Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S5 Max biały

Marka:

Sprzedaje Deluxury : 1797,00 zł

1797,00 zł 1887,00 zł (-4%)
InPost 15,00 zł
W magazynie Deluxury
Wysyłka w 48 godzin

Sprzedaje PROLINE : 1914,00 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S5 Max

Główna korzyść z posiadania odkurzacza automatycznego jest oczywista. Mówiąc w skrócie - samo się posprząta! W czasie, kiedy urządzenie będzie czyścić podłogi, człowiek może zająć się codziennymi obowiązkami, czy też odpoczynkiem.ROBOROCK S5 Max o mocy ssącej 1800 Pa przyczyni się do utrzymania higieny w mieszkaniu, a pomogą mu w tym funkcje takie jak mapowanie.


Filtr HEPA

Filtr HEPA, czyli wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza ma bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu alergenów, kurzu, smogu oraz bakterii. Zbudowany jest z włókna szklanego lub polipropylenu. Jego materiał tworzy arkusze złożone w formie harmonijki. Ułożenie włókien powoduje tworzenie się niedostrzegalnych dla ludzkiego oka porów. 
 Rodzaj filtra ROBOROCK S5 Max
ROBOROCK S5 Max - Rodzaj filtra


Moc ssąca: 1800 Pa

Wyższa wartość tego parametru oznacza lepszą skuteczność urządzenia w pozbywaniu się nieczystości. Większe zabrudzenia oraz włosy czy zwierzęca sierść zostawione na dywanie, wymagają większej mocy ssącej. Nie musi być ona bardzo duża w przypadku rutynowego sprzątania mało zabrudzonej powierzchni. 
 Moc urządzenia ROBOROCK S5 Max
ROBOROCK S5 Max - Moc urządzenia


Poziom hałasu: 60 dB

Odkurzacz automatyczny o niskim poziomie hałasu pozwoli łatwiej skupić się na wykonywanych czynnościach. Jeśli szczególnie cenisz sobie ciszę, lub wymagają jej Twoje obowiązki - warto zwrócić uwagę na ten parametr. Z drugiej strony - urządzenia pracujące głośniej mogą odznaczać się większą skutecznością sprzątania. 
ROBOROCK S5 Max - Poziom hałasu


Czas ładowania: 240 minut

Tyle czasu zajmie pełne naładowanie rozładowanego akumulatora. Urządzenie, które szybko się napełnia się energią, pozwoli sprawniej zareagować na nieprzewidziane sytuacje. Niemniej, odkurzacze automatyczne wymagające dłuższego ładowania, zwykle mogą pracować przez więcej czasu, a co za tym idzie - jednorazowo oczyścić większą powierzchnię. 
 Moc urządzenia Hepa
ROBOROCK S5 Max - Czas ładowania


Czas pracy: 180 minut

Ten parametr określa przybliżony czas, przez jaki odkurzacz automatyczny może pracować po pełnym naładowaniu akumulatora. Aby urządzenie wysprzątało mieszkanie za jednym razem, należy dobrać czas działania do łącznej powierzchni wymagających czyszczenia pomieszczeń. Na to, jak długo odkurzacz będzie w stanie działać, wpływa również ilość napotkanych przeszkód oraz rodzaj nawierzchni. 
ROBOROCK S5 Max - Czas pracy w minutach


Pojemnik na kurz: 460 ml

Ten parametr należy dobrać do powierzchni obszaru sprzątania oraz stopnia jego zanieczyszczenia. Większy pojemnik umożliwi długie jednorazowe sprzątanie. Jeśli odkurzacz posiada funkcję automatycznego opróżniania lub ma służyć do oczyszczania małych obszarów, rozmiar pojemnika na kurz nie będzie aż tak bardzo istotnym aspektem. 
 Moc urządzenia 1800 Pa
ROBOROCK S5 Max - Pojemność pojemnika na kurz


Pojemnik na wodę: 280 ml

Odpowiednio skonstruowany odkurzacz automatyczny może także umyć podłogę. W takim przypadku niezbędna staje się obecność pojemnika z wodą. Zasada jest prosta - czym większy pojemnik, tym większa powierzchnia zostanie poddawana mopowaniu bez konieczności jego uzupełniania. 
 Moc urządzenia 60
ROBOROCK S5 Max - Pojemność pojemnika na wodę


Komunikacja ROBOROCK S5 Max :


Aplikacja

Obsługa odkurzacza tym sposobem możliwa jest za pośrednictwem każdego urządzenia, które jest w stanie obsłużyć dedykowaną do modelu aplikację. To coraz bardziej powszechny sposób - umożliwia on sterowanie wieloma sprzętami za pośrednictwem smartfona. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o miejscu odłożenia pilota, czy za każdym razem podchodzić do robota sprzątającego w celu jego włączenia lub zmiany ustawień. 
ROBOROCK S5 Max - Komunikacja urządzenia


Nawigacja laserowa

To obecnie najbardziej wydajny typ nawigacji w odkurzaczach automatycznych. Mapa tworzona przez technologię laserową jest bardzo dokładna, a omijanie przeszkód odbywa się z wysoką precyzją. Ta nawigacja pozwala także na tworzenie wirtualnych ścian i stref sprzątania. Odkurzacz automatyczny z laserami w razie niskiego poziomu baterii sam wróci do stacji ładowania, a po uzupełnieniu energii dokończy zaplanowane sprzątanie. 
ROBOROCK S5 Max - Komunikacja urządzenia


Czujniki w ROBOROCK S5 Max :


Antykolizyjny/zbliżeniowy

Dzięki temu czujnikowi robot skutecznie unika przeszkód, które znajdują się na jego drodze, odpowiednio przy nich zwalniając i minimalizując w ten sposób ewentualne obicia o meble i inne akcesoria w domu. 
ROBOROCK S5 Max - Poziom hałasu


Funkcje odkurzacza ROBOROCK S5 Max :


Mapowanie

Robot wyposażony w nawigację nie porusza się chaotycznie po pomieszczeniu. Tworzy on mapy, dzięki którym nie wraca do wyczyszczonych już miejsc. Taki odkurzacz automatyczny jest również wyposażony w czujniki pozwalające na omijanie przeszkód. Robot mapujący mieszkanie poradzi sobie z czyszczeniem znacznie bardziej sprawnie, niż urządzenie nie posiadające nawigacji. 
ROBOROCK S5 Max - Funkcje urządzenia


Programator pracy

Dzięki funkcji programowania pracy istnieje możliwość wyboru dni tygodnia oraz godzin, w jakich odkurzacz automatyczny ma sprzątać. Planowanie terminów pracy urządzenia pozwoli na pracę urządzenia wtedy, gdy będzie on najmniej przeszkadzał w codziennych zajęciach. Ustawiony harmonogram można w łatwy sposób sprawdzić i w razie potrzeby zmienić. 
ROBOROCK S5 Max - Funkcje urządzenia


Kontrola poziomu wody

Aby skutecznie skorzystać z odkurzania na mokro, tj. mopowania podłogi, należy zadbać o odpowiedni poziom wody w pojemniku. Aby nie zapomnieć o konieczności uzupełnienia zbiornika, specjalny wskaźnik poinformuje o ilości wody znajdującej się w robocie sprzątającym. 
ROBOROCK S5 Max - Funkcje urządzenia


