznie sprawdźcie tę obowiązkową grę karcianą dla fanów sportu. Nie tylko tych najmłodszych. Dzięki grze rozbudzamy kreatywność i wyobraźnię.

3. Zestaw audio

Prawdziwy kibic nie może zwyczajnie obejrzeć meczu w telewizji. On musi poczuć wrzask tłumów na stadionie, usłyszeć wyraźnie każdy gwizdek arbitra. Tak realne wrażenia zapewni soundbar, który zdecydowanie wzmocni jakość dźwięku każdego telewizora.


2. Koszulka reprezentacji

W tym roku możemy świętować udział naszej kadry na Mistrzostwach Świata w Rosji. Do takiej celebracji potrzebny jest odpowiedni ubiór. Koszulka Reprezentacji Polski będzie do tego idealna.


1. Autobiografia Roberta Kubicy - "Niezniszczalny"

Najnowsza biografia słynnego sportowca, rajdowca, kierowcy - historia Roberta Kubicy.
„Temat na scenariusz”, „Jeśli wróci, będzie z tego piękny film” – pisali i mówili kibice oraz dziennikarze, gdy kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że Robert Kubica ma szanse, po ośmiu latach przerwy, znów ścigać się w Formule 1. W tym niezwykłym – dla każdego, kto zna losy zdolnego kierowcy – wydarzeniu słusznie dostrzegali potencjał na pasjonującą hollywoodzką story. A przecież Polak pierwsze fragmenty świetnego filmowego scenariusza „pisał” już od lat. Jest w nim wszystko, co kochają widzowie pod każdą szerokością geograficzną: dziecięca pasja, młodzieńcze lata wyrzeczeń, rozłąka z rodziną, wielkie sukcesy i bolesne porażki, dramatyczne wypadki, walka o życie, zdrowie, powrót do wyczynowego sportu…