Martwe popołudnie (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Upalne lato 2013 roku. W hotelu w Gdańsku zostaje zastrzelony polski parlamentarzysta. Motywy zabójstwa nie są jasne, a egzekucja budzi niepokój wśród polityków i urzędników państwowych. Zamordowany był członkiem komisji do spraw służb specjalnych, zaś przy zwłokach znaleziono amfetaminę. Kilka tygodni później Marcin Hłasko – niegdyś policjant, a dziś ekspert zajmujący się sprawami bezpieczeństwa w firmach – dostaje prywatne zlecenie. Hłasko ma odnaleźć byłego dziennikarza i specjalistę od marketingu politycznego, Daniela Okońskiego. Okazuje się, że mężczyzna pracował nad biografią wpływowego polskiego biznesmana i pewnego dnia zniknął bez śladu.

Hłasko przyjmuje zlecenie bez zbytniego entuzjazmu; teraz zamiast przesiadywać w domku fińskim na Jazdowie krąży po warszawskich slumsach i hipsterskich klubach na Placu Zbawiciela, styka się, jak sam mówi, z polską Świętą Trójcą, czyli przenikającym się światem polityki, biznesu i mediów.

Sprawa, która początkowo wydawała mu się banalna przybiera inny kształt, gdy dowiaduje się, że Okoński nie był jedynym, który zaginął w ostatnim czasie. Hłasko stopniowo odkrywa ślady prowadzące do zdarzeń sprzed wielu lat. I niektórzy zrobią wszystko, by detektyw zabrał zdobytą wiedzę do grobu.

Tytuł: Martwe popołudnie
Autor: Czubaj Mariusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 400
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-04-30
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 29 x 202 x 124
Indeks: 14513435
 
średnia 4,7
5
11
4
2
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
15 recenzji
31-08-2014 o godz 00:00 Moffy9886 dodał recenzję:
Martwe popołudnie jest to bardzo dobra książka dla miłośników kryminałów. Akcja rozgrywana w Polsce w obecnej rzeczywistości. Pokazany w książce świat polityki, mediów i biznesu to temat na który można bardzo dużo napisać a znając go od środka na pewno jeszcze więcej. Lubię kryminały, a ten odnoszący się do naszych czasów szczególnie mi się podobał. Polecam przeczytać.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
06-08-2015 o godz 10:02 aniatomkowa dodał recenzję:
Polecam, polecam, polecam!!! Kolejna doskonała książka, od której nie mogłam się oderwać
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-05-2014 o godz 19:51 saskia dodał recenzję:

Był człowiek i go nie ma. Znikł ponieważ chciał czy też musiał? A może kryje się za tym o wiele więcej niż ktokolwiek przypuszcza? Dlaczego coś takiego miało miejsce? Co w ogóle oznacza cała ta sytuacja i przede wszystkim jak się ona zakończy? Uciekinier czy zaginiony?

Szukać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Jednak kiedy komuś zależy na odnalezieniu konkretnej osobie nie zdaje się na przypadek, lecz zleca to fachowcowi - skutecznemu i co najważniejsze dyskretnemu. Marek Hłasko jest zawodowcem, już nieraz rozwiązywał sprawy, które dla innych okazywały się za trudne. Kolejne zlecenie wydaje się początkowo niczym nie wyróżniać, jeszcze jedno dochodzenie i to dobrze płatne. Daniel Okoński zaginął albo inaczej mówiąc zniknął kilka tygodni wcześniej. Nic nie zapowiadało, że młody mężczyzna, specjalista od marketingu politycznego i jednocześnie niedoszły autor biografii rodzinnej zleceniodawcy Hłaski, zapadnie się dosłownie pod ziemię. Co się wydarzyło? Tego właśnie musi się dowiedzieć Marek, bo za wspaniałą karierą i wspinaniem się na zawodowe szczyty kryje się powód ostatnich wydarzeń. Gdzieś, w bliższej lub dalszej przeszłości, jest punkt, od którego wszystko się zmieniło. Śledztwo okazuje się mieć również dość nieoczekiwane skutki dla prowadzącego, wiele wskazuje na to, iż komuś zależy by nie zostało ukończone. Dlaczego i do czego się posunie by powstrzymać Hłaskę?

Upalne lato to najczęściej sezon ogórkowy w mediach, jednak ten rok okazuje się wyjątkowy. Tematem numer jeden jest niespodziewana śmierć parlamentarzysty i to nie z przyczyn naturalnych. Zbrodnia wstrząsnęła nie tylko środkami masowego przekazu, ale i światem polityki. Polska to nie kraj gdzie zabójstwa polityków są na porządku dziennym, nic dziwnego, że i w tym przypadku wzbudziło ono zaskoczenie i obawy. Szczególnie kulisy wstrząsnęły pewnymi ludźmi, ale to już wiedza zarezerwowana dla nielicznych, cała reszta wie tyle ile specjaliści od marketingu politycznego uznali za słuszne ujawnić. Niektórzy znają prawdę, a ta rzuca nowe światło na oblicze polskiej polityki ... Jeszcze do niedawno w samym środku podobnych wydarzeń był Daniel Okoński ...

Marek Hłasko nie poddaje się łatwo, jest uparty i dąży do celu nawet wtedy gdy rozsądniej byłoby się wycofać. Przeciwności jedynie dopingują go do pracy, doskonale zdaje sobie sprawę, że znajduje się na właściwej drodze by zrealizować zlecenie. Krok po kroku odkrywa ostatnie dni i tygodnie z życia celu swego śledztwa. Wie również, iż nie wszystkim jest to na rękę, szczególnie, że niejedną tajemnicę poznał zaginiony. Odpowiedzi zaczynają rysować obraz w jakim kłamstwa są powszechniejsze od faktów, a te drugie mogą być atutami, ale czy w czystej grze?


Czasami czytając kolejne artykuły lub też oglądając programy telewizyjne ma się wrażenie, iż życie wyprzedza literacką fikcję bądź pomysły scenariuszy. "Martwe popołudnie" to kryminał gdzie dużą rolę odgrywa motyw polityki, nie tej dosłownej, lecz fikcyjnej, chociaż trudno oprzeć pokusie poszukiwania powiązań z rzeczywistością. Fabuła jednak kryje o wiele więcej, a Mariusz Czubaj z jednej strony dawkuje sekrety i odkrycia by czytelnik nie czuł się nimi przytłoczony, z drugiej strony nie pozwala mu na pewność, że przejrzał konstrukcję opowieści. Scena polityczna, przeszłość, wracająca w najmniej spodziewanym momencie, zapomniane tajemnice nieoczekiwanie wychodzące na jaw i upór by podjęte zlecenie doprowadzić do końca, a dzięki niemu kolejne sekrety są odkrywane. Fikcja, prawda, specjaliści, umiejętnie manipulujący faktami, dawne i świeże grzechy, a w samym środku Marek Hłasko, zawodowiec do wynajęcia, lecz nie na sprzedaż. Postać przypominająca Phillipa Marlowe`a, ostatniego sprawiedliwego, chociaż dostrzegają to nieliczni, a wrogowie zbyt późno. Zamiast zadymionych lokali i spelunek Los Angeles - hipsterskie kluby w samym centrum Warszawy. "Martwe popołudnie" to kryminał w klimacie noir, gdzie polityczne rozgrywki nie ustępują w niczym gangsterskim porachunkom. Prawda jest tylko jedna i zawsze odnajdzie ją Hłasko, a pionek szachowy sprawdza się równie dobrze jak najlepszy alarm.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 09:44 poznanski dodał recenzję:
Nie liczy się to, kim jesteśmy, ale to, za kogo chcemy być uważani. Ile zatem jesteśmy w stanie poświęcić, by nikt nie zburzył naszego idealnego wizerunku? By kopiąc w naszej przeszłości nie osłabił fundamentów, na których spoczywa teraźniejszość? Czy posuniemy się do zbrodni? Właśnie o to pyta w „Martwym popołudniu” Mariusz Czubaj. Bohater książki, Marcin Hłasko ma tę przewagę nad innymi bohaterami „Martwego popołudnia”, że dzięki narracji pierwszoosobowej poznajemy całą historię z jego punktu widzenia. Kiedy więc pisze o sobie wprost, bez ogródek: „Nie jestem wysoki i nawet dziewczyny na rolkach nieco mnie deprymują”, to nie wiemy czy tak jest w rzeczywistości, czy może jest to obliczona na konkretny efekt autokreacja. Marcin Hłasko – specjalista od bezpieczeństwa. To taki gość, który sprawdzi czy tajemnice twojej firmy są właściwie chronione, a czasem złapie za rękę kogoś, kto używa pendrajwa w niecnych zamiarach. Krótko mówiąc – zadba o to, by nikt nie poznał prawdy o tobie, tej niewygodnej prawdy. Specjalista najwyższej klasy, który zapewne wzbudzać może podziw, ale teoretycznie i strach – bo kto zagwarantuje, że nie zburzy w jednej chwili twojego starannie wypracowanego wizerunku, podrzucając do komputera niewygodne materiały? Jeśli pokopiemy głębiej, znajdziemy policyjną przeszłość Hłaski w Biurze Spraw Wewnętrznych, a więc solidne podwaliny do wykonywania obecnego zawodu, wyrażające się choćby w licznych, bardzo pomocnych znajomościach. Nic dziwnego, że postrzegany jest jako najlepszy w branży i nic dziwnego, że to do niego zwraca się o pomoc pewien biznesmen, zaniepokojony zniknięciem pracownika – specjalisty od, nomen omen, marketingu politycznego, a więc od kreowania wizerunku.
A skoro o polityce mowa, gdzieś w tle jesteśmy świadkami zabójstwa wpływowego polityka, który słynął z szukania haków, mogących zniszczyć niejedną karierę. A skoro o budowaniu wizerunku mowa – mamy też niewydaną jeszcze biografię nestora biznesu, idealną realizację maksymy, którą autor daje nam jako motto: „Esse est percipi” (Być znaczy być postrzeganym).
Po sukcesie, jakim była seria z policyjnym profilerem Rudolfem Heinzem, Mariusz Czubaj postanowił ruszyć w nieznane, tworząc nie tylko nowego bohatera, ale i umieszczając akcję książki w zupełnie nowym miejscu. I prawdę mówiąc nie sposób wyobrazić sobie dla tej fabuły innej lokalizacji niż Warszawa. A wręcz tych jej miejsc, które słyną z tego, że trzeba w nich bywać, by być właściwie postrzeganym. Bohater odwiedza więc przede wszystkim miejsca uwielbiane przez hipsterów (co wynika ściśle z fabuły), takie jak bar na stacji Warszawa Powiśle czy Plac Zbawiciela, a nawet dom handlowy Vitkac, gdzie przede wszystkim liczy się „look” czy raczej „swag”.
Czubaj buduje intrygę na kontraście: „niewysoki Hłasko” pasuje do hipsterskiego blichtru jak pięść do nosa. Najlepiej pokazuje to fakt, że mieszka na „słynnym” osiedlu drewnianych fińskich domków na Jazdowie. Słynnym nienajlepszą sławą: zbudowano je w 1945 roku jako tymczasowe mieszkania dla pracowników Biura Odbudowy Stolicy, a dziś nie do końca wpisują się one w wielkomiejskie ambicje Warszawy, nade wszystko w ten wizerunek, jaki miasto chciałoby pokazać światu. Hłasko też się wyróżnia – bezkompromisowy, pomysłowy i sprytny, raczej robi, niż mówi, że zrobi, przez co w świecie pozorów sam prosi się o kłopoty. Tym bardziej że rzadko tym pozorom ufa i ma tę – czasem niebezpieczną – cechę, że lubi dokopywać się do prawdy. Wbrew wszystkiemu. Nawet gdy nikt go o to nie prosi.
„Martwe popołudnie” to czarny kryminał, thriller, powieść gdzie nie zabraknie wybuchów, strzelaniny, zasadzek i mrocznych tajemnic. I akurat tu nie ma gry pozorów, nie ma taryfy ulgowej. Czubaj konsekwentnie prowadzi nas przez wszystkie etapy skomplikowanego śledztwa, powoli odsłaniając niewygodną dla bohaterów prawdę, burząc ich poczucie komfortu, udowadniając, że przede wszystkim liczy się to, kim jesteśmy naprawdę. A wszystko to skropione jest specyficznym poczuciem humoru i dystansem do współczesnej Polski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
16-05-2014 o godz 21:53 Optymista dodał recenzję:
Upalne lato 2013 roku. Jak zwykle nie obejdzie się bez trupów. Tym razem będzie jednak oryginalniej! A najlepsze jest to, że zabawimy się życiem kilku parlamentarzystów. Co Ty na to? Wchodzisz, czy wymiękasz? Sięgaj po „Martwe popołudnie” Mariusza Czubaja, a przekonamy się, na ile Cię stać.

