Szablozęby tygrys Diego, dowcipny mamut Manny oraz gadatliwy leniwiec Sid powrócą na ekrany kin w trzeciej części „Epoki Lodowcowej”. W wytwórni Twentieth Century Fox trwają bowiem prace, nad kolejną odsłoną przygód zabawnej trójki.
Filmowa kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością serii ma nosić tytuł "Ice Age 3: Dawn of The Dinosuars". Znanym z poprzednich części bohaterom, jak zwykle, towarzyszyć będzie źródło ich nieustających zmartwień, czyli sympatyczna, acz kłopotliwa, wiewiórka Scrata. Obraz, tak jak poprzednie części, wyreżyseruje Carlos Saldanha.
Zarówno światowa, jaki i polska premiera filmu zapowiadana jest na 1 lipca 2009 roku.
Poprzednie części „Epoki Lodowcowej” były jednym z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat i zarobiły w sumie blisko miliard dolarów amerykańskich. To znakomity wynik finansowy, który jak należy się spodziewać, wkrótce zapewne zostanie znacznie powiększony, przez dochody z trzeciej części filmu.
dziennik/I.J.

Aktualności
Leniwiec, mamut, tygrys i dinozaury
Szablozęby tygrys Diego, dowcipny mamut Manny oraz gadatliwy leniwiec
Sid powrócą na ekrany kin w trzeciej części „Epoki Lodowcowej”. W
wytwórni Twentieth Century Fox trwają bowiem prace, nad kolejną odsłoną
przygód zabawnej trójki.
Komentarze (0)