Olimpijscy herosi. Pamiętniki półbogów (okładka twarda)

Wszystkie formaty i wydania (1): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Młodzi herosi, przygotujcie się na trudną przyszłość! Znacie już swój los: będziecie walczyć z potworami, Przeżywać mnóstwo przygód na całym świecie i mieć do czynienia z kapryśnymi bogami rzymskimi i greckimi.

"Pamiętniki półbogów" to zbiór niepublikowanych dotąd opowiadań, planów, wywiadów, zagadek i diagramów. Spotkacie tu waszych ulubionych bohaterów serii "Olimpijscy herosi" i "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", którzy podejmą się niebezpiecznych zadań i stawią czoła groźnym potworom. Wiedza, którą zdobędziecie w trakcie lektury, może i wam uratuje życie!


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Olimpijscy herosi. Pamiętniki półbogów
Seria: Olimpijscy herosi
Autor: Riordan Rick
Tłumaczenie: Polkowski Andrzej
Wydawnictwo: Galeria Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 276
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-04-03
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 142 x 25 x 175
Indeks: 12831982
 
średnia 4,8
5
31
4
6
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
15 recenzji
08-04-2013 o godz 14:06 przez: kinia
Książeczkę pochłonęłam w błyskawicznym tempie i chciałabym jeszcze! "Pamiętniki półbogów" zawierają 4 opowiadania i kilka łamigłówek, ale prawdziwą wisienką na torcie jest debiutanckie opowiadanie syna Ricka Riordana pt. "Syn magii". Haley udowadnia, że odziedziczył po ojcu talent (choć styl pisarski ma odmienny) i jestem ciekawa czy pójdzie w kierunku pisarstwa.
A "Pamiętniki półbogów" pozostaje mi polecić wszystkim niezdecydowanym :)
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
08-07-2013 o godz 09:59 przez: Ekspert Empiku
"Pamiętniki półbogów" to ciekawy dodatek do serii o Percym Jacksonie. Książka zawiera cztery opowiadania z nowymi przygodami młodych herosów, a także zagadki, wywiady oraz notkę od autora. Przedstawione historie, choć stosunkowo krótkie, są ciekawe i utrzymane w dobrze już nam znanym humorystycznym tonie. Interesującą niespodzianką jest opowiadanie napisane przez syna autora. Pozycja obowiązkowa dla fanów Percy'ego Jacksona i "Olimpijskich herosów".
Ewelina Menkarska, Empik Częstochowa
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
19-04-2013 o godz 13:43 przez: Bujaczek
To chyba najgorsza, nie wróć, to z pewnością najgorsza pozycja tego autora, jaką przyszło mi czytać i jestem odrobinę tym faktem zawiedziona. Co prawda czytało mi się szybko i jakieś tam zainteresowanie tym wszystkim było. W końcu to mimo wszystko Riordan i jakieś zalążki tego do czego mnie przyzwyczaił znalazłam w tej publikacji. Fakt, nie było tak jak zawsze wybuchu emocji, wypieków na twarzy i nerwowego obgryzania paznokci, ale nie było też tragicznie. Było… no przeciętnie było. Dużym plusem, podnoszącym ocenę było opowiadanie Haley'a Riordana. Opowiadanie jest napisane lekkim, niebanalnym językiem. Widać, że Haley zna się na mitologii i posiada bogatą wyobraźnię. Jego wytłumaczenie istnienia Mgły trafiło do mnie z miejsca. Ma on swój indywidualny sposób pisania i szczerze powiem, że chętnie przeczytałabym coś jego w dłuższej formie, bo te opowiadanie było jak przekąska czy też tylko posmakowanie by przekonać się czy jest dobre.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-04-2013 o godz 16:44 przez: Kathy5769
Wczoraj skończyłam czytać książkę. Muszę rzec, że zawiera bardzo ciekawe opowiadania. Nie mogłam się po prostu od niej oderwać. Wszystkie historie były świetne, jednak największe wrażenie na mnie wywarło ostatnie opowiadanie, które napisał Haley Riordan. Świat który przedstawił z perspektywy półboga, który w walce był sprzymierzeńcem Kronosa, trochę się różni od tego, co było opowiedziane w Ostatnim Olimpijczyku. Podobał mi się także wywiad z wężami Hermesa, a łamigłówki zawarte w książce sprawdziły moją wiedzę z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej. Jak najbardziej polecam tę książkę. Jest świetnie napisana.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-08-2014 o godz 00:00 przez: Buddy78
Mitologia, ten temat zawsze mnie fascynował i wciągał bez granic. Mam już za sobą kilka pozycji z tej tematyki, uważam więc się za wymagającego czytelnika. Pamiętnik półbogów przerósł moje oczekiwania jakie postawiłem biorąc tą lekturę do ręki. Bardzo dobre historie opisane w sposób, który naprawdę lubię. Polecam wszystkim fanom mitologii i zachęcam tych którzy jeszcze nie znają twórczości Ricka Riordena.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
22-06-2018 o godz 12:20 przez: Anonim
Jeśli lubisz nietypowych bohaterów jak Luke to oj naprawdę ci się to spodoba, Luke dzięki tej książce kocham go 2 razy bardziej ta książka pomaga zrozumieć to co się z nim stało... jak to było z jego perspektywy. Thalia hmm Thalia potym jak to przeczytałam zaczęłam jeszcze bardziej ją shippować z Luke'iem bo w końcu Thalia wiedziała wszystko wiedziała... ale o tym dopiero w książce
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-05-2013 o godz 00:00 przez: Gizmo
W domu mam wszystkie książki Ricka Riordana i jestem jego zagorzałym fanem. Więc w zasadzie w ciemno kupiłem i tą powieść. I nie mam co żałować, bo to ciągle ten sam świetny autor i Ci sami fantastyczni bohaterowie. Polecam tą książkę jeśli lubisz i autora i jego powieści. Jeśli nie to i tak Ci polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-04-2013 o godz 12:05 przez: katja
Książka niepozorna, ale wnętrze jak zawsze cudowne :-) Podobały mi się wszystkie opowiadania, również to napisane przez syna Ricka. Zawarte łamigłówki sprawdziły moją wiedzę a ilustracje (również kolorowe!) cieszyły moje oko.
Wszystkim fanom Ricka Riordana i jego serii o Percym Jacksonie POLECAM!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
04-01-2019 o godz 17:37 przez: antonina
Opowiadania bohaterów z serii książek percy jackson i bogowie olimpijscy. Bardzo fajne, lekkie do czytania, wygodne ze względu na czcionkę oraz przyjemne z powodu autora, który bardzo ciekawie pisze książki. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-06-2016 o godz 09:05 przez: Hania97
Pamiętniki to fajny dodatek do całej serii o Percym Jacksonie. Polecam wszystkim, którzy są zainteresowani serią o młodym herosie :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-11-2017 o godz 08:30 przez: Anna Darnielewicz
Moje dziecko jest fanem tego autora. Te książki same się czytają. Mamy już cały księgozbiór związny z tym autorem. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
17-09-2014 o godz 20:33 przez: Wojciech Cichoń
Super kolejny tom przygód Piercy Jacksona. Bardzo dobra jakość druku. Łamigłówki w środku.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-10-2017 o godz 18:06 przez: Maja Antczak
Polecam ten przewodnik, jest wspaniałym dodatkiem do serii książek o Percym.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-11-2017 o godz 22:09 przez: Katarzyna
Książka kupiona na prośbe syna,który jest fanem Ricka Riordana
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-10-2018 o godz 22:39 przez: Katarzyna Majtas
Polecam super się czyta i jest mega ciekawa i zabawna
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

O autorze: Rick Riordan

Rick Riordan to urodzony w 1964 roku amerykański powieściopisarz. Jego popularność zaczęła się od serii powieści o Percym Jacksonie, który jako syn greckiego boga mórz - Posejdona trafia do realiów współczesnej Ameryki. Riordan wypuścił na rynek kilkanaście książek należących do cyklu o bogach olimpijskich, a także stworzył nowe serie - "Kroniki Rodu Kane", "Olimpijskich Herosów" czy choćby "39 Wskazówek".

Zobacz także

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego