Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Premiera online, naszym gościem będzie Jakub Czarodziej, autor książki „Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia(Wydawnictwo Flow Books). Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Autor oddaje w twoje ręce „Magię planowania”, notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci osiągnąć sukces. W tym celu autor umieścił w planerze sentencje, stworzył mapy myśli, wykresy i tabele oraz zostawił miejsca na twoje zapiski. To twój czas, do dzieła!


Książka pt.: „Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia” jest dostępna na https://www.empik.com/magia-planowania-12-krokow-do-zmiany-zycia-czarodziej-jakub,p1285104528,ksiazka-p

 

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.