Wspólnie z Agora Muzyka oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Jeszcze zanim Święta”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

Ale „Jeszcze zanim Święta…” Andrzej Piaseczny wprowadzi w świąteczny nastrój ulubionymi zimowymi piosenkami z towarzyszeniem gitary Kacpra Dworniczaka.

 

„Jeszcze zanim Święta…” to nietuzinkowy album – wyjątkowy, wymuskany i wypieszczony przez obydwu artystów.

 

Andrzeja Piasecznego nie trzeba nikomu przedstawiać, a Kacper Dworniczak to znakomity młody muzyk – wirtuoz gitary, stypendysta wielu programów dla młodych artystów, laureat niezliczonej ilości konkursów w Polsce i za granicą.

 

Ciepły miękki głos Andrzeja delikatnie snuje się w rytm subtelnej, delikatnej gitary Kacpra. Przedświąteczna krzątanina, zapach goździków, wanilii i sernika – to wszystko można poczuć słuchając albumu „Jeszcze zanim Święta”. A nade wszystko słychać w niej serdeczność i czułość, której szczególnie w świąteczny czas powinniśmy doświadczyć. Piosenki, które już znamy + ujmujący wokal z dodatkiem łagodnej gitary – to wszystko czego nam trzeba, aby wprawić się w świąteczny nastrój.

 

>>>Masz pytanie do naszych gości, albo chcesz ich w oryginalny sposób pozdrowić? Zapraszamy! Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.*<<<

 

*REGULAMIN: https://online.flippingbook.com/view/616955498/

 

Album „Jeszcze zanim Święta” dostępny na: https://www.empik.com/jeszcze-zanim-swieta-piaseczny...

 

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na https://www.empik.com/premieraonline