Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji – czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.

W ramach targowej Sceny Rozwój zapraszamy na webinar „Czuła przewodniczka”, który poprowadzi Natalia de Barbaro, autorka książki „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” (Wydawnictwo Agora).

Spędzamy życie w biurach, samochodach, kuchniach i jadalniach, w sypialniach z naszymi mężami czy kochankami, w pokojach naszych dzieci, pochylone razem z nimi nad zeszytem. Często zapominamy o sobie, o naszej wewnętrznej mądrości, kompetencji, intuicji i codziennej przyjaźni ze sobą samą.


Webinar „Czuła Przewodniczka” pomaga nam to „odpomnieć”. Opierając się na strukturze książki pod tym samym tytułem, zawiera następującą strukturę:
- kiedy jesteśmy Potulne, czyli kiedy i dlaczego unieważniamy własny głos?
- kiedy jesteśmy Męczennicami - czyli bierzemy na siebie więcej, niż chcemy wziąć, demonstrując następnie poczucie krzywdy czy „zarobienia”?
- kiedy i dlaczego jesteśmy Królowymi Śniegu, czyli zaprzęgamy się do wyścigów ponad nasze siły, których wynik jest nam duchowo obojętny?
- kim jest nasza wewnętrzna Czuła Przewodniczka i co zmieni się w naszym życiu, kiedy wejdziemy z nią w kontakt?
- jak przekształcić Potulną w Dziką Dziewczynkę
- jak przekształcić Męczennicę w Serdeczną, która buduje zdrowe relacje, komunikując swoje granice?
- jak przekształcić Królową Śniegu w Dorosłą, świadomą swoich kompetencji i osiągnięć?
Natalia de Barbaro – trenerka z 25 letnim stażem pracy w biznesie, autorka warsztatów dla kobiet „Własny Pokój”, felietonistka „Wysokich Obcasów” i „Charakterów”, autorka „Czułej Przewodniczki”, książki, która została najlepiej sprzedającą się książką Empiku w pierwszym półroczu 2021, wygrywając we wszystkich regionach kraju.

 

W Empiku wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, a tę wyjątkowość należy pielęgnować. W ramach targowej Sceny Rozwój oferujemy Ci przestrzeń do lepszego poznania samego siebie, pobudzamy ciekawość i inspirujemy. Motywacja, rozwój osobisty, a może kulinaria czy ogrodnictwo? Ile indywidualnych potrzeb, tyle możliwych kierunków rozwoju. Obierz najlepszy dla siebie i realizuj go na swoich zasadach. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań.

Książka pt. „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” jest dostępna na https://www.empik.com/czula-przewodniczka-kobieca-droga....

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

Konieczna rejestracja: https://empikknowhow.clickmeeting.com/natalia.../register...

---
Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania