Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Max V

Marka:
Kolor:
czarny

Sprzedaje Morele : 2724,84 zł

2724,84 zł
Kurier 14,99 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowy kurier
W magazynie Morele
Wysyłka w 4-5 dni

Sprzedaje Deluxury : 2729,00 zł

Sprzedaje PIXEL : 2871,00 zł

Sprzedaje ovolt : 2897,73 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Max V

Główna korzyść z posiadania odkurzacza automatycznego jest oczywista. Mówiąc w skrócie - samo się posprząta! W czasie, kiedy urządzenie będzie czyścić podłogi, człowiek może zająć się codziennymi obowiązkami, czy też odpoczynkiem.ROBOROCK S6 Max V o mocy ssącej 2500 Pa przyczyni się do utrzymania higieny w mieszkaniu, a pomogą mu w tym funkcje takie jak mapowanie.


Filtr HEPA

Filtr HEPA, czyli wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza ma bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu alergenów, kurzu, smogu oraz bakterii. Zbudowany jest z włókna szklanego lub polipropylenu. Jego materiał tworzy arkusze złożone w formie harmonijki. Ułożenie włókien powoduje tworzenie się niedostrzegalnych dla ludzkiego oka porów. 
 Rodzaj filtra ROBOROCK S6 Max V
ROBOROCK S6 Max V - Rodzaj filtra


Moc ssąca: 2500 Pa

Wyższa wartość tego parametru oznacza lepszą skuteczność urządzenia w pozbywaniu się nieczystości. Większe zabrudzenia oraz włosy czy zwierzęca sierść zostawione na dywanie, wymagają większej mocy ssącej. Nie musi być ona bardzo duża w przypadku rutynowego sprzątania mało zabrudzonej powierzchni. 
 Moc urządzenia ROBOROCK S6 Max V
ROBOROCK S6 Max V - Moc urządzenia


Poziom hałasu: 67 dB

Odkurzacz automatyczny o niskim poziomie hałasu pozwoli łatwiej skupić się na wykonywanych czynnościach. Jeśli szczególnie cenisz sobie ciszę, lub wymagają jej Twoje obowiązki - warto zwrócić uwagę na ten parametr. Z drugiej strony - urządzenia pracujące głośniej mogą odznaczać się większą skutecznością sprzątania. 
ROBOROCK S6 Max V - Poziom hałasu


Czas ładowania: 360 minut

Tyle czasu zajmie pełne naładowanie rozładowanego akumulatora. Urządzenie, które szybko się napełnia się energią, pozwoli sprawniej zareagować na nieprzewidziane sytuacje. Niemniej, odkurzacze automatyczne wymagające dłuższego ładowania, zwykle mogą pracować przez więcej czasu, a co za tym idzie - jednorazowo oczyścić większą powierzchnię. 
 Moc urządzenia Hepa
ROBOROCK S6 Max V - Czas ładowania


Czas pracy: 180 minut

Ten parametr określa przybliżony czas, przez jaki odkurzacz automatyczny może pracować po pełnym naładowaniu akumulatora. Aby urządzenie wysprzątało mieszkanie za jednym razem, należy dobrać czas działania do łącznej powierzchni wymagających czyszczenia pomieszczeń. Na to, jak długo odkurzacz będzie w stanie działać, wpływa również ilość napotkanych przeszkód oraz rodzaj nawierzchni. 
ROBOROCK S6 Max V - Czas pracy w minutach


Pojemnik na kurz: 460 ml

Ten parametr należy dobrać do powierzchni obszaru sprzątania oraz stopnia jego zanieczyszczenia. Większy pojemnik umożliwi długie jednorazowe sprzątanie. Jeśli odkurzacz posiada funkcję automatycznego opróżniania lub ma służyć do oczyszczania małych obszarów, rozmiar pojemnika na kurz nie będzie aż tak bardzo istotnym aspektem. 
 Moc urządzenia 2500 Pa
ROBOROCK S6 Max V - Pojemność pojemnika na kurz


Pojemnik na wodę: 300 ml

Odpowiednio skonstruowany odkurzacz automatyczny może także umyć podłogę. W takim przypadku niezbędna staje się obecność pojemnika z wodą. Zasada jest prosta - czym większy pojemnik, tym większa powierzchnia zostanie poddawana mopowaniu bez konieczności jego uzupełniania. 
 Moc urządzenia 67
ROBOROCK S6 Max V - Pojemność pojemnika na wodę


Komunikacja ROBOROCK S6 Max V:


Aplikacja Mi Home

Obsługa tego odkurzacza jest możliwa za pośrednictwem aplikacji firmy Xiaomi - Mi Home. To sposób umożliwiający sterowanie wieloma sprzętami za pośrednictwem smartfona. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o miejscu odłożenia pilota, czy za każdym razem podchodzić do robota sprzątającego w celu włączenia, lub zmiany ustawień.  
ROBOROCK S6 Max V - Komunikacja urządzenia


Nawigacja VSLAM

Ten typ nawigacji wykorzystuje kamerę do rozpoznawania sprzątanego terenu, przeszkód oraz tworzenia map pomieszczeń. Dzięki temu urządzenie z jeszcze większą dokładnością, niż w technologii SLAM, porusza się po mieszkaniu. Obecność kamery pozytywnie wpływa również na jakość map widocznych w aplikacji.  
ROBOROCK S6 Max V - Komunikacja urządzenia


Czujniki w ROBOROCK S6 Max V:


Antykolizyjny/zbliżeniowy

Dzięki temu czujnikowi robot skutecznie unika przeszkód, które znajdują się na jego drodze, odpowiednio przy nich zwalniając i minimalizując w ten sposób ewentualne obicia o meble i inne akcesoria w domu. 
ROBOROCK S6 Max V - Poziom hałasu


Funkcje odkurzacza ROBOROCK S6 Max V:


Mapowanie

Robot wyposażony w nawigację nie porusza się chaotycznie po pomieszczeniu. Tworzy on mapy, dzięki którym nie wraca do wyczyszczonych już miejsc. Taki odkurzacz automatyczny jest również wyposażony w czujniki pozwalające na omijanie przeszkód. Robot mapujący mieszkanie poradzi sobie z czyszczeniem znacznie bardziej sprawnie, niż urządzenie nie posiadające nawigacji. 
ROBOROCK S6 Max V - Funkcje urządzenia


Programator pracy

Dzięki funkcji programowania pracy istnieje możliwość wyboru dni tygodnia oraz godzin, w jakich odkurzacz automatyczny ma sprzątać. Planowanie terminów pracy urządzenia pozwoli na pracę urządzenia wtedy, gdy będzie on najmniej przeszkadzał w codziennych zajęciach. Ustawiony harmonogram można w łatwy sposób sprawdzić i w razie potrzeby zmienić. 
ROBOROCK S6 Max V - Funkcje urządzenia


Wirtualna ściana

Używając tej funkcjonalności można ustawiać granicę, za którą odkurzacz automatyczny nie będzie wjeżdżał. Ściana działa na bazie wiązek podczerwieni - jest więc niewidoczna dla ludzkiego oka. To prosty sposób na sprecyzowanie obszaru, którego sprzątaniem ma zająć się urządzenie. 
ROBOROCK S6 Max V - Funkcje urządzenia


Funkcja mopa

Podstawową funkcją robota sprzątającego jest odkurzanie, jednak za pomocą tego modelu można również umyć podłogę. Dzięki temu urządzenie będzie nie tylko zbierać zanieczyszczenia, ale także usuwać plamy. Mopowanie odbywa się zazwyczaj za pomocą przyczepianej nakładki.  
ROBOROCK S6 Max V - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1242598605
Nazwa: Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Max V
Marka: Roborock
Typ filtra: Hepa
Typ urządzenia: automatyczny
Moc urządzenia: 58 W
Pojemność zbiornika na wodę: 0,3 l
Pojemność pojemnika na kurz: 460 ml
Napięcie: 14,4 V
Komunikacja urządzenia: aplikacja Mi Home, nawigacja kamera
Czas pracy w minutach: 180
Czujniki: przeszkód
Funkcje urządzenia: automatyczne ładowanie, wznawianie przerwanej pracy, mapowanie, programator pracy, wirtualna ściana, funkcja mopa, automatyczny powrót do bazy
Poziom hałasu w dB: 67
Kolor: czarny
Kod producenta: S6 MaxV
Głębokość produktu w [mm]: 350
Szerokość produktu [mm]: 350
Wysokość produktu [mm]: 96
Waga [g]: 3600
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Wyposażenie: stacja ładująca, zbiornik na wodę, ściereczka z mikrofibry, kabel zasilający, filtr HEPA
Gwarancja: 12 miesięcy
Indeks: 35207207
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 4,7
5
22
4
1
3
2
2
0
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
12 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
27-12-2020 o godz 19:53 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Lepszy niż S6, dokładniej mopuje, lepszy silnik, bateria ta sama a nawet mniejsza, wolniej się tez laduje, plus ze nie wjeżdża we wszystko co popadnie (kamerki z przodu dają radę)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
02-02-2021 o godz 09:27 przez: Grzegorz | Zweryfikowany zakup
Jestem mega zadowolony, robot w 100% spełnił moje oczekiwania , zawsze byłem sceptyczny co do tego rodzaju urządzeń ale muszę przyznać, że dają radę. Dla tych co myślą, że robot wymopuje im podłogę z zaschniętych plam to się rozczarują, ta funkcja służy jedynie do odświeżenia podłogi i jeśli codziennie się odświeży podłogę to naprawdę wygląda dobrze. Dla tych osób które posiadają w domu czworonogi to roboto posiada kamerkę z rozpoznawaniem przykrych niespodzianek pozostawionych po pupilach i perfekcyjnie omija takie niespodzianki :D. Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia kilku map co jest przydatne w przypadku budynku z kilkoma piętrami, nie wspominając o możliwości sterowania za pomocą Siri, Asystenta Googla Podsumowując robot może nie jest najtańszy ale moim zdaniem na pewno najbardziej zaawansowanym technicznie robotem odkurzającym i mopującym na rynku. SZCZERZE POLECAM. i na pewno będą to dobrze wydane pieniądze
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
18-11-2021 o godz 20:51 przez: Adrian Nems | Zweryfikowany zakup
Sprzęt absolutnie fantastyczny i wart swojej ceny, jednak dostawa Empik.com to porażka na całej linii. Przy zakupie widniała adnotacja "Produkt w magazynie Empiku. Wysyłamy w 24 godziny" więc spodziewałem się produktu za 2-3 dni robocze. Bardzo mi na tym zależało bo był to prezent na 30-tą rocznicę rodziców. W związku z brakiem jakichkolwiek informacji po dwóch dniach, zadzwoniłem na infolinię zapytać o wysyłkę, obiecano mi że przesyłka tego samego dnia a najpóźniej następnego z samego rana ruszy w podróż. Takie kłamstwa słyszałem na infolinii kilkukrotnie, mailowe obietnice również nie miały pokrycia. Ostatecznie paczka dotarła po 9 dniach od zamówienia! Prezent spóźniony, musiałem świecić oczami przed rodzicami. Z całego serca odradzam zakupy na Empik.com
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-03-2021 o godz 14:39 przez: martyna zybert | Zweryfikowany zakup
Zniechęcona opiniami znajomych o robotach odkurzających długo odkładałam decyzję o zakupie. Zdecydowanie za długo. Dobrze odkurza nawet żwirek obok kuwety, wjeżdża na dywan i samodzielnie zwiększa moc odkurzania, omija przeszkody oraz rozrzucone zabawki, pokonuje progi. Do tego funkcjonalna i łatwa w obsłudze aplikacja. Mopa jeszcze nie wypróbowałam, ale już wiem, że ten odkurzacz to był jeden z lepszych zakupów w ostatnim czasie! Podsumowując świetny pomocnik ❤
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
17-10-2021 o godz 17:13 przez: Miły | Zweryfikowany zakup
Super sprzęt, app-ka przejrzysta, ładne plany pięter. Sprząta nawet, nawet - ale do gruntownego sprzątania się nie nadaje. Czasami nie zgarnia części ewidentnego brudu (pewnie zależy jak się ustawi kołami) - a siatkę sprzątania ma gęsta. Trochę głośny - lepiej puścić jak się idzie na spacer. Dodatkowo fajny patent z kamerą - można oglądać na żywo jak sprząta. Trzeba uważać na sznurki - lubi się w nie zaplątywać i wtedy się wyłącza
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-05-2021 o godz 12:21 przez: Aleksandra pobłocka | Zweryfikowany zakup
Odkurzacz bardzo fajny, lecz jeśli mamy plamy na podłodze to nie daje sobie z nimi rady. Ale do ogarnięcia podłogi to rewelacja. Co mnie bardzo zbulwersowało to czas dostawy- miało być 2 dni a został dostarczony po 13 dniach.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-12-2021 o godz 19:19 przez: Dawid | Zweryfikowany zakup
Świetny robot sprzątający.?, który ułatwia nam życie. Najlepszy zakup w historii zakupów. Mocny, dokladny, bezproblemowy. Polecam gorąco!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-04-2021 o godz 11:35 przez: Tomasz Kandzia | Zweryfikowany zakup
Idealnie zgodny z opisem. Daje sobie radę nawet z dywanami. Bez problemu przejeżdża przez przeszkody. Wspaniałe urządzenie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-02-2021 o godz 11:24 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
wspaniały, omija przeszkody, kable itd. równomiernie ściera podłogę bez nadmiernego moczenia
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
06-06-2021 o godz 09:25 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Po 4 miesiącach zepsuł się główny laser. To samo stało się w starszym modelu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-01-2022 o godz 11:26 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jedyny minus - nie jeździ po schodach :(
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-05-2021 o godz 23:59 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Super 🤩polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego