Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was - setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

Empik oraz Empik Go zapraszają na spotkanie z okazji premiery Oryginalnego Serialu Audio Osorno Media i Empik Go „Lalka” Bolesława Prusa. Naszymi gośćmi będą Krzysztof Czeczot (reżyser i narrator w jednym), Adam Woronowicz (Stanisław Wokulski) i Barbara Kurdej-Szatan (Kazimiera Wąsowska). W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Jak mogliby wyglądać współcześni Izabela Łęcka i Stanisław Wokulski? Czy ich problemy są wciąż aktualne? Na te pytania odpowiedzieli twórcy nowej odsłony kultowej „Lalki” Bolesława Prusa, która zadebiutowała na początku października w formie serialu audio. W rolach głównych pojawili się Julia Wieniawa, Adam Woronowicz, Wiktor Zborowski, Barbara Kurdej-Szatan czy Maciej Musiał. Premiera serialu miała miejsce 6 października w aplikacji Empik Go i na www.lekturalalka.pl


#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM