Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października czekają na Was setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki

Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Wiśniewskim i Błażejem Staryszakiem autorami książki „Tata nie ma siły” (Wydawnictwo Buchmann). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Mama, która daje dziecku cukierki, żeby przestało płakać w sklepie, albo włącza bajkę na telefonie, żeby mogła popracować, w oczach innych "nie radzi sobie z macierzyństwem". Tata, postępując tak samo, jest bohaterem, zaangażowanym w wychowanie dziecka. W książce "Tata nie ma siły" Błażej Staryszak i Krzysztof Wiśniewski, związani z warszawskim Teatrem Improwizowanym Klancyk, obśmiewają podwójne standardy, według których ocenia się rodziców. Przyznają się do błędów, niepowodzeń i tego, że jako młodzi ojcowie totalnie nie wiedzieli, co robić. Ich "nieporadnik" stanowi zabawną, uroczą i szczerą opowieść o wspaniałej i męczącej przygodzie, jaką jest rodzicielstwo. Książkę ilustrował Michał Rzecznik, współautor "Naprawdę nieśmiesznych rysunków".

#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM