Nawilżacz powietrza MALATEC 11030

Kolor:
biały

Oferta ISO TRADE Mateusz Lasota : 98,23 zł

98,23 zł
Kurier 11,99 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Wysyłka w 24 godziny

Oferta fg-market : 379,56 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l EAN 5900779937093

ULTRADŹWIĘKOWY NAWILŻACZ POWIETRZA Z JONIZACJĄ 3,2l + 3 OLEJKI ZAPACHOWE + PILOT

 • JONIZATOR – powoduje zmniejszenie szkodliwych dla nas jonów (jonów dodatnich) wytwarzając jony ujemne - wszelkie zanieczyszczenie opadają na podłoże, zamiast wędrować do naszych płuc; powietrze staje się lekkie oraz świeże, a co za tym idzie? Nasze samopoczucie od razu się poprawia! Nie odczuwamy ciągłego zmęczenia, senności itd. Jonizator będzie świetnym rozwiązaniem w szczególności dla alergików, astmatyków, a także osób skarżących się na ciągły ból głowy. Bardzo dużą szkodą dla naszego zdrowia jest powietrze jakim oddychamy, wpływa na cały organizm odpowiadając za stan naszej cery, włosów i płuc. Najbardziej niebezpieczne jest wszystko co nie jest widoczne gołym okiem - kurz i roztocza, niewiele z nas wie, że dużym problemem są urządzenia elektryczne (telefon, telewizor, komputer, mikrofalówka, pralka i wiele innych), wytwarzane przez nie jony dodatnie mają bardzo negatywny wpływ na nasz organizm, dlatego tak ważne jest by zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczne i zdrowe powietrze, które gwarantuje jonizator - na jakość powietrza na zewnątrz nie jesteśmy w stanie wpłynąć, jednak powietrze jakim oddychamy w domu może w dużej mierze zmienić nawilżacz z funkcją jonizacji. Urządzenie posiada również funkcję aromaterapii.
 • CICHE DZIAŁANIE – ultradźwiękowy nawilżacz wytwarza sygnał o częstotliwości miliona razy na sekundę. Nawilżacz powietrza generuje najmniejszy z możliwych hałas, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników - w szczególności będzie odpowiedni dla dzieci, których sen bardzo często jest płytki. Nawilżacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu, wręcz przeciwnie - sprawi, że jego jakość się polepszy i użytkownik będzie bardziej wypoczęty, wydobywająca się mgiełka pozwoli na odprężenie i zminimalizowanie nagromadzonego w ciągu dnia stresu. Urządzenie posiada tryb lampki nocnej, po jego włączeniu nawilżacz świeci delikatny niebieskim światłem.
 • CZUŁY PANEL DOTYKOWY + PILOT – intuicyjny, cyfrowy panel sterowania sprawia, że obsługa nawilżacza powietrza jest nie tylko prosta, ale również komfortowa. Panel na nawilżaczu jest bardzo czuły, nie musisz wciskać wielokrotnie jednego przycisku i walczyć z ustawieniem parametrów - wystarczy jeden dotyk. Na wyraźnym wyświetlaczu bez problemu można odczytać wszystkie wyświetlane przez urządzenie parametry – nawet z większej odległości. Do zestawu dołączono również pilota, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z dalszej odległości co zdecydowanie poprawia komfort użytkownika.
 • NISKIE ZUŻYCIE PRĄDU - nawilżacz o mocy 25W sprawia, że zużycie prądu jest niewielkie. W porównaniu do innych, które posiadają większą moc, korzystanie z NASZEGO nawilżacza obciąża budżetu domowego, jego wydajność jest wystarczająca by nawilżyć i zapewnić świeży powiew powietrza w Twoim mieszkaniu, domu, czy też biurze. Do nawilżacza zaleca się stosowanie wody odkamienionej, bądź destylowanej. Produkt posiada funkcję automatycznego wyłączenia po wyczerpaniu wody w zbiorniku, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet jeśli zapomnimy o uzupełnieniu wody.
 • SPECYFIKACJA – moc: 25 W ; zasilanie: 220 V ; pojemność: 3,2l; max. powierzchnia: 25 m ; wydajność: 250ml/h ; hałas: 30dB ; jonizacja: tak; czas pracy na pełnym zbiorniku: 11 h ; wymiary (dł/szer/wys): 22/17/34 cm; waga: 850 g; waga z opakowaniem: 1 kg.

SPECYFIKACJA:

 • moc: 25 W;
 • zasilanie: 220 V;
 • pojemność: 3,2l;
 • max. powierzchnia: 25 m;
 • wydajność: 250ml/h;
 • hałas: 30dB;
 • jonizacja: tak;
 • czas pracy na pełnym zbiorniku: 11 h;
 • wymiary (dł/szer/wys): 22/17/34 cm;
 • waga: 850 g;
 • waga z opakowaniem: 1 kg.

W ZESTAWIE:

 • nawilżacz
 • pilot
 • 3 olejki
 • filtr ceramiczny
 • filtr gąbkowy

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Kod producenta 11030 Dyfuzor Zapachowy Ultradźwiękowy

Ultradźwiękowy nawilżacz wytwarza sygnał o częstotliwości miliona razy na sekundę. Mgła miesza się z powietrzem, aby uzyskać równomierne nawilżenie.

Cyfrowy nawilżacz powietrza pozwoli pozbyć się problemu suchego powietrza w mieszkaniu czy biurze. Niedostatecznie wilgotne powietrze na poziomie poniżej 30% jest przyczyną szybszego wysuszania się śluzówek, problemów ze skórą, alergiami i drogami oddechowymi. Wilgotność w pomieszczeniach może spadać w okresie jesienno-zimowym, kiedy okres grzewczy w pełni, a także latem – przy wysokich temperaturach. Problem suchego powietrza doskonale rozwiąże nawilżacz powietrza sterowany cyfrowo.

Urządzenie to wytwarza chłodną mgiełkę, dzięki której zwiększa się procent wilgotności w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 25m. Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji to również doskonałe urządzenie do walki ze szkodliwymi jonami dodatnimi, wytwarzanymi przez urządzenia elektryczne.

 

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Cechy dodatkowe automatyczne wyłączanie higrostat lampka nocna panel dotykowy pilot timer wyświetlacz

ULTRADŹWIĘKOWY

Nawilżacz ten działa na zasadzie fal ultradźwiękowychCo to znaczy dla Ciebie? Nawilżacz wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które rozbijają wodę na mikroskopijne cząsteczki, zmieniając ją w chłodną i orzeźwiającą parę.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1 kg

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Model Nawilżacz z Higrostatem

JONIZACJA

Powoduje zmniejszenie szkodliwych dla nas jonów (jonów dodatnich) wytwarzając jony ujemne - wszelkie zanieczyszczenie opadają na podłoże, zamiast wędrować do naszych płuc; powietrze staje się lekkie oraz świeże, a co za tym idzie? Nasze samopoczucie od razu się poprawia! Nie odczuwamy ciągłego zmęczenia, senności itd.

AROMATERAPIA

Olejki aromatyczne umożliwiają stworzenie nie tylko zdrowej, ale również przyjemnej atmosfery. Wystarczy wlać 1-2 kropelki na filtr gąbkowy znajdujący się w zamykanym schowku na spodzie nawilżacza, a zapach rozniesie się razem z mgiełką.

Olejki które są rozpuszczalne w wodzie można dodać bezpośrednio do wody tj takie jak w zestawie z nawilżaczem. *UWAGA nie można dodawać do wody olejków nie rozpuszczalnych w wodzie gdyż grozi to uszkodzeniem urządzenia

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Poziom hałasu 30 dB

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Pojemność zbiornika 3.2 l

FILTR CERAMICZNY W ZESTAWIE

Filtr ceramiczny z kamieniami medycznymi do nawilżaczy powietrza eliminuje skutki używania twardej wody w urządzeniu. Woda przefiltrowana przez filtr ceramiczny zapobiega osadzaniu się kamienia na przetworniku ultradźwiękowym nawilżacza. Dedykowany jest do nawilżacza 3,2 l Malatec z naszej oferty. Dzięki swojej uniwersalnej budowie filtr będzie pasował również do innych nawilżaczy powietrza.

WYMIENNE FILTRY NA NASZYCH AUKCJACH

W naszej ofercie masz również możliwość dokupienia filtra ceramicznego dedykowanego do nawilżacza MALATEC. Nie musisz szukać na innych aukcjach i martwić się o dopasowanie wielkości.

PRZYJEMNE I WILGOTNE POWIETRZE

Najbardziej niebezpieczne jest wszystko co nie jest widoczne gołym okiem - kurz i roztocza, niewiele z nas wie, że dużym problemem są urządzenie elektryczne (telefon, telewizor, komputer, mikrofalówka, pralka i wiele innych), wytwarzane przez nie jony dodatnie mają bardzo negatywny wpływ na nasz organizm, dlatego tak ważne jest by zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczne i zdrowe powietrze, które gwarantuje jonizator - na jakość powietrza na zewnątrz nie jesteśmy w stanie wpłynąć, jednak powietrze jakim oddychamy w domu może w dużej mierze zmienić nawilżacz z funkcją jonizacji.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Model Nawilżacz z Higrostatem

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Marka Malatec

HIGROSTAT

W cyfrowym nawilżaczu powietrza można regulować poziom wilgotności, dzięki czemu bez problemu dostosujemy jego pracę do własnych potrzeb.

W trybie gotowości nawilżacz może wyświetlać aktualną wilgotność w pomieszczeniu. Higrostat na bieżąco kontroluje stopień nawilżenia powietrza i w zależności od potrzeb włącza lub wyłącza urządzenie. Dzięki temu ułatwia utrzymywanie optymalnej wilgotności w mieszkaniu.

NAWILŻACZ JEST CICHY

Generuje najmniejszy z możliwych hałas – jest to jeden z najcichszych modeli na rynku, w porównaniu do innych jego głośność jest o wiele mniejsza, jest to zaledwie 3dB, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników - w szczególności będzie odpowiedni dla dzieci, których sen bardzo często jest płytki. Nawilżacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu, wręcz przeciwnie - sprawi, że jego jakość się polepszy i użytkownik będzie bardziej wypoczęty, wydobywająca się mgiełka pozwoli na odprężenie i zminimalizowanie nagromadzonego w ciągu dnia stresu.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Kolor dominujący biały

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Cechy dodatkowe automatyczne wyłączanie higrostat lampka nocna panel dotykowy pilot timer wyświetlacz

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Możliwość sterowania nawilżaczem powietrza z funkcją jonizacji cyfrowo zwiększa wygodę użytkowania i komfort obsługi. Intuicyjną obsługę doceni każdyWyświetlacz jest duży i wyraźny, dzięki czemu bez problemu odczytamy wszystkie wartości – nawet z daleka. Panel na nawilżaczu jest bardzo czuły, nie będziesz musiał wciskać wielokrotnie jednego przycisku i walczyć z ustawieniem parametrów - wystarczy jeden dotyk. Do zestawu dołączono również pilot, który umożliwi sterowanie nawilżaczem z większej odległości.

TIMER + PILOT

Wszystkie funkcje nawilżacza są również na pilocie dołączonym do zestawu. Dodatkowo urządzenie posiada posiada timer z możliwością ustawienia godzin: 1, 2, 4, 8.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Wydajność 250 ml/h

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Funkcje aromaterapia jonizacja nawilżanie

DUŻY ZBIORNIK = NAWILŻANIE DŁUŻEJ NIŻ PRZEZ CAŁĄ NOC

W nawilżaczu powietrza sterowanym cyfrowo znajduje się duży zbiornik o pojemności 3,2 litrów, to znaczy, że urządzenie może działać nawet do 12 / 13 godzin. Dzięki temu nie trzeba co chwilę dolewać wody. Włączając na wieczór nawilżacz spokojnie wytrzyma nam do kolejnego popołudnia. Produkt posiada funkcję automatycznego wyłączenia po wyczerpaniu wody w zbiorniku, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet jeśli zapomnimy o uzupełnieniu wody.

ZABEZPIECZENIE PRZED USZKODZENIEM

Cyfrowy nawilżacz powietrza posiada funkcję ochrony przed pustym zbiornikiem. Kiedy woda, niezbędna do wytwarzania mgiełki wyczerpie się, urządzenie samoistnie wyłączy się. Nie ma więc ryzyka, że nawilżacz powietrza sterowany cyfrowo ulegnie awarii, kiedy zapomnimy napełnić zbiornik.

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Marka Malatec

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l

W ZESTAWIE

 • pilot
 • 3 olejki
 • filtr ceramiczny

ZNANA I CENIONA MARKA MALATEC

Naszej marce MALATEC zaufało już tysiące użytkowników na świecie. Dlatego nie czekaj z zakupem do ostatniej chwili i KUP JUŻ DZIŚ!

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l EAN 5900779937093

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Marka Malatec

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Model Nawilżacz z Higrostatem

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Kolor dominujący biały

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Rodzaj jonizator

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Cechy dodatkowe automatyczne wyłączanie higrostat lampka nocna panel dotykowy pilot timer wyświetlacz

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1 kg

Nawilżacz Powietrza Jonizator + Aromaterapia 3,2l

Kod produktu: 11030

ID produktu: 1250975508
Nazwa: Nawilżacz powietrza MALATEC 11030
Marka: Malatec
Typ filtra: gąbkowy
Moc urządzenia: 25 W
Pojemność zbiornika: 3,2 l
Pojemność zbiornika na wodę: 3,2 l
Wydajność mgiełki w ml/h: 250
Pilot sterujący: w zestawie
Funkcje nawilżacza: aromaterapia, higrostat, jonizacja
Funkcje urządzenia: funkcja jonizacji
Kolor: biały
Kod producenta: 11030
Głębokość produktu w [mm]: 170
Szerokość produktu [mm]: 170
Wysokość produktu [mm]: 340
Waga [g]: 850
Wyposażenie: pilot, olejki zapachowe, filtry
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 36739509
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 3,2
5
2
4
0
3
0
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
3 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
1/5
21-02-2022 o godz 15:12 przez: Iwona | Zweryfikowany zakup
Nawilżacz popsuł się po 3 tygodniach użytkowania.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
16-11-2021 o godz 15:58 przez: marcin wierzbicki | Zweryfikowany zakup
Jonizator nie wytrzymał roku.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-11-2021 o godz 17:40 przez: Ewa | Zweryfikowany zakup
Świetny produkt
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego