Autor: Karolina Żak

 

Jest o co walczyć szczęśliwy znalazca choć jednej książki otrzyma wszystkie kryminały i thrillery, które wyda w 2019 roku wydawnictwo W.A.B.!

 

 

,,Naturalista’’ w Stanach Zjednoczonych jednogłośnie został okrzyknięty bestsellerem. Niemal każde dzieło Andrew Mayne’a odnosi wielki sukces – na podstawie jego powieści ,,Angel Killer’’ ma powstać serial, a thriller ,,Black Fall’’ w 2018 roku był nominowany do nagrody Edgar Award.

Andrew Mayne pracuje jako iluzjonista. Dawniej działał wspólnie z Davidem Copperfieldem, a aktualnie jest gospodarzem programu telewizyjnego ,,Don’t Trust Andrew Mayne’’. Ma również swój sklep internetowy, na którym wystawia akcesoria dla magików, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem czarodziejstwa.

Dorociński zostawił egzemplarze ,,Naturalisty’’ w lasach w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Na wyprawę w poszukiwaniu książek możecie wybrać się już od północy, 15 września. Dla każdego śmiałka, wydawnictwo W.A.B. udostępnia mapę ze współrzędnymi ukrytych książek.