Marka: noxes usuń

Odkurzacze samochodowe

Odkurzacze samochodowe to przydatne urządzenia, które pozwalają w szybki i prosty sposób usunąć z wnętrza samochodu wszelkie zabrudzenia w postaci kurzu, piasku, sierści, czy okruchów. Posiadanie własnego odkurzacza do samochodu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż nie wymaga częstych wizyt na stacji benzynowej lub myjni samochodowej. Producenci oferują rozmaite rodzaje odkurzaczy do aut, które różnią się między sobą m.in. sposobem zasilania, mocą oraz wielkością obudowy

Odkurzacze samochodowe zasilane z gniazdka zapalniczki 

Ten typ urządzenia podłącza się do gniazdka zapalniczki. Odkurzacz samochodowy 12V to wygodne rozwiązanie, które nie grozi rozładowaniem baterii sprzętu i umożliwia jego ciągłą pracę. Może jednak spowodować rozładowanie akumulatora w samochodzie, co warto mieć również na względzie. Odkurzacze do gniazdka zapalniczki zwykle mają dość długi kabel, który umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc. 

Odkurzacze bezprzewodowe do samochodu

Odkurzacze bezprzewodowe do samochodu zasilane są akumulatorowo. Ich zaletą jest brak plączącego się kabla, co pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do wszystkich zakamarków. Mają za to ograniczony czas pracy, co zależy od rodzaju i pojemności baterii. Dostępne są urządzenia zasilane zwykłymi bateriami lub akumulatorami litowo-jonowymi o różnej mocy, które wymagają ładowania.

Odkurzacze zasilane sieciowo

To rozwiązanie wymaga dostępu do źródła zasilania w postaci gniazdka elektrycznego. Najczęściej tego typu odkurzacze wyposażone są w rurę oraz długi kabel, który może ograniczać swobodę ruchu. Urządzenia te cechują się za to doskonałą efektywnością pracy oraz dużą mocą, co pozwala na sprawne i skuteczne usunięcie wszelkich nieczystości. 

Zapoznaj się z ofertą odkurzaczy samochodowych dostępnych w naszej ofercie i wybierz sprzęt, który pomoże Ci utrzymać twoje auto w czystości.

więcej