Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji – czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.

W ramach targowej Sceny Rozwój zapraszamy na spotkanie z Karoliną Pisarek, autorką książki „Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Katarzyna Burzyńska-Sychowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na instagram.com/empikcom.

Marzenia naprawdę się spełniają. Jeszcze kilka lat temu byłam zwykłą nastolatką z małego miasteczka, która marzyła o karierze w świecie mody. W wieku siedemnastu lat postanowiłam zawalczyć o siebie i zgłosiłam się do programu Top Model. Nie wygrałam, zajęłam drugie miejsce, jednak nie był to koniec mojej przygody z modelingiem, lecz dopiero początek. Droga do spełnienia marzeń nie była prosta, ale dzięki wsparciu silnych kobiet, ciężkiej pracy i determinacji osiągnęłam to, czego tak bardzo pragnęłam. „Chciałabym Ci pokazać, że zawsze trzeba walczyć o swoje marzenia. Nie będzie łatwo, może spotkasz się z hejtem, niezrozumieniem, zazdrością, ale ostatecznie dowiesz się, że było warto. Ja odnalazłam swoją życiową ścieżkę, teraz czas na Ciebie!”.

W Empiku wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, a tę wyjątkowość należy pielęgnować. W ramach targowej Sceny Rozwój oferujemy Ci przestrzeń do lepszego poznania samego siebie, pobudzamy ciekawość i inspirujemy. Motywacja, rozwój osobisty, a może kulinaria czy ogrodnictwo? Ile indywidualnych potrzeb, tyle możliwych kierunków rozwoju. Obierz najlepszy dla siebie i realizuj go na swoich zasadach.

Książka pt. „Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!” jest dostępna na https://www.empik.com/girl-power-nie-odkladaj-marzen-na....

---
Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania