Najciekawsze książki, płyty, filmy, gry i gadżety – Empik wystartował z cyklicznym programem na YouTube. Co dwa tygodnie podpowiadamy w „To ciekawe!” na które nowości kulturalne warto zwrócić szczególną uwagę.

„To ciekawe!” to seria krótkich (3-4 minutowych) odcinków poświęconych premierom wydawniczym i aktualnym promocjom w Empiku. W dynamicznej i atrakcyjnej dla widza formie inspirujemy, podpowiadamy i rekomendujemy interesujące produkty.  Na przegląd aktualnych nowości składają się zarówno książki, jak i filmy, gry, muzyka, produkty lifestyle’owe oraz wydarzenia. Program ma pomóc w  dokonaniu udanych zakupów.

Prowadzącym „To ciekawe!” jest Bartosz Kańtoch - od 2011 roku głos takich stacji, jak Radio Roxy, TOK FM, czy Radio Mazowsze. Od najmłodszych lat związany z aktorstwem teatralnym i filmowym (role m.in. w „Piotruś Pan”, „Na dobre i na złe”, „Galerianki”), a także uczestnik wielu projektów muzycznych.

W trzecim odcinku „To ciekawe!” polecamy:

- Paulo Coelho „Zdrada"
- Janusz L. Wiśniewski „Grand"
- Karolina Korwin-Piotrowska „Ćwiartka raz"
- Wilk z Wall Street - reż. Martin Scorsese
- Pod Mocnym Aniołem - reż. Wojciech Smarzowski
- Watch Dogs - Ubisoft
- Seria The Sims 3 - Electronic Arts
- Ghost Stories - Coldplay
- Xscape - Michael Jackson
- 9893 Akustycznie - Dawid Kwiatkowski
- Minecraft - papercraft - Jazwares Inc
- Seria Discoveria - Panon Limited