Now You See Her (okładka miękka)

Oferta empik.com : 44,49 zł

44,49 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Perks Heidi Obcojęzyczne | okładka miękka
44,49 zł
asb nad tabami
Perks Heidi Książki | okładka miękka
32,99 zł
asb nad tabami
Coben Harlan Obcojęzyczne | okładka miękka
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

The Sunday Times-bestselling Richard & Judy Book Club favourite

Charlotte is looking after her best friend’s daughter the day she disappears. She thought the little girl was playing with her own children. She swears she only took her eyes off them for a second.

Now, Charlotte must do the unthinkable: tell her best friend Harriet that her only child is missing. The child she was meant to be watching.

Devastated, Harriet can no longer bear to see Charlotte. No one could expect her to trust her friend again.
Only now she needs to. Because two weeks later Harriet and Charlotte are both being questioned separately by the police. And secrets are about to surface.

Someone is hiding the truth.
So what really happened to Alice?
 

Unputdownable psychological suspense from an exciting new talent, perfect for fans of Shari Lapena's "The couple next door" and Claire Mackintosh's "I let you go".

Have you read it yet?

"I flew through this book in three days, with my heart in my mouth"
Lisa Jewell

"Believe us when we say this novel is the real deal"
Heat

"A gripping tale of friendship and deceit, where nothing is what it seems"
Laura Marshall

Tytuł: Now You See Her
Autor: Perks Heidi
Wydawca: Arrow
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 432
Data premiery: 2019-03-01
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Wymiary [mm]: 198 x 129
Indeks: 32052053
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Perks Heidi

Jak mogłaś Perks Heidi
okładka miękka
4.6/5
(4,6/5) 25 recenzji
32,99 zł
36,90 zł
Now You See Her Perks Heidi
paperback
0/5
(0/5) 0 recenzji

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Home Coben Harlan
0/5
45,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Origin Brown Dan
0/5
45,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Angels And Demons Brown Dan
5/5
31,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Da Vinci Code Brown Dan
5/5
31,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Inferno Brown Dan
4.5/5
31,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Personal Child Lee
0/5
40,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje You Kepnes Caroline
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Run Away Coben Harlan
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje 61 Hours Child Lee
0/5
29,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Affair Child Lee
0/5
29,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje It King Stephen
5/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje No Middle Name Child Lee
0/5
31,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Shining King Stephen
5/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje I Looked Away Corry Jane
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Sicilian Puzo Mario
0/5
35,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Outsider King Stephen
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Resin Riel Ane
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje You Were Gone Weaver Tim
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje One Shot Child Lee
0/5
29,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.