Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, naszą gościnią będzie Marianna Gierszewska, autorka książki „Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” (Wydawnictwo Otwarte). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

To książka o drodze do wolności, swobody, samoświadomości, a także o walce z własnymi demonami.
To książka o wspomnieniach i emocjach. O bólu, prawdzie i sile, ale też o radości, szczęściu i szczerym zachwycie życiem.
To książka o tym, jak Być Tak Naprawdę.

>>>Masz pytanie do naszego gościa, albo chcesz go w oryginalny sposób pozdrowić? Zapraszamy! Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.*<<<

*REGULAMIN: https://issuu.com/empik2011/docs/regulamin_konkursu_wideo_pytanie_pozdrowienie_go_c
Książka pt.: „Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” jest dostępna na https://www.empik.com/byc-tak-naprawde-od-grzecznej-dziewczynki-do-wolnej-kobiety-ktora-idzie-gdzie-chce-marianna-gierszewska,p1317449632,ksiazka-p

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.