Mop parowy KARCHER EasyFix SC 3

Oferta Mirapol Next : 567,00 zł

567,00 zł
Kurier 17,00 zł
W magazynie Mirapol Next
Wysyłka w 24 godziny

Oferta KT-24 : 691,00 zł

Oferta Morele : 822,95 zł

Oferta EMAST : 835,66 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Mop parowy KARCHER EasyFix SC 3

Mop parowy automatyzuje codzienne sprzątanie. W porównaniu to tradycyjnego mopa jest on nie tylko bardziej skuteczny. Przy obsłudze nie musisz zajmować się jego wyciskaniem, czy noszeniem ze sobą wiadra. KARCHER EasyFix SC 3 dysponuje mocą 1600 W oraz zbiornikiem na wodę o pojemności 500 ml. Funkcje takie jak regulacja mocy pary, wskaźnik gotowości pary, nakładka czyszcząca do dywanów pomogą w sprawnym i efektywnym czyszczeniu wielu rodzajów powierzchni.


Moc urządzenia - 1600 W

Moc w mopie parowym wpływa na szybkość podgrzewania wody w pojemniku. Czym większa moc, tym szybciej urządzenie wytworzy parę i będzie gotowe do pracy. Jeśli więc zależy ci na czasie - lepiej wybrać model dysponujący wysoką mocą. Ta wartość ma również wpływ na ogólną wydajność sprzątania. 
 Moc urządzenia KARCHER EasyFix SC 3
KARCHER EasyFix SC 3 - Moc urządzenia


Pojemność zbiornika na wodę - 500 ml

Zbiorniki w mopach parowych różnią się pojemnością. Mniej miejsca na wodę oznacza szybsze nagrzewanie się urządzenia. Taki mop zwykle niewiele waży, co przekłada się na łatwość w przenoszeniu. Z drugiej strony, większy zbiornik przyda się do czyszczenia dużych powierzchni, gdyż umożliwia on dłuższą pracę bez konieczności jego uzupełniania.  
KARCHER EasyFix SC 3 - Pojemność zbiornika na wodę


Zasilanie sieciowe

Mop tego typu wystarczy podłączyć do gniazda elektrycznego, aby był gotowy do sprzątania. Nie trzeba martwić się o naładowanie akumulatora, co jest niezbędne w przypadku urządzeń bezprzewodowych. To klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się, jeśli w miejscu, które będziesz sprzątał jest dostęp do prądu. 
KARCHER EasyFix SC 3 - Rodzaj zasilania


Długość kabla: 5 m

Jeśli wiesz, jakiej wielkości powierzchnie będziesz czyścił - możesz oszacować, czy dana długość przewodu będzie wystarczająca. Czym dłuższy kabel, tym większy zasięg urządzenia. Warto pamiętać, że lepiej jest dobrać trochę długości "na zapas", aby uniknąć wybrania zbyt krótkiego przewodu. 
KARCHER EasyFix SC 3 - Długość kabla przedłużającego


Funkcje mopa parowego KARCHER EasyFix SC 3:


Regulacja mocy pary

Podczas sprzątania możemy spotkać się z wieloma stopniami zabrudzenia powierzchni. Do rutynowego czyszczenia podłogi nie musimy używać tak dużo pary, jak przy pozbywaniu się zaschniętych plam. Regulacja mocy pary pomoże nam odpowiednio dostosować jej poziom odpowiednio do naszych potrzeb. 
KARCHER EasyFix SC 3 - Funkcje urządzenia


Wskaźnik gotowości pary

Ten wskaźnik poinformuje nas o gotowości urządzenia do pracy. Kiedy rozpocznie się wytwarzanie pary - dostaniemy odpowiedni sygnał. Po aktywowaniu się wskaźnika można rozpocząć sprzątanie. 
KARCHER EasyFix SC 3 - Funkcje urządzenia


Nakładka czyszcząca do dywanów

Mop parowy dzięki dodatkowym funkcjom może służyć do pielęgnacji wielu rodzajów powierzchni. Specjalna nakładka dołączona do tego urządzenia pozwoli na skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin. Używając jej możemy szybko przejść od mycia podłogi do zajęcia się czystością jej przykrycia. 
KARCHER EasyFix SC 3 - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1268682782
Nazwa: Mop parowy KARCHER EasyFix SC 3
Marka: Karcher
Moc urządzenia: 1600 W
Kod producenta: 1.513-300.0
Indeks: 38624605
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego