Premiera płyty Markusa Schulza “Do You Dream?” 21 czerwca 2010 roku.
Od wielu lat jest czołową postacią na scenie klubowej. Niesamowity producent i jeden z najlepszych DJ’ów na świecie prezentuje swoje długo oczekiwane dzieło. Po wielokrotnie wyróżnianych, autorskich albumach „Without You Near” i „Progression”, rewelacyjnych singlach i remiksach, nagradzanych kompilacjach i entuzjastycznie przyjętej, debiutanckiej płycie projektu Dakota, nadszedł czas na kolejne wielkie wydarzenie.
Po osiemnastu miesiącach spędzonych w studio Markus Schulz przedstawia swój długo oczekiwany, trzeci studyjny album zatytułowany „Do You Dream?”.
Materiał składa się z szesnastu kompozycji utrzymanych w typowym dla Markusa, klimatycznym Progressive Trance. Do współpracy przy produkcji albumu zaproszono wielu wspaniałych artystów, takich jak Max Graham, Sir Adrian, Jennifer Rene, Susana czy Justine Suissa.
Sony Music / K.P.

Komentarze (0)