Oczyszczacz powietrza XIAOMI Mi Air Purifier 3H

Kolor:
biały

Oferta empik.com : 548,00 zł

548,00 zł 569,00 zł (-3%)
Kurier 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowy kurier
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta GrupaGSM : 587,00 zł

Oferta Foster Technologies : 599,19 zł

Oferta PROLINE : 616,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Pasuje do tego produktu

Xiaomi Air Purifier 3H
Bezpośredni następca doskonale przyjętego i bardzo popularnego modelu 2S. W porównaniu z poprzednikiem, charakteryzuje się lepszą wydajnością (380 m³/h), sprawniejszym filtrem oraz większymi możliwościami sterowania. Dodatkowo Xiaomi Air Purifier 3H jest cichszy (32-64 dB) oraz cechuje się znacznie niższym zużyciem energii (38 W przy najwyższych obrotach).

Wyższa wydajność
Urządzenie może oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 48 m², zachowując jeszcze większą wydajność filtra. Szybkość pracy wentylatora jest przystosowana do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu można uzyskać optymalną moc w stosunku do metrażu pomieszczenia. To wszystko przy obudowie o wymiarach nie przekraczających 54x24x24 cm.

Sterowanie
Urządzeniem można sterować z poziomu aplikacji oraz za pomocą wbudowanego panelu dotykowego wyświetlacza Smart OLED. Dzięki temu można sprawdzić również aktualny tryb pracy, stan połączenia z Wi-Fi, jakość powietrza w pomieszczeniu, jego temperaturę czy wilgotność.

Aplikacja Xiaomi Home
Aplikacja mobilna Xiaomi Home umożliwia w pełni, w czasie rzeczywistym, kontrolę pracy oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3H. Aplikacja pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem nawet, gdy jest się poza domem. Dostępność w języku polskim znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji.
Xiaomi Home daje dostęp do wielu opcji zarządzania urządzeniem m.in.: włączanie/wyłączanie oczyszczacza, kontrola siły nadmuchu, ustawienie timera, ustawienie trybów pracy oczyszczacza, sprawdzenie stanu zużycia filtra, sprawdzenie jakości powietrza, aktualny poziom pyłów PM2.5, aktualny poziom wilgotności powietrza, aktualna temperatura, statystyki danych, funkcja płynnego zwiększania mocy.

Czujniki
Wbudowane czujniki poinformują o poziomie pyłów PM2.5, a kolorowe pierścienie a wyświetlaczu zmieniając swój kolor w zależności od ich ilości w powietrzu sprawią, że stan jakości powietrza pozna się już na pierwszy rzut oka.
Zmiana kolorów pierścienia:
- stężenie PM2.5 < 76 μg/m³ - kolor zielony
- stężenie PM2.5 od 76 do 150 μg/m³ - kolor pomarańczowy
- stężenie PM2.5 > 150 μg/m³ - kolor czerwony

Zmiany w porównaniu do poprzednich wersji
Przycisk znany z poprzednich wersji oczyszczaczy został usunięty z obudowy i wbudowany w wyświetlacz, dzięki temu wentylator urządzenia i kratka wywiewu mogły zająć całą górną powierzchnię urządzenia - zwiększony został przepływ powietrza, a co za tym idzie, wydajność oczyszczacza.

Więcej trybów pracy
Xiaomi Air Purifier 3H posiada więcej trybów pracy możliwych do ustawienia z poziomu wyświetlacza, dzięki czemu jego używanie jest jeszcze bardziej komfortowe, nawet bez aplikacji czy smartfona. Użytkownik ma teraz do wyboru aż 6 trybów pracy: automatyczny, nocny, ulubiony, low (niski), medium (średni) i high (wysoki), dzięki którym można dostosować szybkość pracy wentylatora do własnych upodobań i preferencji.

Lepsza wydajność filtracji
Czarny filtr w kształcie walca to połączenie 3 rodzajów filtrów: wstępnego, HEPA oraz węglowego, dzięki czemu oczyszczanie powietrza jest jeszcze skuteczniejsze. W tym modelu zastosowano również filtr HEPA klasy 13, który wykazuje skuteczność dla usuwania najmniejszych szkodliwych substancji i pyłów na poziomie 99,97%. Ponadto, filtr wstępny w postaci gęstej siatki wykonanej z materiału PET, zatrzymuje większe zanieczyszczenia, a filtr węglowy (330 g węgla) pochłania szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. To wszystko sprawia, że powietrze jest czyste, pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz zdrowe. Cylindryczny kształt filtra zapewnia efektywne zasysanie powietrza z 3 stron, a setki maleńkich otworów w obudowie, przez które pobierane jest powietrze z pomieszczenia oraz wysoka szczelność urządzenia gwarantują, że oczyszczanie powietrza jest wysoce skuteczne i efektywne. Znajdujący się wewnątrz oczyszczacza wentylator promieniowy wydmuchuje czyste powietrze z ogromną siłą ku górze przez wywiew powietrza.

3-stopniowy filtr dla jeszcze większej skuteczności oczyszczania
Filtr wstępny, siatkowy wykonany z tworzywa PET zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.).
Filtr HEPA H13 zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).
Filtr węglowy usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe i niepożądane oraz nieprzyjemne zapachy.

Układ RFID
Oryginalny filtr Xiaomi jest wyposażony w układ RFID, który po włożeniu filtra, resetuje licznik zużycia. Żywotność filtra wynosi około 12 miesięcy, a aplikacja mobilna udostępnia wskaźnik, który poinformuje o jego procentowym zużyciu i potrzebie wymiany.

Funkcje dodatkowe:
- łączność Wi-Fi - pełna obsługa urządzeń poprzez aplikację mobilną,
- 3 prędkości wentylatora: low, medium, high,
- timer: automatyczne włączenie i wyłączenie,
- wskaźnik wymiany filtra - informacja o konieczności wymiany,
- tryb turbo - ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń,
- tryb nocny - komfortowe warunki do snu,
- tryb auto - praca względem poziomu zanieczyszczenia powietrza,
- czujnik temperatury i wilgotności,
- wskaźnik jakości powietrza na podstawie poziomu pyłu zawieszonego.

Dane techniczne:

  • CADR (pyły)*: 380 m³/h
  • CADR (formaldehyd)*: 60 m³/h
  • zalecana max. powierzchnia: 48 m²
  • max. pobór prądu: do 38 W
  • poziom głośności: 32,1 - 64 dB
  • długość przewodu zasilającego: 1,5 m
  • wymiary: 54x24x24 cm
  • waga: 4,8 kg

* Zależne od prędkości pracy.

Nazwa: Oczyszczacz powietrza XIAOMI Mi Air Purifier 3H
Marka: Xiaomi
Typ filtra: Hepa i węglowy
Pasuje do modelu: filtr do Xiaomi
Moc urządzenia: 38 W
Technologia: ewaporacja
Przepływ powietrza m3/h: 380
Powierzchnia obszaru roboczego (m2): 48
Technologia oczyszczania: Mi Air Purifier
Tryb pracy: usuwanie bakterii i wirusów, pochłaniacz
Komunikacja urządzenia: panel dotykowy, aplikacja
Czujniki: jakości powietrza
Funkcje oczyszczacza: timer
Poziom hałasu w dB: 64
Kolor: biały
Kod producenta: 1111
Głębokość produktu w [mm]: 240
Szerokość produktu [mm]: 240
Wysokość produktu [mm]: 540
Waga [g]: 4800
Gwarancja: 12 miesięcy
Certyfikaty, normy, atesty: CE
Indeks: 34259399
Wydajność oczyszczacza w m3/h: 380
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 4,7
5
154
4
24
3
4
2
6
1
3
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
60 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
1/5
27-02-2020 o godz 09:42 przez: Damian | Zweryfikowany zakup
Zdecydowanie odradzam zakup na empik.com. Wprowadzają klienta w błąd pisząc o wysyłce w ciągu 24 godzin, tymczasem po 6 dniach towar jeszcze nie wyjechał. Lepiej zamówić u konkurencji, jeżeli zależy na czasie..
Czy ta recenzja była przydatna? 5 13
4/5
09-02-2021 o godz 13:43 przez: siemien | Zweryfikowany zakup
Generalnie bez większych zastrzeżeń. Skuteczny i cichy, szczególnie w trybie auto i noc. Na plus - na bieżaco informuje o wsk.,PM 2,5, temperaturze i wilgotnosci (na doskonałym wyświetlaczu jak i w aplikacji). Tak na marginesie to u mnie jak na razie problemem jest mała wilgotność, a nie PM (czas na nawilżacz) . Obsługa prosta z poziomupanelu - wyświetlacza jak i aplikacji na androida. Można ustawić timer i różne zadania, jak nam się podoba. Auto reaguje dopiero na wsk. PM 75 (norma chińska) , dlatego warto sobie zaprogramować schematy po swojemu. Dowolność programowania nieograniczona. Jednak tu jest mały problem. Nie zawsze na czas albo wcale reaguje na zadany schemat. Chyba problem jest po stronie komunikacji z serwerem. Uruchomienie aplikacji na smartfonie czasem pomaga. Aha i nie musimy być w tej samej sieci aby sterować. No jeszcze mały plusik- powiadomienia na telefon, możemy zdefiniować jakie chcemy otrzymywać, czy o wyłaczeniu czy wlaczeniu bądź w przejście w określony tryb pracy. Generalnie polecam. Tylko teraz nie wiem czy nie szukałbym czegoś z zintegrowanym nawilżaczem.
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
4/5
12-11-2020 o godz 13:10 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Ładnie wygląda, łatwy w użyciu, cichy a w trybie nocnym niesłyszalny, wydajny, energooszczędny. Największym problemem jest praktycznie zerowy zasięg wifi który uniemożliwia połączenie z routerem i używanie go za pomocą aplikacji. Udało mi się połączyć z wifi dopiero jak położyłem bezpośrednie na nim telefon z włączonym access pointem, nie wystarczy że stoi 30cm od routera. To i brak kółek lub jakiegoś uchwytu do przenoszenia to praktycznie jedyne minusy, ale wiedząc że nie będę mógł używać aplikacji wybrałbym coś tańszego.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
23-10-2020 o godz 07:33 przez: Szymon | Zweryfikowany zakup
Wymieniłem mniejszy oczyszczacz na ten i.... działa super! Zgodnie z opisem producenta jest bardzo cichy, 3 tryby pozwalają ustalić jaki chcesz nawiew... na noc masz wersję silent! Naprawdę nic nie słychać. Czy dobrze czyści, jak na razie tak, ale pewnie będzie można powiedzieć więcej za pół roku. Bardzo łatwo wymienia się filtr.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
3/5
23-12-2020 o godz 19:36 przez: witoldd | Zweryfikowany zakup
Łatwa obsługa, szybko reagujący czujnik zanieczyszczeń, na ręcznych ustawieniach działa skutecznie. Standardowa automatyka działa słabo - złe wbudowane normy jakości powietrza. Gdyby dało się zmienić zakresy zanieczyszczeń dla automatu, dałbym 5 gwiazdek, a tak tylko 3. Własna automatyka jest ograniczona i działa z dużym opóźnieniem i nie zawsze.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-07-2021 o godz 11:05 przez: vpw | Zweryfikowany zakup
Super. Spodziewałem się wiele i dostałem wiele. Trochę mnie martwi cena filtru i to jak się zachowa gdy skończy się licznik dni ale mam nadzieję, ze to tylko komunikat. Oczyszczacz jest bardzo dobry i cichy w trybie nocnym. Automatyzacja i powiązanie z ekosystemem xioami jest super sprawą. Wygląd bardzo ładny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
04-04-2022 o godz 08:07 przez: Artur | Zweryfikowany zakup
Sprzęt sprawdza sie wysmienicie. Niestety sklep po raz pierwszy mnie zawiodl. Zamiast urzadzenia nowego otrzymalem chyba po zwrocie. Zerwana plomba na opakowaniu, filtr wskazujacy 98 % sprawnosci. Wiem ze moglem zwrocic jednak zmniejszenie objawow alergii u dziecka przewazylo szale. Jednak niesmak pozostal.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-01-2020 o godz 10:23 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Super oczyszczacz, działa dobrze z aplikacją i polskimi serwerami Xiaomi, pozawala na niewielką automatyzację (np. włączenie któregoś trybu przy jakimś progu zanieczyszczenia), może być bardzo cichy, ale umie tez narobić szumu jak trzeba. Do tego całkiem ładnie wygląda. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-01-2021 o godz 10:35 przez: darhon | Zweryfikowany zakup
Oczyszczacz jak najbardziej OK. Na najniższych obrotach (przez większość czasu w 80m mieszkaniu w Krakowie) praktycznie niesłyszalny. W dni smogowe bez problemu jest w stanie 'ogarnąć' całe mieszkanie, no wtedy oczywiście już nie jest bezgłośny, ale tragedii nie ma.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-11-2020 o godz 08:37 przez: Katarzyna | Zweryfikowany zakup
Świetnie działa, cicha praca, reaguje automatycznie na zanieczyszczenia, pokazuje stan P.M.2,5, sterowanie z telefonu ulatwia sprawę, szczególnie, że oczyszczacz stoi w pokoju dziecka na piętrze, a ja mogę sterować urządzeniem z każdego miejsca. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-10-2020 o godz 12:38 przez: Karolina | Zweryfikowany zakup
Idealny sprzęt do nie dużej powierzchni, albo do sypialni. Dodatkowo wciąga zapachy w kuchni czego się nie spodziewałam, a jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Polecam, zbliża się sezon smogowy, także dobry moment na zakup
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-10-2021 o godz 21:53 przez: Cozzie | Zweryfikowany zakup
Wydajny oczyszczacz w akceptowalnej cenie - na plus jakość wykonania oraz możliwości aplikacji do obsługi oczyszczacza (automatyzacja). Oryginalne filtry dość tanie w porównaniu do konkurencji.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-08-2021 o godz 22:15 przez: anka | Zweryfikowany zakup
Skuteczny, dość cichy na najniższych obrotach. W centrum dużego miasta niezastąpiony. Mój kot ma alergię, więc wierzę, że mu pomaga. Mógłby być produkowany również w ciemniejszym kolorze.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-04-2021 o godz 11:22 przez: Jolanta Moczała | Zweryfikowany zakup
Oczyszczacz cichy, wydajny, bez problemu da się go obsługiwać z aplikacji w telefonie. Bardzo czuły, momentalnie rejestruje otwarcie okien, zapalenie papierosa czy korzystanie z kuchenki.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-01-2020 o godz 00:42 przez: Gela19 | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry sprzętnz najlepszym filtrem. Dużo lepszy od poprzednika. Poprawia jakość powietrza i jest bardzo czuły na bakterie oraz pyły. Prosty w obsłudze. Wysyłka na wysokim poziomie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
20-02-2020 o godz 16:38 przez: Michał Lubawy | Zweryfikowany zakup
Cichy. Ma fajne opcje automatyzacji z poziomu aplikacji. Jedyne co to nie wiem czy był to konieczny zakup bo wskaźnik pokazuje w mieszkaniu cały czas w okolicach 001 do 008 :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
19-03-2021 o godz 19:53 przez: Janusz | Zweryfikowany zakup
Produkt w pełni spełnił moje oczekiwanie. Praca w funkcji automatycznej jest niesłyszalna dla ucha. Cena też jest dobra w porównaniu z podobnymi produktami. Gorąco polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
16-08-2021 o godz 22:45 przez: Katarzyna | Zweryfikowany zakup
Dioda nie pokrywa się z przyciskiem na ekranie co bardzo psuje estetykę i wygląd urządzenia. Trudno połączyć oczyszczacz z wifi i sparować z aplikacją.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-12-2020 o godz 08:43 przez: vitriol | Zweryfikowany zakup
Łatwy w obsłudze, cichy (na najniższym 'biegu' i w trybie nocnym). Tryb auto sam dopasowuje moc do jakości powietrza - bardzo wygodny!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
21-09-2020 o godz 08:03 przez: Przemek Matan | Zweryfikowany zakup
Ładny, zgrabny, póki co dobrze działa i filtruje powietrze. Jestem zadowolony. Kontrola poprzez smartfon to super sprawa.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego