Max Payne 3 Complete ()

Oferta empik.com : 140,95 zł

140,95 zł
Opłać i pobierz
Produkt cyfrowy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pasuje do tego produktu

"Max Payne 3 Complete" zawiera:

 • Grę Max Payne 3,
 • DLC Max Payne 3: Deathmatch Made In Heaven Pack
 • DLC Max Payne 3: Painful Memories Pack
 • DLC Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack
 • DLC Max Payne 3: Local Justice Pack
 • DLC Max Payne 3: Silent Killer Loadout Pack
 • DLC Max Payne 3: Cemetery Map
 • DLC Max Payne 3: Special Edition Pack
 • DLC Max Payne 3: Deadly Force Burst
 • DLC Max Payne 3: Pill Bottle Item
 • DLC Max Payne 3: Classic Max Payne Character

Dla "Maxa Payne'a" tragedie, które przed laty zabrały jego ukochanych, są ranami, które nie chcą się zagoić. Po odejściu z policji, zrezygnowany i uzależniony od środków przeciwbólowych Max podejmuje pracę w brazylijskim São Paulo. Zostaje ochroniarzem zamożnego magnata rynku nieruchomości Rodrigo Branco i stara się wreszcie uciec od straszliwej przeszłości. Jednak gdy sprawy wymykają się spod jego kontroli, Max Payne trafia samotnie na ulice nieprzyjaznego sobie miasta, desperacko szukając prawdy i walcząc o przetrwanie.

Używając zaawansowanej i precyzyjnej mechaniki strzelania, nowoczesnych efektów Bullet Time® i ShootdodgeTM i oferując pełną integrację z systemem Natural Motion's Euphoria Character Behavior w celu uzyskania realistycznych ruchów postaci oraz mroczną, zawirowaną historię, Max Payne 3 jest zwartym, bardzo szczegółowym i przypominającym kino doświadczeniem autorstwa Rockstar Games.

Cechy gry:

 • wartka, bardzo szczegółowa i kinowa w wykonaniu przygoda stworzona przez Rockstar Games.
 • zaawansowane mechanizmy Bullet Time®, ShootdodgeTM i Final Kill-cam zapewniają widowiskową walkę bronią palną.
 • nowatorskie sposoby celowania, namierzania i animacji dostarczają precyzyjne i płynne sekwencje podczas strzelania.
 • mroczna, pełna zwrotów akcji historia o powrocie Maxa Payne'a, jednej z najbardziej charakterystycznych postaci z gier video.
 • bliska integracja systemu Natural Motion's Euphoria Character Behavior System i zupełnie nowej wersji Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) zapewnia realistyczne ruchy i niespotykany stopień odbioru otoczenia.
 • szeroki wybór broni stworzonej z niewiarygodnymi detalami: widać jak rusza się kurek broni przy oddawaniu strzału, łuski są wyrzucane z komory, a każdy pocisk jest modelowany osobno od chwili wystrzału do momentu uderzenia.
 • zaawansowana fizyka cząstek i podlegające zniszczeniom otoczenie.
 • po raz pierwszy w serii gra zawiera uzależniający tryb gry wieloosobowej o równie mrocznej i bezlitosnej atmosferze, co tryb dla jednego gracza.

DLC zawarte w pakiecie:

Special Edition Pack

Pakiet zawiera nowe bronie oraz postacie do trybu wieloosobowego w grze Max Payne 3.

Deadly Force Burst

Zaopatrz się w Deadly Force Burst w twoim arsenale, aby uzyskać dodatkową moc obalającą dzięki amunicji zadającej większe obrażenia w trybie wieloosobowym gry Max Payne 3.

Pill Bottle Item

To DLC dodaje opakowanie na leki do twojego ekwipunku, dzięki czemu możesz nosić więcej tabletek przeciwbólowych w trybie wieloosobowym.

Classic Max Payne Character

Spersonalizuj swojego awatara w trybie wieloosobowym, żeby wyglądał jak Klasyczny Max Payne zainspirowany pierwszą grą z serii Max Payne.

Deathmatch Made In Heaven Pack

Pakiet Niebiański Deathmatch to cztery nowe tryby wieloosobowe, tryb zręcznościowy, broń, przedmioty i przypływ adrenaliny. Żywe Trupy to tryb współpracy, w którym Max i Passos walczą z falami wrogów, gromadząc punkty charakteru odblokowujące nowe obszary mapy, bronie, dodatki i amunicję. W Ogłusz i Wiej grasz jako niecny Saci, nemezis Kapitana Pałkarza, i przeciągasz graczy na swoją stronę bronią ogłuszającą. Możesz też zdobywać punkty za zemsty w trybie Naznaczony, uzyskiwać mnożniki wyniku za szybkie zabójstwa w Ataku na Czas lub zagrać w tryb wyzwania w trybie zręcznościowym.

Painful Memories Pack

Zainspirowany krwawymi strzelaninami z przeszłości Maksa, pakiet Bolesne Wspomnienia wzbogaca grę wieloosobową o cztery nowe mapy. Będziesz mógł odwiedzić scenę krwawej jatki z pierwszej gry w serii na stacji metra Roscoe, przypomnieć sobie podrzędną spelunę w Hoboken - Bar Marty'ego, Strzelać Pierwszy na luksusowym jachcie rodziny Branco i toczyć Wojny Gangów na mapie Canal de Panamá. Pakiet zawiera też karabiny szturmowe IMG 5,56 i UAR-21, nowe awatary, trzy przedmioty i przypływ adrenaliny "Kac", po którym przeciwnicy odradzają się z zaburzeniami widzenia oraz mniejszą wytrzymałością i zdrowiem.

Hostage Negotiation Pack

Pakiet ten dodaje cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego, nowe przedmioty, bronie, awatara frakcji Filhos De Ogum, oraz wiele innych elementów do trybu wieloosobowego gry Max Payne 3.

Local Justice Pack

Pakiet Sprawiedliwość Lokalna to trzy nowe mapy wieloosobowe do gry Max Payne 3: siedziba 55. batalionu (dla wszystkich trybów) oraz hotel Imperial Palace i hala odlotów (dla trybów deathmatch, deathmatch drużynowy i Payne Killer). Znajdziesz tu też przyśpieszające ograbianie zwłok lepkie palce, karabin szturmowy M4 z dodatkami, nową stronę konfliktu - policję São Paulo - z odpowiednimi opcjami dostosowania awatarów, nowe wyzwania wieloosobowe i nowe osiągnięcia Social Club.

Silent Killer Loadout Pack

Pakiet ten zawiera trzy unikatowe elementy do spersonalizowania twojego wyposażenia w trybie wieloosobowym gry Max Payne 3 - niezwykle skuteczną Lekką Broń Przeciwczołgową, Umiejętność Postaci Śliskość pomagającą w szybkiej ucieczce ze zbyt trudnego starcia oraz Urządzenie Podsłuchowe udoskonalające słuch postaci, pozwalając na usłyszenie przeciwników z większej odległości.

Cemetery Map

Miejsce ostatniego spoczynku żony i córki Maxa, mapa Cmentarz do trybu wieloosobowego, pokazuje tragiczną przeszlość, o której Max nie może zapomnieć. Z zimową panoramą Nowego Jorku, pozycjami snajperskimi pośród pomników, nagrobkami które mogą ulegać zniszczeniu, okrągłymi arenami walki w ogrodzie i mauzoleum, Cmentarz jest doskonałym miejscem do wymordowania twoich wrogów.

Tryb online gry na platformie Mac będzie niedostępny od 31 maja 2014.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub usług. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci i wydarzeń są przypadkowe. Firma Take-Two w żaden sposób nie nakłania i nie zachęca do powielania zachowań przedstawionych w grze. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest zabronione.

2004 - 2015 Rockstar Games, inc. Rockstar Games, Rockstar Studios, Max payne i Rockstar Games R* znak i logo są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Take-Two Interactive Softwaree, Inc w U.S.A i/lub zagranicą.

Tytuł: Max Payne 3 Complete
Producent: Rockstar Studios
Wydawca: Rockstar Games
Data premiery: 2015-06-03
PEGI:
Wersja językowa: Angielska, Polska (Napisy)
Zabezpieczenie: Klucz Rockstar Launcher
Wymagania sprzętowe: System Operacyjny: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3, Procesor: Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ, RAM: 2GB - 16GB, Karta Graficzna: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM, Karta Dźwiękowa: Kompatybilny w 100% z Direct X 9.0 – Kompatybilny z Direct X 9.0 wspieranym przez Dolby Digital Live, HDD: 35 Gb, Prosimy zwrócić się do swojego dostawcy sprzętu oraz www.rockstargames.com/support po aktualne dane dotyczące kompatybilności Państwa sprzętu z grą. Niektóre elementy, takie jak płyty główne w urządzeniach mobilnych, zintegrowane i AGP karty graficzne mogą byc niekompatybilne. Nie wymienione specyfikacje mogą nie byc wspierane przez wydawcę. Inne wymagania: Aktywacja wymaga połączenia z internetem i aktywnego konta Rockstar Social Club (13+ wymagane do rejestracji), Gra po sieci wymaga zalogowania się na Rockstar Social Club (13+), zainstalowanie gry wymaga załączonego GameShield IronWrap, DirectX i Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)
Indeks: 17362153
 
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
2 recenzje
5/5
16-11-2020 o godz 19:51 kan13 dodał recenzję:
Jak dla mnie gra całkiem trudna, dlatego wolałem grać na niskim poziomie trudności. Dzięki grafice, która się nawet nie zestarzała, jest dosyć klimatycznie, a muzycznie też się może podobać. Ciekawe czemu Max jako ochroniarz nie nosi kamizelki? Może wtedy nie ginęłoby się tak często i można by sobie trochę poszarżować. A tak w zasadzie tylko się siedzi za osłonami i szuka headshot’ów. Fabularnie jest wartko i pełno akcji, czyli nie ma miejsca na nudę. W multi też można jeszcze kogoś znaleźć. Nie wiem, tylko co dawało znajdowanie złotych części broni, bo są jeszcze inne znajdźki i jakoś miło urozmaicają fabułę. Ogólnie, warto zagrać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-06-2015 o godz 00:00 gerhol dodał recenzję:
Kompletna edycja świetnej gry z Maksiem w roli głównej. Uwielbiam sobie od czasu do czasu wracać do tej gierki, żeby trochę poskakać z bullettajmem albo po prostu poszwendać się po brazylijskim fawelach. A poziom na stadionie piłkarskim mogę powtarzać w nieskończoność:)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Far Cry  
0/5
27,93 zł
strona produktu - rekomendacje Secret Neighbor  
5/5
35,40 zł
strona produktu - rekomendacje DOOM  
5/5
116,66 zł
strona produktu - rekomendacje Hell Let Loose  
5/5
100,87 zł
strona produktu - rekomendacje BioShock Infinite  
5/5
120,40 zł
strona produktu - rekomendacje Mordhau (PC) klucz Steam  
5/5
116,66 zł
strona produktu - rekomendacje Sniper Ghost Warrior 3  
5/5
25,13 zł
strona produktu - rekomendacje Hitman 2 - Gold Edition  
5/5
336,17 zł
strona produktu - rekomendacje Bastion  
5/5
50,43 zł
strona produktu - rekomendacje Dying Light  
5/5
40,08 zł
strona produktu - rekomendacje BioShock Infinite  
5/5
120,40 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.