Nhl 23 Xbox One En (Xbox One)

Producent:

Sprzedaje empik.com : 248,99 zł

248,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Sprzedaje ovolt : 306,07 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pasuje do tego produktu

 

OPIS PRODUKTU


 

Krótki opis: Gra EA SPORTS™ NHL 23 staje się jeszcze lepsza wraz z wprowadzeniem mieszanych drużyn kobiecych i męskich w HUT, a także aktualizacjami popremierowymi oraz międzyplatformowym tworzeniem gier dla graczy z tej samej generacji platform w HUT i WOC. Zbierz znajomych i przygotuj się na najbardziej towarzyską jak dotąd wersję Chel.

 

Długi opis:

Gra EA SPORTS™ NHL 23 jest jeszcze lepsza razem. Zbierz razem najlepszych zawodników i zawodniczki świata dzięki wprowadzeniu mieszanych drużyn w HUT. Międzyplatformowe tworzenie gier dla graczy z tej samej generacji platform w HUT i WOC w aktualizacjach popremierowych oznacza większe pule graczy, krótszy czas kolejki i więcej zespołów, z którymi Twoja drużyna może się zmierzyć. Dodajemy do tego ponad 500 nowych animacji ruchu krążka ostatniej szansy, które pozwolą Ci kontrolować przebieg rozgrywki po dowolnym kontakcie – od trudnych podań po desperackie strzały. Ponadto, przebudowane systemy strategii pozwolą Ci z łatwością dostosować plan rozgrywki. Weź ze sobą znajomych i przygotuj się na jak dotąd najbardziej dynamiczną, łączącą i bogatą wizualnie wersję Chel.

 

MIGRACJA ZAWARTOŚCI


Gracze, którzy rozpoczną grę w NHL 23 na PlayStation®4 lub Xbox One, będą mogli przenieść postępy i wartość HUT Team na PlayStation®5 lub Xbox Series X|S. Ta migracja oznacza, że w grze NHL 23:

  • Gracze mogą zapisać 20 zawodników + trenerów w swoim aktualnym składzie i przenieść ich na nową konsolę. 
  • Po przeniesieniu zawartości z PlayStation®4 na PlayStation®5 lub z Xbox One na Xbox Series X|S, zawartość z 4. generacji zostanie zmieniona w niewymienną ze względów bezpieczeństwa.
  • Wszelkie monety i karty pozostałe w Twojej kolekcji zostaną wymienione na wymienne paczki o zbliżonej wartości na Twoim koncie nowej generacji.

 

Ta jednorazowa migracja zawartości będzie dostępna wraz z aktualizacją 8 listopada.

 

EGZEMPLARZ W PRZEDSPRZEDAŻY


 

Edycja Standardowa

Zamów w przedsprzedaży* Edycję Standardową EA SPORTS™ NHL 23 i otrzymaj:

  • paczkę X-Factor zawodniczki HUT do wyboru (1 z 4)
  • 5 odblokowań umiejętności strefy X-Factor w World of Chel (natychmiastowe)
  • Strój meczowy World of Chel z podpisem Sarah Nurse (cyfrowy)
  • 2 odblokowania Pro X-Factor, premię do PD i dodatkowe punkty cech

 

 

*Zastosowanie mają warunki i ograniczenia. Więcej informacji na stronie http://www.ea.com/games/nhl/nhl-23/game-and-offer-disclaimers.

ROZGRYWKI


 

MATCHMAKING W GRZE MIĘDZYPLATFORMOWEJ

Międzyplatformowe tworzenie gier dla graczy z tej samej generacji platform w HUT oraz World of Chel, w planowanych po premierze aktualizacjach, skróci czas kolejki i stworzy większe pule graczy, dzięki czemu będziecie mogli wraz z ekipą sprawdzić swoje umiejętności w starciu z większą niż kiedykolwiek liczbą drużyn.

 

RUCH KRĄŻKA OSTATNIEJ SZANSY

Nowa seria desperackich animacji jeszcze bardziej zwiększają autentyczność i atrakcyjność rozgrywki.

Akcje z potknięcia: Wykonaj podanie lub strzał po dowolnym stopniu kontaktu. Te desperackie akcje stanowią podstawę widowiskowych i emocjonujących momentów, i dzięki nim zawsze będziesz mieć opcje zagrywki. Dzięki ponad 500 animacjom „z potknięcia”, każda chwila będzie niesamowicie ekscytująca.

Zagranie luźnego krążka: Zmień każdy luźny krążek w okazję do akcji, dwukrotnie wciskając przycisk podania, lub strzel i przejdź do niesamowitych zagrań o punkt czy w obronie.

Ulepszona SI bramkarza: Z systemem „naturalnych bramkarzy”, bramkarze SI mają teraz dostęp do ponad 50 nowych grup „naturalnych desperackich zagrań”, co daje ponad 350 nowych animacji w obronie.

 

AKTUALIZACJE W X-FACTOR

Nowe animacje X-Factor: „Skilled Up” Trevora Zegrasa pozwala odtworzyć jego niesamowite podania nad siatką, a „Relentless” Sarah Nurse zwiększa zdolność gracza do strzału i podawania po utracie równowagi.

Ulepszenia SI w X-Factor: Mądrzejsza SI oznacza lepszą grę – SI korzysta teraz z ulepszeń X-Factor, aby mieć większy wpływ na rozgrywkę i naśladować swoje odpowiedniki.

 

 

STRATEGIE WSPOMAGANE

Strategie rozgrywki zostały zaktualizowane, aby ułatwić zrozumienie i realizację najlepszych planów rozgrywki dla pożądanego stylu gry. Co wchodzi w skład:

 

Dodane dwie nowoczesne specjalne strategie zespołu: W arsenale gracza znajdują się teraz podstawowe strategie NHL: narożnik (1-1-2), gra w osłabieniu i w przewadze 1-3-1. Obecne specjalne strategie zespołów także zostały odświeżone, dzięki czemu rozgrywka będzie bliższa współczesnym grom NHL.

Role graczy w liczebnej przewadze: Możesz teraz przypisać zawodnikom te trzy różne role podczas przewagi: rozprowadzacz, wykańczacz i nośnik krążka. SI rozpozna przypisane role zawodników i będzie wiedziała, jak przekazać im krążek w zależności od pozycji, sytuacji i tendencji X-Factor.

Nowe filmy instruktażowe: Carrlyn Bathe podzieli się z Wami zawiłościami strategii w przewadze i w osłabieniu dzięki serii nowych filmów.

 

PREZENTACJA


 

CIESZYNKI

Cieszynki Stanley Cup: Nowa, interaktywna cieszynka Stanley Cup zapewni dodatkowe możliwości, gdy nadejdzie czas na świętowanie ich wielkiej wygranej w trybie Franchise. Zdecyduj, kto pierwszy podniesie puchar, wygraweruj na nim imię i wiele więcej.

Hat-tricki: Powraca kultowy rzut czapką oraz możliwość personalizacji celebracji swoich drużyn.

Decydujące momenty: Seria nowych animacji na koniec pełnych adrenaliny rozgrywek, na przykład: po nieoczekiwanej wygranej, po dogrywce, po rzutach karnych czy zwycięstwie w playoffach.

Pokaz świetlny: Nowe, realistyczne pokazy świetlne dla zespołów NHL.

 

 

PROJEKCJE NA LODZIE:

●    Nowe wprowadzenia do gry.

●    Realistyczne projekcje dla wybranych zespołów NHL w trybie offline.

●    11 różnych wprowadzeń dla EASHL i rozgrywki offline, do personalizacji.

●    11 nowych prezentacji hymnu narodowego dla trybów tworzenia offline, IIHF i online.

KIBICE I ATMOSFERA

W zupełnie przebudowanym systemie publiczności i dźwięku, ludzie na trybunach rozumieją, co się dzieje w grze, i reagują na to. Dzięki naszemu nowemu algorytmowi zachowania trybun, po wygraniu napiętej walki zawodnik usłyszy radość kibiców, a po faulu na zawodniku grającym „u siebie” zostanie wygwizdany.

 

RANKINGI

Nowe, dynamiczne rankingi na lodzie w wirtualnej rzeczywistości, we wszystkich trybach online i offline, na bieżąco informują o statystykach zawodników i zespołów, w miarę ich awansu w rankingu.

 

SILNIK FROSTBITE

Silnik Frostbite™ nieustannie napędza EA SPORTS NHL 23 dzięki niezrównanym ulepszeniom grafiki gier konsolowych. Od dynamicznego oświetlenia i odnowionej jakości postaci, po realistyczne animacje włosów i strojów – Frostbite ożywia rozgrywkę.

 

TRYBY GRY


 

HOCKEY ULTIMATE TEAM™

Matchmaking międzyplatformowy: Międzyplatformowe tworzenie gier na platformach tej samej generacji w HUT i WOC, obecnie zaplanowane w aktualizacjach popremierowych, oznacza krótszy czas kolejki i więcej zespołów, z którymi Twoja drużyna może się zmierzyć.

Playlista HUT Rivals: Po odświeżeniu HUT Rivals, pojawienie się playlisty HUT Rivals pozwala graczom na rywalizację w rotujących, różnorodnych motywach rozgrywki.

Nagrody HUT Rivals: Zgodnie z sugestiami społeczności, od teraz można odblokować trzy dodatkowe poziomy przyznawanych natychmiastowo nagród, w zależności od (serii) zwycięstw.

Integracja narodowych reprezentacji kobiet IIHF: W tej historycznej aktualizacji, narodowa reprezentacja kobiet IIHF może teraz grać razem z mężczyznami w składzie HUT, dzięki czemu Twoja drużyna marzeń, z najlepszymi zawodnikami tego sportu, stanie się rzeczywistością. Ponadto zawodnicy z reprezentacji narodowych otrzymają zarówno podstawowe, jak i mistrzowskie karty.

 

TRYB FRANCHISE

Historyczny poziom personalizacji: W nowej aktualizacji trybu Franchise gracze mogą teraz spersonalizować swoją ligę na wiele nowych sposobów, w tym:

●    Ustaw liczbę zespołów od 6 do 48.

●    Ustaw liczbę rozegranych gier od 6 do 84.

●    Ustaw liczbę dywizji i konferencji.

●    Ustaw liczbę dywizji, konferencji i gier w konferencji.

●    Ustaw liczbę rund w playoffach i rund kart wieloznacznych.

●    Dostosuj liczbę meczów playoff w serii i rundzie.

●    Kontroluj liczbę meczów u siebie i na wyjeździe, dla każdej serii playoff.

●    Kontroluj minimalne/maksymalne limity wynagrodzenia w lidze, oraz indywidualne wynagrodzenia zawodników. 

 

Ten niespotykany dotąd poziom personalizacji, a także wspólne składy, pozwalają graczom zmieniać swoje ligi na kształt tych z ulubionych lat i sezonów – od pierwotnej szóstki aż po lata 80-te.

 

LIGA EA SPORTS HOCKEY LEAGUE (EASHL)

Matchmaking międzyplatformowy: Międzyplatformowe tworzenie gier na platformach tej samej generacji w WOC, obecnie zaplanowane na listopad 2022, oznacza krótszy czas kolejki i więcej zespołów, z którymi Twoja drużyna może się zmierzyć.

Strategie wspomagane: Nowe strategie rozgrywki pomagają graczom zrozumieć i stosować odpowiednie do ich stylu gry taktyki, aby zapewnić im bogatszą rozgrywkę.

Nowe zdolności X-Factor: Odkryj głębszą personalizację stylu gry dzięki zmieniającemu grę wpływowi nowych zdolności X-Factor.

Aktualizacja strefy kreatywnej: Spersonalizuj arenę, cieszynki i projekcje na lodzie swojej drużyny, mając większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej.

 

NHL, tarcza NHL oraz znak słowny i wizerunek Stanley Cup są zastrzeżonymi znakami towarowymi National Hockey League. Znaki NHL i drużyn NHL stanowią własność ligi NHL oraz grających w niej zespołów. © NHL 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Oficjalny licencjonowany produkt National Hockey League. NHLPA i logo NHLPA są znakami towarowymi NHLPA i zostały wykorzystane przez Electronic Arts Inc. na mocy licencji.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU


Wydawca: Electronic Arts Inc.

Producent: EA Vancouver

Data premiery: jeszcze niepotwierdzona

Klasyfikacja wiekowa: oczekiwanie na klasyfikację

Liczba graczy online: 1-12

Liczba graczy offline: 1-4

 

ID produktu: 1341616239
Tytuł: Nhl 23 Xbox One En
Producent: EA Sport
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor: Also
Data premiery: 2022-10-19
Wersja językowa: Angielska
Platforma: Xbox One
Liczba nośników: 1
Rodzaj opakowania: Slim
Wymiary [mm]: 170 x 16 x 131
Waga w opakowaniu [g]: 76
Indeks: 53868831
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego