1. „Kac Vegas 3”

Zamiast sobotniej imprezy, która może skończyć się bólem głowy, proponujemy seans trzeciej części prześmiesznej komedii „Kac Vegas” z Bradleyem Cooperem, Edem Helmsem i Galifianakisem w rolach głównych. Ten, bijący rekordy popularności, film pozwala się oderwać od szarej rzeczywistości i zapewnia dużą porcję lekkiej rozrywki. Ostatnia część opowiada o niezwykłej podróży przyjaciół, która obfituje w wiele niespodziewanych zwrotów akcji.

 

 

  1. „Mamma Mia: Here We Go Again”

Aż 10 lat trzeba było czekać na drugą część kultowego filmu „Mamma Mia”, ale z pewnością było warto. Powrót na malowniczą grecką wyspę i do najpiękniejszych piosenek zespołu ABBA jest pełnym wzruszeń doświadczeniem, który zapewni idealny sobotni relaks. W „Mamma Mia: Here We Go Again” poznajemy historię młodej Donny i trzech mężczyzn, którzy walczyli o jej serce, a także dalsze losy jej córki i bohaterów znanych z pierwszej części filmu.

 

 

  1. „Sherlock Holmes”

To propozycja dla wszystkich fanów zagadek. Historia najlepszego brytyjskiego detektywa pozwala prowadzić śledztwo razem z głównym bohaterem, co gwarantuje wielkie emocje. Przed oglądaniem tego filmu, radzimy przygotować dodatkową porcję popcornu, bo fabuła jest na tyle wciągająca, że trudno oderwać się od ekranu.

 

 

  1. Dirty Dancing”

Wiele osób marzy, aby zapomnieć o zimowej pogodzie za oknem. Film Dirty Dancing” nie tylko pozwala przypomnieć sobie wakacyjną atmosferę, ale także poczuć silne emocje, za które odpowiada bardzo rozgrzewający taniec i romans bohaterów.

 

 

  1. Avatar”

Avatar to film stworzony z niezwykłym rozmachem. I chociaż w domowych warunkach, raczej rzadko ma się możliwość obejrzenia go z doskonałymi efektami 3D, to nawet bez tego warto go sobie przypomnieć. Piękna, poetycka historia w połączeniu z dopracowanymi do perfekcji animacjami tworzy niezwykły obraz.

 

 

  1. „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”

„Gwiezdne wojny” to zawsze dobra opcja. W końcu nic tak bardzo nie pozwala się oderwać od Ziemi, jak film o kosmosie. „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” to ósma część gwiezdnej sagi, która zachwyca przede wszystkim ze względu na doskonałe zdjęcia i nieoczywiste przemiany bohaterów, w tym Luke’a Skywalkera i Kylo Rena. Tym, którzy mogą sobie pozwolić na kilka godzin rozrywki, proponujemy domowy maraton filmowy z kilkoma częściami kosmicznej historii.

 

 

  1. „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”

Piąta część jednej z najbardziej znanych serii przygodowych to propozycja dla wszystkich miłośników przygód. Film „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” wciąga do świata bohaterów już od pierwszych minut. Tym razem, Jack Sparrow musi zmierzyć się ze złowrogim korsarzem, który planuje zgładzić wszystkich piratów.

 

 

  1. „Strażnicy galaktyki vol. 2”

„Strażnicy galaktyki vol. 2” to przede wszystkim świetna komedia, która zachwyca także wspaniałą, charakterystyczną ścieżką dźwiękową. Tym razem, strażnicy próbują odkryć tajemnicę pochodzenia jednego z członków Petera Quilla. W drugiej części perypetii grupy kosmicznych wyrzutków nie brakuje dobrego humoru i scen pełnych napięć.

 

 

  1. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”

Seans filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” sprawi, że sobotni wieczór stanie się fantastycznym przeżyciem. Obraz oparty na podstawie książki J.K Rowling pozwala poznać historię świata czarodziejów przed czasami akcji Harrego Pottera. Jest to doskonałe uzupełnienie wiedzy o czarodziejskiej rzeczywistości, które pokazuje nowe gatunki magicznych zwierząt.

 

 

  1. „Deadpool 2”

Ten obraz spełnia wszystkie wymagania filmu na sobotni wieczór. Jest lekki, zabawny i pełen akcji. Główny bohater nie jest standardowym superbohaterem. Wade Wilson jest gadatliwy, ironiczny i trochę szalony, przez co trafia do serca nawet tych, którzy nie lubią filmów z kategorii Sci-Fi.