Myśl i bogać się (okładka twarda)

Oferta empik.com : 36,56 zł

36,56 zł 59,00 zł (-38%)
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

"To najlepsza książka kiedykolwiek napisana na temat osobistego sukcesu; sprawiła, że zostałem milionerem - zaczynając od zera".
Brian Tracy, autor "Wzbogać się na swój własny sposób"

Oto jedyna książka o rozwoju osobistym, którą musisz mieć!

Poznaj to wyjątkowe, nowe wydanie, które:

  • Jest jedyną w pełni opracowana wersją arcydzieła z 1937 roku
  • Zawiera aż 52 strony unikalnych przypisów końcowych, będących owocem 10 lat badań nad Hillem i jego filozofią
  • Wiernie odtwarza fragmenty oryginalnego tekstu, które zostały wycięte w wydaniach z lat 60. XX wieku
  • Uwzględnia w treści jeden z najbardziej wszechstronnych indeksów do THINK AND GROW RICH oraz pierwszy aneks
  • Zawiera nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia Napoleona Hilla i jego rodziny

Napoleon Hill poświęcił kilkanaście lat życia na stworzenie metody osiągania sukcesu. Uczył się od najlepszych, którzy stworzyli wielkie fortuny. Wnikliwie przeanalizował ścieżki, którymi podążali i odkrył, że dzięki kierowaniu się kilkoma prostymi zasadami każdy może zdobyć bogactwo. Hill udowodnił to własnym życiem, postępując zgodnie z doskonaloną latami metodą. Spełniając życzenie swojego mentora, Andrew Carnegiego, podzielił się swoim odkryciem z każdym, kto chce rozwinąć skrzydła, odnaleźć moc myślenia i wzbogacić się duchowo, fizycznie, finansowo i emocjonalnie!

W czasach Wielkiego Kryzysu, Hill opublikował swoje dzieło po raz pierwszy. Późniejsze wydania książki nie zawierały wielu fragmentów, które dziś, w czasach chaosu i niepewności okazują się bardzo istotne. Równocześnie książka została zaktualizowana o świeże dane gospodarcze oraz wzbogacona o komentarze, przypisy i kilka dodatków. W ten sposób pełniej i ściślej zapoznasz się z niezwykłą metodą Napoleona Hilla. Głębiej zrozumiesz wszystkie konteksty i odkryjesz, że Hill świetnie znał koncepcje zarządzania korporacyjnego czy psychologii, które trafiły do kanonu ledwie kilka lat temu. Każde zdanie tej książki sprawi, że zaczniesz zbliżać się do tego, czego naprawdę pragniesz!

Nie czekaj! "Właściwa chwila" nigdy nie nastąpi!

  • krystalizuj Pragnienia i nie ustawaj w Nieprzerwanym Wysiłku!
  • rozwijaj w sobie Moc Superumysłu!
  • pokonaj każdego z sześciu duchów lęku!

Cokolwiek umysł potrafi pomyśleć i w to uwierzyć, potrafi też osiągnąć!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Myśl i bogać się
Autor: Hill Napoleon , Cornwell Ross
Tłumaczenie: Usarzewicz Wojciech
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 528
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-07-01
Rok wydania: 2020
Forma: książka
Indeks: 35195795
 
średnia 4,9
5
33
4
3
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
21 recenzji
5/5
06-08-2020 o godz 14:23 Avokk dodał recenzję:
Nareszcie wyszła pełna, ORYGINALNA wersja z 1937 roku! Wiele kolejnych wydań wyjałowili, poobcinali żeby ludzie nie czytali porad na czasy kryzysowe. To była taka jakby „cenzura ekonomii wiecznego sukcesu”. A tu globalny kryzys koronawirusowy dopiero się zaczyna i akurat myśli Hilla mogą pomóc. Nie tylko przetrwać, ale i zarobić.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
06-08-2020 o godz 13:38 Gusion dodał recenzję:
Geniusz tego faceta objawia się w ilości tłumaczeń i kolejnych wydań. Lata lecą, systemy ekonomiczne się chwieją, ludzie zarabiają na obracaniu derywatami czy klikaniu w głupawe filmiki a nie na płukaniu złota i laniu betonu - a myśli, koncepcje i wskazówki Hilla to nadal czyste złoto.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
13-08-2020 o godz 12:09 rafek dodał recenzję:
Czy najbogatsi robili wielki biznes bez poradnictwa takiego jakie oferuje Napoleon Hill? To pytanie z gatunku „jajko czy kura”. Lektura lotna, skrzy się blaskiem wielkiego biznesu i sypie nazwiskami znanych krezusów. Jak im poszło? Na czym się dorobili? Jaką drogą podążali? Czego się trzymali? Warto czytać Hilla, który na te pytania odpowiada obficie i wyczerpująco. Chociaż zarzeka się, że istotą jego książki jest pewna tajemnica, której choćby częściowe poznanie przyniesie czytelnikowi biznesowe powodzenie. Czytajmy i szukajmy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-08-2020 o godz 23:40 fifinka dodał recenzję:
Zostałam obdarowana tą książką i pomyślałam, że skoro ma ona ważne założenie, to podzielę się opinią. Czyta się szybko i z zainteresowaniem, bo sporo tu ciekawej historii USA. Autor rzetelnie zgromadził i przeanalizował wiele danych o sukcesach biznesowych sławnych ludzi. Z ich historii zbudował własną, obszerną, spójną wizję czy nawet filozofię, którą polega na podejmowaniu właściwych inwestycji. Głównie we własne umiejętności, ale i w kontakty z otoczeniem. Moja ocena jest bardzo pozytywna!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-08-2020 o godz 16:06 leszko dodał recenzję:
przyznaję ze świetnie się czyta o własnym bogactwie ;-) Hill potrafi niesamowicie prosto odkrywać ścieżki przed człowiekiem, tak ze w czasie czytania pojawia się silne poczucie , że ja też dam radę osiągnąć sukces fiannsowy i to nie cudem ale sposobem i konsekwentnie krok po kroku, czyta się świetnie, do tego poznajemy kawał historii USA i ludzi wielkiego biznesu, polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-08-2020 o godz 03:32 mroczkin dodał recenzję:
Kupiłem to bardzo ładne, solidne wydanie, które zostanie na półce dla następnego pokolenia. Książka ma jeszcze tę wartość, że zawiera oryginalny tekst N. Hilla, a nie okrojony, jak to było z wieloma kolejnymi wydaniami. Za dużo zmian wypaczało sens filozofii Hilla i poradnik zamieniał się w subiektywny wybór wycinków. Ta edycja znów jest pełnowartościowa.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-08-2020 o godz 11:23 Maddum dodał recenzję:
Ten tekst porządnie odkurzony i podany w pełnej wersji jest najlepszym poradnikiem sukcesu w amerykańskim stylu. Napisał go oczywiście Amerykanin, ale jego filozofia umiejętnego dochodzenia do bogactwa jest tak uniwersalna, że i w dzisiejszej Polsce jest sens ją wydawać i propagować.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-08-2020 o godz 23:24 gujda dodał recenzję:
Oto dobrze wyjaśniona filozofia podejścia do sprawy własnego sukcesu. W USA bogacenie się było, jest i będzie świadectwem siły człowieka i jego przewagi nad innymi. Nawet w pewnym powiązaniu z religią, chociaż u Hilla tego nie ma. Świetna, treściwa i lekka do czytania książka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-04-2021 o godz 16:32 Adu287 dodał recenzję:
Wskazówki w niej opisane są proste i skuteczne. Z pewnością lektura tej książki pomoże wielu osobom się prędzej czy później wzbogacić. Dla polskiego czytelnika problem mogą sprawić przytoczone w niej amerykańskie przykłady, ale niekoniecznie. Jak najbardziej polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-08-2020 o godz 08:24 CelestynTTP dodał recenzję:
Dobrze wydana biblia od guru sukcesu z USA. Fajnie, że tym razem wydawca wrócił do pełnego tekstu z oryginału i wzbogacił o sensowne aktualizacje. To przywróciło w wielu miejscach sens ekonomiczny tej znakomitej książce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-08-2020 o godz 03:01 pan-tak dodał recenzję:
Genialna robota, panie Hill. Znam ten tekst z wydania amerykańskiego z lat 90., jeszcze za studenta na saksach. Teraz pełne wydanie po polsku trafiło w moje ręce. Jest co czytać i w dodatku na pewno warto!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-08-2020 o godz 08:48 Niedzielny dodał recenzję:
To powinna być lektura szkolna ponadpodstawowa. Obowiązkowa. Ja dzisiaj rozumiem, że mnie takiej książki właśnie brakło w odpowiednim momencie. Jest warta setek literackich nobli i arcydzieł.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-08-2020 o godz 11:16 Oulo dodał recenzję:
Bardzo współczesne i inspirujące. Napisane prawie 100 lat temu, ale widać ekonomia w swoich najgłębszych zasadach pozostaje niezmienna. Formuły, filozofie i porady Hilla są ciągle aktualne.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-08-2020 o godz 13:44 igorro dodał recenzję:
Autor miał wybitne zdolności w dziedzinie poradnictwa ekonomicznego, psychologii i marketingu więc należy skorzystać z tego, co nam po sobie zostawił. Kilka pokoleń nie może się mylić.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-08-2020 o godz 03:16 emex dodał recenzję:
Hill wyciąga wnioski z analizy karier ludzi sukcesu w USA. Wnikliwie i twórczo, więc powstał bardzo inspirujący poradnik nauki inwestowania ku bogactwu. Ciekawe i inspirujące.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-08-2020 o godz 19:18 Lapiko dodał recenzję:
Duże brawa za powrót do oryginalnego tekstu w tak odpowiednim momencie. N. Hill wiedział, co to jest globalny kryzys ekonomiczny i jak z niego wychodzić.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-08-2020 o godz 20:36 boliza dodał recenzję:
Kultowa treść dostała nowe, atrakcyjne szaty edytorskie. Świetnie wyszło, potrzebna dziś pozycja trafiona w punkt, gratuluję i polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-08-2020 o godz 19:11 gagon dodał recenzję:
super że wraca oryginalna treść napisana przez Hilla, on już pisał o światowym kryzysie, chociaż nie o koronawirusowym
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-02-2021 o godz 14:37 Anonim dodał recenzję:
Ta książka to zbiór tego co znajdziemy w setkach innych tytułach o tematyce rozwoju osobistego. Serdecznie polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-08-2020 o godz 13:06 Ganz dodał recenzję:
polecam, to bardzo udana edycja klasycznego poradnika N. Hilla o światowym rozgłosie i renomie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Gra bez końca Sinek Simon
5/5
24,50 zł
49,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Ego to Twój wróg Holiday Ryan
5/5
25,78 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Biblia e-biznesu 3.0 Opracowanie zbiorowe
3/5
101,43 zł
147,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Tao Te Ching Lao Tzu
4.5/5
22,93 zł
37,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Przechytrzyć Diabła Hill Napoleon
4.4/5
28,66 zł
39,30 zł
strona produktu - rekomendacje Maksimum osiągnięć Tracy Brian
4.5/5
28,16 zł
44,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.