Drodzy,

podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania autorskiego z Marcinem Margielewskim, podobnie jak wszystkich innych wydarzeń zaplanowanych w Empikach do 14 kwietnia.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. Nie przechodzimy obojętnie wobec aktualnej sytuacji i stosujemy zalecenia służb sanitarno-epidemiologicznych oraz opowiadamy na decyzje władz samorządowych - w związku z tym bardzo liczymy na Wasze zrozumienie. Dalsze kroki związane z organizacją wydarzeń na terenie Empików uzależniamy od rozwoju sytuacji i rekomendacji ze strony odpowiednich służb. Obiecujemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Eventów Empiku

___

Zaginione arabskie księżniczki” (Prószyński Media) autorstwa Marcina Margielewskiego to wstrząsająca prawda o życiu arabskich księżniczek. Jak się żyje w złotej klatce? Jaka jest cena wolności? I dlaczego niektóre z nich musiały w niewyjaśnionych okolicznościach zaginąć? Marcin Margielewski poznał człowieka, który przez większą część życia pracował na dworach saudyjskich władców. O tym, co widział opowiedział w pełnym emocji akcie oskarżenia. To historia księżniczek, które decyzją swoich ojców, braci i mężów, czyli najbogatszych mężczyzn świata zostały skazane na to, by świat o nich zapomniał.

 

Marcin Margielewski zaczynał karierę jako dziennikarz, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, Gazeta.pl, TVP czy Polsat Café. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając m.in. w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. W ubiegłym roku wydał dwie książki: „Jak podrywają szejkowie” oraz „Była arabską stewardesą”, które na wiele tygodni podbiły listy bestsellerów.