Funkcja mopa

Podstawową funkcją robota sprzątającego jest odkurzanie, jednak za pomocą tego modelu można również umyć podłogę. Dzięki temu urządzenie będzie nie tylko zbierać zanieczyszczenia, ale także usuwać plamy. Mopowanie odbywa się zazwyczaj za pomocą przyczepianej nakładki.  
ROBOROCK S5 Max - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1238252982
Nazwa: Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S5 Max biały
Marka: Roborock
Typ urządzenia: automatyczny
Moc urządzenia: 58 W
Pojemność zbiornika na wodę: 280 ml
Pojemność pojemnika na kurz: 460 ml
Napięcie: 14,4 V
Komunikacja urządzenia: aplikacja, nawigacja laserowa
Czas ładowania: 240 minut
Czas pracy w minutach: 180
Czujniki: antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża
Funkcje urządzenia: mapowanie, programator pracy, kontrola poziomu wody, funkcja mopa, automatyczny powrót do bazy
Poziom hałasu w dB: 60
Kolor: biały
Kod producenta: S5 MAX
Głębokość produktu w [mm]: 350
Szerokość produktu [mm]: 353
Wysokość produktu [mm]: 96
Waga [g]: 3500
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Wyposażenie: filtr, nakładka mopująca, ścierezka z mikrofibry, stacja ładująca, kabel zasilający, zbiornik na wodę
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 34472934
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 4,8
5
173
4
12
3
4
2
1
1
4
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
80 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
15-10-2020 o godz 20:53 przez: Arkadiusz | Zweryfikowany zakup
Chciałbym jeszcze dodać że w końcu dostępna jest aktualizacja i odkurzacz przemówił do nas po polsku.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 0
5/5
31-12-2020 o godz 09:06 przez: Piotr | Zweryfikowany zakup
Długo się zastanawiałem nad zakupem robota sprzątającego i teraz się zastanawiam dlaczego tak długo zwlekałem z tą decyzją!!! Robocik działa REWELACYJNIE!!! Świetna aplikacja, która jest bardzo intuicyjna. Żona była przeciwna żeby kupować taki sprzęt, a po pierwszym sprzątaniu musiała szybko odszczekać to co wcześniej mówiła :) Przed pierwszym użyciem robocika, odkurzyła mieszkanie naszym bardzo drogim odkurzaczem Electoluxa i zaliczyła szok ile kurzu ten mały Roborock wyciągnął z wykładzin, podłóg i dywanu. Po kilku sprzątaniach mieszkania o powierzchni 65m gdzie odkurzacz nauczył się wyglądu powierzchni którą musi oganiać. Po ustawieniu 3 przejazdów w każdym pomieszczeniu, zużywa tylko około 35% baterii!!! Super sprawa, to że można ustawić w każdym pomieszczeniu inne parametry sprzątania i mopowania!!! Inne modele tego nie mają. Super praca czujników zbliżeniowych, odkurzacz bardzo delikatnie dotyka przedmiotów a nie uderza w nie jak to robią niektóre tańsze modele. Widziałem wcześniej jak się zachowuje iRobot podczas pracy i ten model działa moim zdaniem lepiej. Gorąco polecam osobom niezdecydowanym!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
31-08-2020 o godz 09:31 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
Paczka przyszła szybko i była nienaruszona. Sam robot sprzątający spełnia wszyskie założenia 5/5. Robot nie jest jakoś specjalnie głośny (mój dkurzacz jest znacznie głośnieszy). Odkurza świetnie, dobrze czyściu wokół nóg np stołu czy fotela. Jeśli chodzi o mopowanie, to raczej funkcja przecierania niż "mycia" podłogi, ale robiąc to w miarę często (np co 2 dni) daje radę bez problemów - wyjatkiem są ciężkie do zmycia plamy np. czarne slady po kółkach z fotela biurowego. Szkoda, że nie można użyć żadnych dodatkowych środków chemicznych do mopowania (jedynie woda), ale obecnie chyba żaden model nie posiada takiej możliwości. 0 problemów z konfiguracją, aplikacja na telefon intuicyjna, nawet w jezyku polskim. Jedyny faktyczny minus to brak instrukcji w języku polskim - to może być problem dla osób nie władajacych jednym z kilku języków, w których dotępna jest instrukcja(być może on-line taka instrukcja jest dostępna).
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
15-10-2020 o godz 20:51 przez: Arkadiusz | Zweryfikowany zakup
Biorąc pod uwagę konkurencję, moim zdaniem odkurzacz zasługuje na 5 gwiazdek. W miarę możliwości intuicyjna aplikacja do sterowania. Odkurzacz bez problemu radzi sobie na panelach, płytach, dywanie krótko włosym, i typu shagi. Niestety nie ma co ryzykować z grubym dywanem. Z przeszkodami radzi sobie dobrze, 2 cm to żaden problem. Mopowanie nie ma nic wspólnego ze zmywaniem podłogi, to raczej odświeżanie, ale to i tak lepiej niż konkurencyjne marki, w których w tej cenie opcja niedostępna. Ogólnie odkurzacz świetnie się spisuje w sprzątaniu podłogi. Odkurzacz jest naprawdę dość cichy i nawet mój pies na niego nie reaguje. Cała rodzina jest zadowolona z tego gadżetu, bo nie trzeba codziennie odkurzać dużym odkurzaczem, dzięki temu zyskaliśmy trochę czasu dla siebie i zmniejszyło się zużycie energii.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-12-2020 o godz 17:57 przez: Magdalena | Zweryfikowany zakup
Odkurzacz świetny, zbiera nawet najdrobniejsze brudki z podłogi, mop wprawdzie przy samej ścianie nie umyje, ale generalnie zakup bardzo udany, żałuję że tak późno się zdecydowałam. Mycie podłogi to oczywiście bardziej odświeżenie, zaschniętego brudu nie umyje, ale wydaje mi się, że płytki dużo bardziej się błyszczą niż po tradycyjnym myciu mopem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym, świetny zakup w przystępnej cenie
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
04-02-2021 o godz 21:13 przez: Anna Bobulska | Zweryfikowany zakup
To zakup typu „dla złego tak późno się zdecydowałam”. Aplikacja zrozumiała i czytelna, pierwsze uruchomienie banalne. Odkurza dokładnie, zmywa tez dokładnie- wiadomo ze zaschniętej plamy nie umyje, ale puszczam na dwa razy i jest super. Ładnie wyglada. Ma same zalety!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
18-12-2020 o godz 02:06 przez: jaayzik | Zweryfikowany zakup
Odkurzacz sprawuje się fenomenalnie. Radzi sobie z sierścią 3 kotów (w tym syberyjskiego) oraz sierścią Akity. Problemem są progi na których się potrafi zawiesić, ale wystarczy stworzyć niewidzialną ścianę w aplikacji. Wygodne w sterowaniu, dokładnie odkurza
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
02-01-2021 o godz 16:38 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jestem bardzo zadowolona,korzystam też z aplikacji Roborock,za każdym razem zbiera kurz,funkcja mopa db się sprawdza. Specjalnie nie kupowałam nowszego modelu,gdyż wg mnie sprawdza się bdb,a cena niższa przy równie dobrej funkcjonalności. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
11-04-2021 o godz 12:26 przez: Sławomir Kokłowski | Zweryfikowany zakup
+ Tryb mopowania działa lepiej niż by się mogło wydawać - biorąc pod uwagę, że można używać wyłącznie zimnej wody bez żadnych detergentów (nawet mydła). Choć oczywiście nie obędzie się od ręcznego przemycia podłogi co jakiś czas. + Aplikacja i komunikaty w języku polskim. + Bardzo duże możliwości ustawień: strefy niedostępne, wirtualne ściany, strefy doganiania, dozowanie wody i siły ssącej w zależności od pomieszczenia, automatycznie tworzona mapa pomieszczeń, harmonogram sprzątania. To się naprawdę przydaje. A jak ktoś nie chce się bawić w ustawienia, można też włączyć sprzątanie jednym przyciskiem na obudowanie. + Obrotowa szczotka zgarniająca, widoczna na zdjęciu z przodu po prawej stronie, dość dobrze zbiera zanieczyszczenia przy ścianach. - Obrotowa szczotka zgarniająca nie radzi sobie z załamaniami przy szafkach czy np. kanapie. Więc i tak co jakiś czas trzeba użyć tradycyjnego odkurzacza. - Mógłby być tak o 1,5-2 cm niższy - niestety przy obecnej wysokości nie jest w stanie wjechać np. pod łóżko. - I moim zdaniem największa wada, która jednak zapewne dotyczy wszystkich obecnie produkowanych autonomicznym odkurzaczy. Robot jest kompletnie ślepy na wszystkie przedmioty leżące na podłodze, które są niższe niż ok. 10 cm. W najlepszym razie się na nich zawiesi i będzie wymagał ręcznej interwencji - co może być problematyczne, jeśli ktoś sobie go włączył przy wyjściu z domu i liczył, że ładnie wszystko posprząta do naszego powrotu ;-) Gorsze jest jednak to, że robot wcale nie jest taki lekki, jak by się mogło wydawać, a więc dość łatwo może zniszczyć bardziej delikatne przedmioty, które zapomnieliśmy pozbierać z podłogi przed sprzątaniem. Nie wiem, czy wciągnięcie jakichś drobnych przedmiotów (np. rozrzucone klocki) lub ubrań nie skończyłoby się zniszczeniem odkurzacza. Może to być szczególnie uciążliwe, jeśli ktoś ma małe dzieci w domu. Na szczęście da się częściowo obejść ten problem ustawiając w aplikacji odpowiednie strefy niedostępne. Jednak jest to możliwe tylko dla stałej aranżacji pomieszczeń. No i przede wszystkim to robot powinien się dopasować do nas, a nie my dopasowywać mieszkanie to robota ;-) Moim zdaniem dopóki producenci robotów sprzątających nie rozwiążą skutecznie tego problemu, będzie to wciąż jedynie zabawka dla geeków, a nie sprzęt masowo używany w większości domów. * Dobrze jest opróżniać zbiornik na odpady częściej niż powiadamia nas o tym robot. W przeciwnym razie sprzątanie bardziej sprowadza się do roznoszenia śmieci po całym domu ;-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-03-2020 o godz 12:34 przez: Mateusz Machnik | Zweryfikowany zakup
Subiektywnie najlepszy odkurzacz automatyczny w cenie do 2000 zł (stan na marzec 2020), a nawet nie ustępuje wielu droższym urządzeniom. Układ napędowy i silnik są bardzo dyskretne nie będąc jednocześnie mniej wydajne niż produkty konkurencji. Jakość wykonania na przyzwoitym poziomie. Bardzo dobra aplikacja z wieloma możliwościami konfiguracji procesu odkurzania/mopowania i rewelacyjny sam algorytm sprzątania. Zmywalny filtr HEPA to ważny atut. Produkt względnie nowy, więc pozostaje mieć nadzieję, że pozostanie bezawaryjny. Szkoda, że nie ma uchwytu do przenoszenia. Jedna uwaga - według mnie zbyt krótki kabel. Powinien być dwukrotnie dłuższy z możliwości schowania go w bazie(w S6 tak chyba jest). Dostępność w marcu 2020 niestety ograniczona ze względu na pandemię.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-07-2021 o godz 12:37 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Robót jest świetny! Użytkujemy go od jakichś 4 tygodni i miał momenty, kiedy się gubił i nie mógł znaleźć stacji dokującej (2x chyba), ale równie dobrze mogła być to wina WiFi. Mop rzeczywiście nie sprząta tak jak sami bysmy to zrobili, ale na mniejsze bardziej zabrudzone powierzchnię można włączyć jeden z dwóch mocniejszych trybów (trzeba uważać, żeby nie korzystać z nich więcej niż kilka minut, bo robót może się zapsuc i nie obejmuje gwarancja - takie info znaleźliśmy w instrukcji obsługi) i wtedy dawał radę (na panelach, bo kafelki jak chcemy żeby były dokładnie umyte to trzeba samemu je dopieścić). Odkurza bardzo dokładnie, choć wiadomo z racjo swojego kształtu, niektóre zakamarki trzeba samemu do sprzątać. Tak czy siak na pewno wrty zakupu! :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-04-2020 o godz 23:11 przez: Waldemar Gąbka | Zweryfikowany zakup
Używam tego robota już ponad miesiąc i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Jak za tą cenę radzi sobie świetnie z odkurzaniem pod warunkiem, że ma pusty pojemnik na śmieci. Należy też dbać o jego czystość, aby działał jak trzeba. Mopowanie całkiem fajnie działa jako element odświeżający, a nie jako gruntowne czyszczenie, ale czasami po karmieniu dzieciaków puszczenie go na 3 rundki daje naprawdę fajny efekt na kaflach. Minus jest taki, że łatwo zapomnieć o wyjęciu mopa co powoduje, żę możesz puścić na drugi dzień po mieszkaniu śmierdzącego mopa :P. Dobrze by również było mieć drugiego mopa w zestawie, aby mogły pracować na zmianę, ale chyba można dokupić. Podsumowując polecam, warte swej ceny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-03-2022 o godz 21:28 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Długo myślałam nad robotem sprzątającym. Analizowałam, porównywałam, oglądałam recenzje i przeróżne filmy na YT. Do tego modelu przekonała mnie możliwość odkurzania i mopowania jednocześnie. Obsługa przez aplikację jest intuicyjna i poradzi sobie z nią nawet osoba "nie techniczna". Marian (bo tak ma na imię nasz robot) spisuje się znakomicie. Ja pracuję a on sprząta. Doskonale wydane pieniądze! Żałuję tylko, ze kupiłam go tak późno. P.S. sąsiadce też się spodobał i też już takiego ma.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-01-2021 o godz 09:58 przez: Stefan | Zweryfikowany zakup
Super sprzęt, żałuje że tak późno zdecydowałem się na zakup. Mieszkanie 85 m2 do odkurzania ok 60 m2 co tydzień pojemnik kurzu. Odkurzacz naprawdę dobrze odkurza, myjąc po nim mopem, nie zbierają się paprochy (mechy) na mopie, co świadczy że naprawdę dobrze odkurza. Najpierw jedzie po obrzeżach, a później całość. Nie ma wolnych przebiegów robi to raz koło razu. POLECAM. PS. Jeżeli chodzi o mopowanie, to jeszcze nie używałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-02-2021 o godz 08:45 przez: PauliskaOs | Zweryfikowany zakup
chociaż mam go dopiero nieco ponad tydzień to zdecydowanie mogę powiedzieć, że w 100% spełnia nasze oczekiwania. Przy dwójce dzieci super przydatny. Od zawsze marzyłam o takim sprzęcie. sprząta bardzo dobrze - do tego przeciera podłogi z kurzu. Aplikacja, planowanie terenu pracy i godziny rewelacja. 50mkw - czas sprzątania 37 minut. Dobrze sobie radzi z progami i z podwiniętym dywanikiem. Polecam z czystym sumieniem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
16-03-2021 o godz 12:26 przez: Piotr Krokowski | Zweryfikowany zakup
Obawiałem się, ze nie będzie się sprawdzał przy mopowaniu. Myliłem się! Daje radę! Ewentualnie jeśli jest bardziej brudno trzeba go puścić 2-3 razy. W najgorszym razie można sterowaniem ręcznym pojeździć w najgorszych miejscach. Poza tym bardzo dobrze radzi sobie z omijaniem przeszkód, itd. Jedyny minus to "potencjał szpiegowski" takiej maszyny (wysyła hasło do WiFi i plan domu na serwery w Chinach)....
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
14-05-2020 o godz 08:27 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Robot sprawdza się w każdym stopniu. Mieszkanie 55 mkw sprząta w około 30 minut, co nie jest takim złym czasem. Mopowanie, to w zasadzie odświeżenie podłogi na mokro - jednak wiedziałem to już przed zakupem. Głośność nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Można spokojnie rozmawiać albo oglądać film podczas jego pracy. Bardzo łatwy w obsłudze, dużym plusem rozbudowana aplikacja na smartfony.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-12-2022 o godz 22:40 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Ocenę wystawiam po 2 latach użytkowania - bardzo dobry sprzęt, pomaga zachować porządek, przy codziennym odkurzaniu i mopowaniu co 2-3 dni faktycznie mycie podłogi zwykłym mopem nie musi być częste, ba nawet zbędne. Przez kilka miesięcy użytkowałam tylko tego robota, nie miałam innego odkurzacza i zdawał egzamin. Świetnie sprawdza się przy dzieciach, zwłaszcza tych raczkujących :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-01-2021 o godz 20:47 przez: movemka | Zweryfikowany zakup
rewelacja!!! Żałuję, że dopiero teraz się na niego zdecydowałam. polecam każdemu, a szczególnie tym, co maja małe dzieci. Niektórzy twierdzą,że głośny- absolutnie się nie zgadzam:) mój poprzedni odkurzacz, zwykły, był zdecydowanie głośniejszy. Świetnie sobie radzi na dywanach - mam brązowy shaggy i daje sobie na nim radę. jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy wi-fi i smartfon.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-09-2022 o godz 13:04 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
Zakup poprzedziły długie godziny na analizie testów i parametrów tej klasy robotów. Zakup uważam za bardzo trafiony. Bardzo pozytywne zaskoczenie jakością produktu i wyposażeniem. Dopracowana aplikacja do sterownia w języku polskim. Algorytm sprzątania odkurzacza wydaje się przemyślany. Dodatkowo udało się trafić na promocję na niebagatelna 150zł pozostawione w portfelu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego