Neue Expedition Deutsch. Starter. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD (okładka miękka)

Oferta empik.com : 49,49 zł

49,49 zł 54,99 zł (-10%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Wieloletni podręcznik "Neue Expedition Deutsch. Starter" w szczególny sposób wspiera umiejętność samodzielnego uczenia się rozwijając autonomię ucznia, przez: stosowanie różnorodnych form socjalnych, uświadamianie uczniom własnych osiągnięć, możliwość kontroli własnych umiejętności, samodzielne formułowanie zasad gramatycznych, opracowywanie projektów językowych.

"Neue Expedition Deutsch. Starter" składa się z 6 rozdziałów po 6 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera przejrzyste zestawienia gramatyki odnoszącej się do zagadnień przedstawionych w każdym rozdziale, a utrwalenie struktur gramatycznych opiera się na samodzielnym formułowaniu zasad gramatycznych przez uczniów.

W podręczniku główny nacisk kładziony jest na komunikacyjne wykorzystanie poznanych struktur językowych. Istotną rolę pełnią autentyczne teksty i materiały, których zadaniem jest przygotowanie uczniów do odbioru języka w oryginalnej formie. Różnorodne zadania umożliwiają zautomatyzowanie poznanego słownictwa i struktur gramatycznych.

Dodatkowe jednostki:

  • Grammatik: część, w której uczniowie sami tworzą reguły gramatyczne, odpowiadając na zamieszczone pytania i porównując przedstawione struktury
  • Nimm mich mit: część, w której uczniowie znajdą przydatne wskazówki i strategie uczenia się (Sei schlau), słownictwo do aktywnego opanowania (Aktiver Wortschatz) oraz ćwiczenia w formie zadań komunikacyjnych i pisemnych prac, utrwalające poznane struktury leksykalne i gramatyczne (Fitness-Studio)

Elementy kulturo- i realioznawcze w każdej części kursu (Kaleidoskop DACH) mają na celu rozwój kompetencji interkulturowej uczniów poprzez prezentację elementów kultury i obyczajów krajów niemieckojęzycznych i zestawieniu ich z kulturą oraz zwyczajami w Polsce.

Kurs zawiera również zadania fonetyczne, gry i projekty do pracy indywidualnej i grupowej. Dołączona do podręcznika płyta audio prezentuje wzorce fonetyczne tekstów oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Neue Expedition Deutsch. Starter. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD
Autor: Betleja Jacek , Nowicka Irena , Wieruszewska Dorota
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Nr dopuszczenia: 754/1/2015
Język wydania: polski, niemiecki
Język oryginału: niemiecki
Liczba stron: 112
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-07-17
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 284 x 5 x 204
Indeks: 17997829
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 3,7
5
3
4
1
3
0
2
0
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
2 recenzje
26-09-2015 o godz 18:20 przez: Małgorzata Brzezinka
Do tej pory nie lubiłam uczyć się niemieckiego,ale gdy zobaczyłam tą okładkę od razu pomyślała może to się zmieni i gdy Zajrzałam do środka zobaczyła polecenia zadań po polsku i po niemiecku.
To się w książkach ceni. Gdy zaczęliśmy ją omawiać na lekcji stwierdziłam ,że dzięki tej książce wszystko się odmieni i miałam rację tą książkę bardzo polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-11-2015 o godz 08:52 przez: Anna Kempińska
Podręcznik do nauki języka niemieckiego w szkołach ponadgimnazjalnych. Pięknie wydany, dużo kolorowych obrazków dzięki czemu łatwiej zapamiętywać obcy język. Teksty od łatwych po trudniejsze.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

O autorach:

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego