Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień (okładka twarda)

Autor:
Opracowanie zbiorowe

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Fatima. To tu w 1917 roku Matka Boża ukazała się w pobliskiej dolinie trojgu małych pasterzy. Modlitewnik w 100-lecie pamiętnego orędzia, to doskonała okazja do wzmożenia przez każdego z nas świadomości bycia członkiem wspaniałej rodziny Bożej, w której Matka Najświętsza pełni rolę naszej wspomożycielki i przewodniczki. Stanowi też doskonały prezent oraz pamiątkę rocznicy niezwykłych wydarzeń z przez 100 lat – owego „wołania Pana Boga”, który posłał do małej portugalskiej wioski Fatimską Panią. Według Jana Pawła II Fatima jest kluczem do zrozumienia przyszłości rodzaju ludzkiego. „Matka Boża potrzebuje was wszystkich, aby pocieszyć Jezusa, który jest smutny z powodu krzywd, które Mu się wyrządza. Ona potrzebuje waszych modlitw i ofiar za grzeszników” (Jan Paweł II, Fatima, 13 maja 2000 r.).

Odbiorcy:

  • ożywieni duchem troski o losy świata,
  • świadomi potrzeby pogłębienia wiary,
  • poszukujący własnego nawrócenia,
  • czciciele Matki Bożej w każdym wieku.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? 

Publikacja zawiera dokładną relacje z przebiegu spotkań Matki Najświętszej z Łucją oraz Błogosławionymi Franciszkiem i Hiacyntą. Zamieściliśmy w niej ponadto wiele modlitw służących pomocą w ożywianiu ducha pokuty, o którego prosi wraz z nami i dla nas Maryja. W tego rodzaju modlitewniku nie mogło zabraknąć rozważań różańcowych – prowadzi je dla nas św. Jan Paweł II.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 192
Numer wydania: I
Data premiery: 2017-04-03
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 165 x 20 x 120
Indeks: 22276834
średnia 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
29-12-2020 o godz 00:19 przez: Karola92
Fatima (port. Fátima) – miasto w Portugalii, leżące w centrum kraju. Sanktuarium fatimskie jest celem wielu pielgrzymek katolickich i ośrodkiem kultu maryjnego. Fatima współcześnie znana jest z objawień maryjnych. W setną rocznicę objawień fatimskich wydawnictwo JEDNOŚĆ wydało przepiękny "Modlitewnik fatimski". Stanowi on nie tylko pamiątkę tej okrągłej rocznicy, ale także zbiór historii objawień, modlitw i papieskich orędzi wygłoszonych w Fatimie. W tym niewielkim, kieszonkowym wręcz wydaniu, otulonym prześliczną oprawą, każdy znajdzie coś dla siebie. Zawiera on bowiem przypomnienie dlaczego Fatima jest tak ważna dla chrześcijan na całym świecie, relację z objawień Matki Bożej Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi, omawia trzy części tajemnicy fatimskiej, przy czym trzecia omawiana jest tu najbliżej. Znajdziemy tu także wiele pięknych modlitw, jak chociażby Modlitwę Anioła z Fatimy, Modlitwę Matki Bożej w Fatimie, litanie do bł. Franciszka Marto i do bł. Hiacynty Marto, modlitwy św. Jana Pawła II, a także pieśni maryjne i inne modlitwy, znajdziemy tu też rozważania różańcowe ze św. Janem Pawłem II i papieskie orędzia w Fatimie (Jana Pawła II i Benedykta XVI). Bardzo chętnie przeczytałam o objawieniach w Fatimie, bo choć nie ma chyba osoby na świecie, która o nich nie słyszała, to z wielką ciekawością odświeżyłam sobie temat, a także dowiedziałam się nowych rzeczy. Modlitwy i rozważania różańcowe zebrane w jednym przystępnym zbiorze pozwolą korzystać z nich, kiedy odczuje się potrzebę pomodlenia się tymi właśnie modlitwami. "Modlitewnik fatimski" to prawdziwy skarbiec modlitw, choć niepozorny, maleńki, to bogaty wewnątrz. Na uwagę zasługuje piękne, staranne wydanie, które zachwyca i zachęca do lektury i modlitwy. Polecam, wspaniały modlitewnik, w który warto się zaopatrzyć ! Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu JEDNOŚĆ.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Koty. 60 kolorowych naklejek Opracowanie zbiorowe
5/5
7,49 zł
8,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Moja mała Biblia Juliet David
5/5
17,47 zł
28,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Dinozaury Nigelli Benedetta
5/5
22,46 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Koniki z krainy fantazji Opracowanie zbiorowe
5/5
12,54 zł
18,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Anioł Stróż Aceti Ezio
5/5
10,00 zł
15,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Kolory Nigelli Benedetta
5/5
22,46 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Rafael Strinati Claudio
5/5
80,00 zł
119,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Modlitwy dzieci Bożych. Modlić się Ojcze nasz Opracowanie zbiorowe
5/5
1,71 zł
1,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego