Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni twoje życie (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Oferta empik.com : 34,99 zł

34,99 zł 39,00 zł (-10%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 48 godzin
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Śmiało krocz przez życie — odważnym szczęście sprzyja!

  • Docenianie pewności siebie, czyli co możesz osiągnąć, gdy przestaniesz się bać
  • Poszerzanie strefy komfortu, czyli jak przekraczać tysiące mentalnych granic
  • Zdrowa dawka egoizmu, czyli dlaczego warto ignorować opinie otoczenia

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile sukcesów, przyjemności i przygód omija cię w życiu tylko dlatego, że nie masz wystarczająco dużo odwagi, by realizować swoje potrzeby i plany? Dlatego, że nie masz wewnętrznej siły, by głośno powiedzieć, co myślisz, uderzyć pięścią w stół i żyć po swojemu? Jeśli tak, należysz prawdopodobnie do olbrzymiej rzeszy ludzi, którym brak naturalnej pewności siebie.

To niezbyt dobra wiadomość: oznacza, że nigdy nie zrealizujesz w pełni swoich celów, nawet jeśli będziesz superinteligentny, bardzo sympatyczny, kulturalny, zdyscyplinowany, pomysłowy i co tam jeszcze chcesz. Te wszystkie zalety nie zostaną wykorzystane, jeśli obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje okaże się silniejsza od potrzeby działania. Na szczęście istnieje także druga strona medalu: pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć. Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor na własnej skórze przetestował opisane tu metody, zmierzył się z frustracją, strachem i odrzuceniem. Dobrze wie, o czym pisze, i wie, jak ci pomóc. Weź swoje życie we własne ręce!

  • Waga pewności siebie
  • Pewność siebie od kuchni
  • Zdrowe podejście do śmiałości
  • Strefa komfortu
  • Przejmowanie się innymi
  • Przejmowanie się sobą


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni twoje życie
Autor: Marzec Tomasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 240
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-10-09
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 210 x 15 x 140
Indeks: 18128000
 
średnia 4
5
7
4
1
3
4
2
0
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
7 recenzji
3/5
09-06-2020 o godz 21:10 Aleksandra dodał recenzję:
Nie przeczytałam całej, ponieważ bym się zanudziła, może dlatego że te metody są mi znane bo interesuję się psychologią, ale komuś kto nie wie tyle co ja, napewno pomoże
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
4/5
01-09-2018 o godz 13:59 Northman1984 dodał recenzję:
Hamulce... Czasami w życiu trafiamy na swoiste hamulce, przez które mnóstwo rzeczy w życiu nas omija. Hamulce, przez które rezygnujemy, odpuszczamy, odwracamy się na pięcie nie robiąc nic z tego, co chcieliśmy zrobić... Niniejsza książka pokazuje pewne cechy wspólne sytuacji, w których się one ujawniają i stawia tezę, że winna jest... pewność siebie. A w zasadzie jej brak. Hm... Można by podsumować tę książkę jako kolejną publikację z rodzaju "problem jest w tobie - napraw go". Może i tak. Cóż... pewnego bełkotu pt. "opuść swoją strefę komfortu" nie sposób w takich książkach uniknąć - tutaj też go znajdziemy. "Naturalna pewność siebie" jest od takich lektur inna o tyle, że nie jest w swoim przekazie nachalna. Bynajmniej. Autor zamiast stać czytającemu nad głową po to by go "zakrzyczeć" i zmusić tym samym do działania które proponuje skupia się bardziej na pokazywaniu przykładów, podsuwaniu pomysłów na działanie i na zmiany, cały czas będąc tylko głosem w tle - ewentualna decyzja jest pozostawiona do rozważenia czytającemu (bez stawania nad głową i oczekiwania, że czytający "wreszcie się ruszy i zabierze za siebie"). Lektura jest ciekawa o tyle, że poprzez stawiane tezy proponuje skupienie się na własnym wnętrzu poprzez konstruktywne zmiany. Autor pisze wprost - jeśli opisywany problem nas dotyczy, to łatwo nie będzie, ale wszystko jest wykonalne. Ciężką pracą, cierpliwością i konsekwencją. Polecam ;) Dziękuję Wydawnictwu Sensus za egzemplarz recenzencki. Recenzja także na: https://cosnapolce.blogspot.com/2018/09/naturalna-pewnosc-siebie-sia-ktora.html
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
18-10-2016 o godz 19:44 Agata dodał recenzję:
Warto przeczytać, zwłaszcza gdy ktoś nie jest przekonany czym jest pewność siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-03-2016 o godz 10:33 dobrerecenzje.pl dodał recenzję:
Naturalna pewność siebie autorstwa Tomasza Marca, to pozycja z gatunku poradników trenerskich skierowanych do osób dorosłych z jakichś względów poszukujących wiedzy czy inspiracji związanych ze zmianą swojego życia. Ta pozycja dotyczy pewności siebie czyli wg autora siły, która zmieni Twoje życie.
Książka napisana jest w konwencji autobiografii, w której autor na bazie swoich doświadczeń stara się przekonać czytelnika, że warto budować swoją pewność siebie i jest to droga trudna, żmudna, ale opłacalna. Jak na nowoczesny poradnik przystało posiada rozdziały podzielone na podrozdziały, które pozwalają czytelnikowi poznawać poszczególne treści wg logicznej konstrukcji zaproponowanej przez autora. Autobiograficzny styl mniej więcej od połowy przekształca się w konwersacje z czytelnikiem, do której autor chce doprowadzić przez stawianie pytań. Pytania pojawiają się też w tytułach podrozdziałów , co pozwala łatwo odczytać intencje autora co do przekazywanej treści.
Treścią książki jest pewność siebie i trzeba przyznać, tej pewności autorowi nie brakuje. Przejawia się to nie tylko w głównej treści książki, ale również we wstępie czy nocie biograficznej, gdzie autor prezentuje siebie jako prawdopodobnie najwybitniejszego eksperta w zakresie pewności siebie i swobodnych relacji. W kilku miejscach książki brzmi to trochę jako przechwałka, która jednych zirytuje a innych może zaciekawi jak osiągnąć taki rezultat. Do tego brak właściwej edycji tekstu przeszkadza w sprawnym odczytaniu zamieszczonych wyliczanek prezentujących np. charakterystyki opisywanych osób, których postępowanie autor analizuje.
Argumentem przemawiającym za przeczytaniem tego poradnika jest prosty, zrozumiały język, który powoduje, że całkowicie możemy skupić się na treści, która choć czasami wydaje się trywialna ma moc oddziaływania. Autor stara się przekazać nam swoje doświadczenie akcentując pewne składniki śmiałości czy opisując osiem fundamentalnych zasad pracy nad swoją pewnością siebie.
Jednym z ciekawszych elementów (bonusem) wydaje się być strona internetowa, którą autor podaje czytelnikowi na końcu wstępu, w celu zgłębiania i poszerzania opisywanej tematyki. Szkoda tylko, że traktuje ją jako kontakt z klientem, potencjalnym odbiorcą swojej twórczości, a nie uczynił jej źródłem budowania swojego wizerunku jako specjalisty.
Ocena 7/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
19-02-2016 o godz 21:30 Anna Zborowska dodał recenzję:
Nadmiar informacji, mity łatwego życia, a także wszechobecny wpływ mediów sprawiają, że funkcjonujemy wśród wielu oczekiwań ze strony otoczenia.

Od dziecka słyszymy, że powinniśmy być inteligentni, lubiani, przyjacielscy, pomocni czy niewychylający się z szeregu. W społecznej świadomości funkcjonuje mniemanie, iż wyłącznie spełnienie tych wymagań zagwarantuje karierę, udane życie towarzyskie, dobrą rodzinę i wreszcie szczęście.

Tomasz Marzec, ekspert w zakresie swobodnych relacji, stwierdza, że do zdobycia powodzenia potrzebne jest co innego: naturalna pewność siebie. Pozwala na działanie w sytuacjach stresujących, sprzyja dobrej prezentacji, uczy wsłuchiwania się w swoje potrzeby.

Pracujesz w firmie, której nie znosisz. Od kilku lat planujesz wprowadzić w życie własne przedsięwzięcie, ale wciąż je dopracowujesz, czekając na sprzyjające okoliczności do realizacji pomysłów.

Siedzisz samotnie przy stoliku w klubie. Nudzisz się, jednak masz nadzieję, że wkrótce miejsce obok ciebie zostanie zajęte przez kobietę z parkietu, której przyglądasz się od godziny. W końcu dopijasz drinka i rezygnujesz z rozmowy. Wracasz do domu jako przegrany — szansa na miło spędzony wieczór bezpowrotnie przepadła.

Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną. Czujesz się wewnętrznie spokojny, niemniej po przekroczeniu progu gabinetu dopada cię przeraźliwa nieśmiałość, przez którą nie umiesz wydusić słowa. Po raz kolejny spotykasz się z odmową ze strony pracodawcy.

Jaka postawa łączy te wszystkie sytuacje? Brak wiary we własne możliwości. Zmiana pracy, rzucenie studiów, wyjazd za granicę, zakończenie związku — każda z tych decyzji spowoduje, że nasz los drastycznie się odmieni. Nie wiemy, jak poradzimy sobie w nowej sytuacji, mamy wątpliwości, czy mierzenie sił na zamiary jest dobrym wyjściem.

Właśnie dla takich osób przeznaczona jest książka ,,Naturalna pewność siebie”. Pokazuje, w jaki sposób obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje tłumi potrzebę działania. Lęk sprawia, że nasze zalety — inteligencja, sympatyczność, kultura, dyscyplina — schodzą na dalszy plan.

Autor, specjalista od rozwoju osobowego, przekonuje, że każdy może odnaleźć w sobie siłę do pokonywania demonów, osiągając lepsze rezultaty na polu prywatnym i zawodowym. On sam z zamkniętego w sobie, cichego chłopca przekształcił się w cenionego fachowca, pomagającego tysiącom mężczyzn i kobiet. Tomasz Marzec przytacza wiele przykładów sytuacji, w których przyczyną nieszczęścia była skrępowana swoboda myślenia i działania. Poszukuje przyczyn braku pewności siebie, stara się rozważyć problem wielopłaszczyznowo, wnikliwie podchodzi do tematu.

Jak wydobyć z siebie śmiałość albo ją wyćwiczyć? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w treści książki. Poradnik nie spowoduje, że przejdziemy gwałtowną metamorfozę z introwertywnego intelektualisty w błyskotliwą, pełną życia duszę towarzystwa, lecz z pewnością wskaże nam drogę, którą musimy podążać, aby konsekwentnie doskonalić swój wizerunek.

Anna Zborowska

Zapraszam: http://lubimyczytac.pl/profil/138276/anna
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-11-2015 o godz 20:23 Triskel dodał recenzję:
"Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie" to pozycja, która dostarcza czytelnikowi wielu rad i wskazówek jak stać się osobom bardziej kreatywną i asertywną. Znajdziemy w niej rozdziały o pewności siebie, podejściu do śmiałości czy choćby jak odpowiednio zadbać o siebie aby czuć się dobrze we własnej skórze. Książka ta pokazuje, że nawet egoizm może w odpowiedniej dawce być dla nas pomocny.

Wiele osób boryka się z problemem braku pewności siebie, tracąc przez to wiele przyjemności z życia codziennego. Zbyt mała ilość odwagi, nieśmiałości i strach przed realizowaniem własnych marzeń dotyka bardzo wielu z nas. Niekiedy po mimo sporej wiedzy i statusu społecznego z różnych pobudek nie potrafimy realizować własnych marzeń i celów. Nie potrafimy głośno powiedzieć czego chcemy i wprowadzić tego w czyn. Możliwość życia po swojemu staje się niekiedy trudna, a wręcz nie możliwa. Ale czy musi tak być?

Niniejsza książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak stać się osobom bardziej asertywną, która dąży do spełniania własnych celów. Przedstawia techniki i ćwiczenia, które mają za zadanie zwiększyć pewność siebie i zwiększyć chęć potrzeby działania. Tomasz Marzec podaje liczne przykłady na to jak zrealizować to, co wydawało nam się wcześniej nie osiągalne. Pomaga odrzucić błędne założenia i zmienić dotychczasowy punkt widzenia, aby stać się człowiekiem silniejszym. Dzięki licznym ćwiczeniom autor pokazuje, że pewności siebie można się nauczyć. Nawet jeśli nie posiadamy asertywności i odwagi od urodzenia możemy ją w sobie wykształcić dzięki odpowiednim technikom i ćwiczeniom. Tylko my możemy wziąć życie w swoje ręce i to tylko dzięki nam nasze życie może zacząć zmieniać się na lepsze.

"Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie" na licznych przykładach pokazuje jak można prostymi ćwiczeniami osiągnąć spory efekt, który jest zauważalny na pierwszy rzut oka. Książka unaocznia, że to my bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i to tylko my możemy nimi odpowiednio kierować. Każdy z nas posiada niewykorzystane pokłady możliwości, musimy tylko w odpowiedni sposób umieć się do nich dostać. Serdecznie polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-10-2015 o godz 20:34 Wiktor Bartkowiak dodał recenzję:
Książka warta przeczytania. Naturalna pewność siebie z naciskiem na naturalna, opisana zwięźle bez zbędnego rozwlekania i lania wody. wiedza konkret. polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Sztuka wojny Tzu Sun , Pin Sun
4.2/5
21,40 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Książę Machiavelli Niccolo
4.6/5
17,77 zł
29,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Sztuka wojny Tzu Sun , Pin Sun
4.4/5
22,68 zł
37,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Wałkowanie Ameryki Wałkuski Marek
4.1/5
30,99 zł
34,90 zł
24,79 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Uwolnij pewność siebie Kołodziej Rafał
0/5
35,49 zł
39,90 zł
33,71 zł
strona produktu - rekomendacje Nic się nie dzieje Nicolai Kathryn
3.5/5
35,99 zł
44,99 zł
34,19 zł
strona produktu - rekomendacje Wysoko wrażliwi Aron Elaine N.
3.8/5
25,15 zł
37,90 zł
strona produktu - rekomendacje Wyzwanie stoika Irvine William B.
3.7/5
22,85 zł
34,99 zł
strona produktu - rekomendacje Rok pełen inspiracji Brett Regina
4.4/5
27,69 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Fenomen poranka Elrod Hal
4.3/5
22,51 zł
34,90 zł
21,99 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.