Pan od seksu (okładka  twarda, 11.2013)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Zbigniew Lew-Starowicz jakiego nie znacie!
W swoim gabinecie przyjmował polityków, biznesmenów, księży, artystów, a nawet pracowników tajnych służb i mafiosów!
Jak w gabinecie seksuologa zachowują się mężczyźni, a jak kobiety? Z czym sobie nie radzą Polacy i jakiej pomocy najczęściej potrzebują? Z jakimi najdziwniejszymi problemami profesor Lew-Starowicz miał do czynienia w swojej praktyce? I czemu zaczął palić fajkę?
Zbigniew Lew-Starowicz napisał wiele książek, w tej - po raz pierwszy – pisze o sobie: o swojej miłości do wojska, o początkach pracy seksuologa i o tym, czy seksuologowi łatwiej rozmawia się z kobietami.
O pionierskich czasach, w których na zaburzenia erekcji stosowano zastrzyki ze strychniną, a furorę robił radziecki Erekton.
To historia najbardziej znanego „pana od seksu” w Polsce, niestrudzonego edukatora rodaków, który przejechał kraj wzdłuż i wszerz, by uczyć sztuki kochania w szkołach, w wojsku, PGR-ach i na tajnych spotkaniach.

ID produktu: 1078316006
Tytuł: Pan od seksu
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 240
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-11-20
Rok wydania: 2013
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 212 x 25 x 152
Indeks: 13374433
średnia 4,8
5
19
4
4
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
17 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
4/5
15-07-2014 o godz 12:56 przez: legut | Zweryfikowany zakup
Jeśli liczycie na pikantne szczegóły z alkowy najsłynniejszego polskiego seksuologa, czeka Was sromotny zawód. Paradoksalnie o życiu prywatnym Lew-Starowicz pisze bardzo niewiele. Znajdziemy nieco wspomnień z dzieciństwa, opowieść o rodzinie i nostalgiczne opisy Sieradza z którego pochodzi profesor. To jednak, co w książce tej jest najciekawsze to z dużą dozą ciepła i zrozumienia opisany konflikt między Państwem a Kościołem i "seks polski" jako z jednej strony oręż a z drugiej strony kukułcze jajo. Rzeczywistość jest jak zwykle pełna paradoksów: to temat na tyle ważny, by wplątywać Starowicza w sytuacje rodem z komedii omyłek, a jednocześnie, niczym "taktowne" przeciąganie liny, na zmianę poczuwać się i zwalać na siebie odpowiedzialność za edukację seksualną młodzieży. Żadna chyba książka wyraźniej nie daje do zrozumienia, że prywatne jest polityczne. Zwłaszcza w Polsce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-03-2014 o godz 18:58 przez: wiszenka | Zweryfikowany zakup
Książka najbardziej znanego seksuologa ostatnich lat. Lew Starowicz w swoim dorobku ma już wiele tytułów, ten jednak dotyczy jego samego. Autor opisuje bardzo prostym, zrozumiałym dla każdego czytelnika językiem, na czym polega jego praca, z jakimi problemami przychodzą do niego pacjenci, jak to się stało, że zaczął palić fajkę i dlaczego został seksuologiem oraz wiele innych ciekawostek ze swego życia. Książka zawiera kolorowe zdjęcia (i czarno-białe z dzieciństwa i pobytu w Wojskowej Akademii Medycznej) jak również kilka statystyk dotyczących zmian w poglądach ludzkich na sprawy związane z seksem dawniej i dziś. Lew Starowicz niewiele pisze na temat swoich związków z kobietami, czego spodziewałam się po tym tytule, ale być może jest to materiał na kolejną książkę...
Pozdrawiam bardzo serdecznie i polecam "Pana od seksu" :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-07-2016 o godz 04:34 przez: mikolaj97 | Zweryfikowany zakup
Seks przestał być od pewnego czasu tematem tabu. Prof. Lew-Starowicz malując na kolejnych kartach historię swojego życia, odkrywa przed nami tajniki świata seksu- z wieloma jego patologiami włącznie. Książkę czyta się jednym tchem. Autor świetnie operuje słowem i zaprasza do dalszej "degustacji". Polecam wszystkim!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
10-06-2015 o godz 13:52 przez: crazydevil07 | Zweryfikowany zakup
Lubie czytać biografię osób, które osiągnęły coś więcej niż karierę w telewizji. Ten Pan miał bardzo ciekawe życie a jednocześnie jest człowiekiem jak każdy z nas. Opowiada o swojej młodości, pracy i rodzinie. Bardzo przyjemna, lekka książka na poprawę humoru.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-03-2014 o godz 13:34 przez: Felipescu | Zweryfikowany zakup
Świetna książka z dawką humoru, z której nawet można się co nieco nauczyć.
Czyta się bardzo przyjemnie, bez kalectwa i łamania języka.
Jedną noc mi to zajęło, chciałoby się więcej takich pozycji.
Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-12-2017 o godz 12:54 przez: Koala | Zweryfikowany zakup
Facet ma wiedzę i dar do jej przekazywania. Nie ma siły żeby po przeczytaniu tej książki coś nie zmieniło się na lepsze. Poza tym przyjemnie się czyta i czasami rozbawić.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-12-2016 o godz 07:29 przez: mariusz | Zweryfikowany zakup
Super książka dla wszystkich, którzy lubią Pana od sexu, bardzo ładnie wydana, fajnie napisana przyjemnie się ją czyta, polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-05-2015 o godz 08:35 przez: Bonifrater | Zweryfikowany zakup
Jak zwykle autor dowcipny, humorystycznie mówiący o seksie. Wspaniała pozycja wydawnicza!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
21-11-2013 o godz 15:09 przez: LeoniMa
„Jeśli do mojego gabinetu w centrum miasta wkroczy kiedyś biały nosorożec, nie mrugnę okiem. Nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Miałem do czynienia z tak wieloma zaburzeniami i dziwactwami w tej sferze życia, że trudno byłoby mi je wszystkie opisać” – czytamy w książce. Profesor z jednej strony opisuje swoje życie i wszystkie zdarzenia, które doprowadziły go do zostania najbardziej znanym seksuologiem w Polsce, z drugiej poświęca wiele ustępów swoim pacjentom, życiu seksualnemu Polaków (ostatni rozdział: Raport niemożliwy. Seks po polsku) oraz rozwojowi bardzo młodej dziedziny nauki, jaką jest seksuologia. W efekcie dostajemy swoiste kompendium, napisane z poczuciem humoru i rozbrajającą szczerością. Myślę, że czytelnicy mogą być zadowoleni.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
17-11-2013 o godz 12:54 przez: Małgorzata G.
Lew Starowicz to zdecydowanie najbardziej znany i ceniony w Polsce seksuolog. Jego nowa książka nie jest jednak kolejnym medycznym opracowaniem, naukowym wywodem na temat ważnych kwestii z zakresu seksuologii. „Pan od seksu” to autobiograficzna publikacja, która jest osobistym spojrzeniem autora na problemy Polaków z seksualnością, ale również przemyśleniami na temat czasów, czy zmian jakie zachodzą w podejściu do spraw, które jeszcze do niedawna były tematem tabu. Wreszcie dużo jest tutaj doświadczeń z prywatnego życia Lwa Starowicza, dowiemy się sporo o jego dzieciństwie, początkach kariery, o stosunku do wojska, relacjach z kościołem, życiu w PRLu, czy kontaktach ze znanymi ludźmi. Bardzo ciekawa książka, warto po nią sięgnąć.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
11-12-2014 o godz 12:38 przez: pausaj
Książka genialna, z humorem! A co najważniejsze zamiast chichotu pojawia się szacunek dla człowieka, którego profesja w danych czasach nie była łatwym "kawałkiem chleba". Ta historia pokazuje jak przełamać tabu, jak zbudować wizerunek i w tym wszystkim być szczęsliwym człowiekiem. Genialna pozycja na świąteczny prezent! :)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
19-02-2014 o godz 07:18 przez: Ekspert Empiku | Empik recenzuje
Pierwsza autobiografia najpopularniejszego polskiego seksuologa. Zbigniew Lew-Starowicz napisał już wiele książek w swojej dziedzinie, ta jednak, w odróżnieniu od wcześniejszych, opisuje doświadczenia z pracy, która nie może być nudna! Zafascynowany wcześniejszymi publikacjami autora, sięgnąłem po autobiografię. Liczyłem na barwne, zabawne historie, lekki język i ciut pikanterii. Nie zawiodłem się w żadnym momencie. Pan Lew-Starowicz potrafi pisać o rzeczach ważnych zarówno z powagą jak i z humorem, nie nudząc przy tym czytelnika. Przywodzi mi na myśl pana Kleksa, z tym, że dla dorosłych.
Maciej Duda, Empik Olsztyn
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
01-12-2013 o godz 00:00 przez: Dejzi | Empik recenzuje
Profesor Lew Starowicz napisał wiele interesujących książek, ale ta jest wyjątkowa. "Pan od seksu" jest to bowiem rewelacyjna autobiografia tego najbardziej znanego polskiego seksuologa. Przeczytamy tu nie tylko o tym, co sprawiło. że profesor wybrał właśnie taką a nie inną profesję, ale także o różnych dziwnych przypadkach, z którymi się zetknął w trakcie całej pracy zawodowej. A wszystko to napisane z humorem i dystansem do siebie i świata :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
02-12-2013 o godz 00:00 przez: Tibi
Zbigniew Lew-Starowicz jest jednym z najlepszym, a bez wątpienia najsławniejszym seksuologiem w Polsce. Wydał kilkanaście publikacji rozwiewających problemy natury seksuologicznej. W najnowszej pozycji "Pan od seksu" dzieli się z nami swoją historią, sprawnie wplatając w nią coraz to lepsze smaczki ze swojej kariery medycznej, z humorem i dystansem to świata. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
10-04-2014 o godz 00:00 przez: justynajurczak
Pan doktor w swojej książce raczy nas zabawnymi anegdotami ze swojego gabinetu. Wielokrotnie podkreśla, że gdyby nie jego pacjenci, to nie miałby o czym opowiadać. Język lektury jest swobodny, dowcipny - przypomina wypowiedzi lekarza znane nam z telewizyjnych programów. Serdecznie polecam Wam lekturę "Pana od seksu"!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-12-2013 o godz 00:00 przez: Gryfina
Czytając o życiu i zawodowej karierze pana Lwa-Starowicza co jak co, ale nudzić się na pewno nie można:-) Jest to według mnie jedna z ciekawszych autobiografii, jakie ostatnimi czasy powstały. Książka napisana mądrze i lekko, z dystansem i pewnym przymrużeniem oka, a do tego świetna okładka, amorek mnie rozbroił:-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-09-2015 o godz 08:42 przez: Joanna
Wspaniała - lekka, przyjemna, fajnie i szybko się czyta, z małym dystansem. Biografia, nie tylko książka o seksie. Polecam gorąco!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

O autorze: Zbigniew Lew-Starowicz

Sztuka życia
4.4/5
29,05 zł
39,90 zł
O rozkoszy
5/5
19,90 zł
29,90 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Uspokój swój mózg
4.8/5
29,40 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Marzenie panny Benson
4.5/5
33,29 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Chwila
5/5
31,27 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Szczygieł
4.7/5
41,63 zł
59,90 zł
Inne z tego wydawnictwa O miłości
5/5
32,65 zł
46,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Dżentelmen w Moskwie
4.6/5
31,59 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Anna Karenina
4.6/5
27,73 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Gorzko, gorzko
5/5
42,37 zł
59,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Sto pociech
5/5
28,88 zł
44,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego