Gośćmi kolejnego spotkania z cyklu Premiera online będą Igor Brejdygant - autor książki „Wiatr” (Wydawnictwo W.A.B.) oraz Kamil Pruban - narrator wersji audio książki w aplikacji Empik Go. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Premierze książki „Wiatr” towarzyszyć będzie superprodukcja audio w gwiazdorskiej odsłonie, która zadebiutuje w aplikacji Empik Go już we wrześniu. W rolach głównych wystąpią Karolina Gruszka i Andrzej Chyra. W produkcji weźmie udział także sam autor, Igor Brejdygant. Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Czeczot i Wojciech Pątkiewicz (Studio OSORNO).

Majestatyczne, groźne Tatry. Ponure, niegościnne Zakopane. I zagadkowa śmierć pod tonami śniegu.
„Wiatr” to trzymający w napięciu górski kryminał, w którym Igor Brejdygant, mistrz kryminału, brawurowo przekracza gatunkowe granice.

Przedwiośnie w Tatrach. Rozpędzający się halny zwala z nóg i mąci w głowach. Markowscy, najbardziej znana zakopiańska para, wyruszają na Szpiglasową Przełęcz. Lawina, która schodzi aż za brzeg Morskiego Oka, miażdży lód tysiącami ton śniegu. TOPR-owcy natychmiast rozpoczynają akcję ratunkową. Wawrzyniec jest niemal pewny, że sekundy przed zejściem lawiny usłyszał odgłos eksplozji… Szanse na odnalezienie dwójki wędrowców przy życiu maleją z każdą chwilą. Czy to, co się zdarzyło, to wyłącznie zrządzenie złego losu?

Książka pt.: „Wiatr” jest dostępna na https://www.empik.com/wiatr-brejdygant-igor,p1277115158...

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.