Drodzy,

podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania autorskiego z Martą Kisiel, podobnie jak wszystkich innych wydarzeń zaplanowanych w Empikach do 14 kwietnia.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. Nie przechodzimy obojętnie wobec aktualnej sytuacji i stosujemy zalecenia służb sanitarno-epidemiologicznych oraz opowiadamy na decyzje władz samorządowych - w związku z tym bardzo liczymy na Wasze zrozumienie. Dalsze kroki związane z organizacją wydarzeń na terenie Empików uzależniamy od rozwoju sytuacji i rekomendacji ze strony odpowiednich służb. Obiecujemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Eventów Empiku

___

Jedna z najpopularniejszych dolnośląskich pisarek powraca z kolejną książką, tym razem dedykowaną nieco starszym czytelnikom. „Płacz. Tom 2” (Wyd. Uroboros)  to powieść zamykająca tak zwaną serię wrocławską, na którą składają się także, takie dzieła autorki jak: „Toń” i „Oczy Uroczne”. Główne bohaterki - Panny Stern, tym razem muszą zmierzyć się z pewnymi niewygodnymi wydarzeniami z przeszłości, które okażą się sprawdzianem siły łączących ich więzi. Marta Kisiel w mistrzowskim dla siebie stylu prowadzi czytelnika między rzeczywistością, a światem wyimaginowanym, a wszystko to na tle z malowniczych Gór Sowich.