W gdańskim hotelu zastrzelono polskiego parlamentarzystę. Motywy sprawcy – lub jego mocodawców – nie są jasne, a zabójstwo, które wyraźnie wygląda na egzekucję, budzi niepokój wśród polityków. Kilka tygodni później Marcin Hłasko dostaje prywatne zlecenie: ma odnaleźć specjalistę od marketingu politycznego, Daniela Okońskiego. Mężczyzna, choć bez entuzjazmu, przyjmuje zlecenie i zamiast przesiadywać w swoim domku fińskim na Jazdowie, krąży po warszawskich slumsach i hipsterskich klubach. Stopniowo odkrywa ślady prowadzące do zdarzeń sprzed wielu lat.

Mariusz Czubaj (ur. 1969) – literaturoznawca, antropolog kulturowy i oczywiście autor powieści kryminalnych. Jego dzieło „21: 37” zostało okrzyknięte mianem najlepszego polskiego kryminału i nagrodzone Nagrodą Wielkiego Kalibru. Na swoim koncie autor ma już dziesięć powieści.

Na początek słów kilka o szacie graficznej tejże książki. Okładka nie jest zła, ale niestety nie można jej zaliczyć do grona tych porywających. Z pozycjami wydawnictwa Albatros znam się już długi czas i wiem, że stać je na więcej. To właśnie okładka jest jedyną wadą tej powieści, bo reszta jest dopracowana do perfekcji.

Autor za pomocą kilku słów potrafi przenieść nas w inny wymiar. Wystarczy kilka stron, żebyśmy znaleźli się w środku toczącej się akcji. A dialogi? To tak, jakbym ja sam rozmawiał z bohaterami, jakby to ode mnie zależało podjęcie trudnych decyzji.

„Martwe popołudnie” to mieszanka wybuchowa. Czarny kryminał wymieszany z thrillerem politycznym tworzy pełną emocji i wartkiej akcji powieść. Połączyć obydwa gatunki nie jest łatwo, nie zawsze to wychodzi tak, jakby autor chciał. Jednakże w przypadku tej pozycji wszystko poszło po myśli Czubaja.

Autora trzeba pochwalić za oryginalność i pomysłowość. Sposoby uśmiercania bohaterów w żadnym wypadku nie są szablonowe. Z takimi przykładami nie spotkamy się w żadnym filmie ani w żadnej książce. Wszystko zostało bardzo dobrze przemyślane przez autora, a wytypowanie sprawcy nie należało do rzeczy łatwych. Można by rzec, że jest to czynność niemożliwa.

Komu więc polecam ten majstersztyk? Każdemu kto chciałby poddać swój umysł gimnastyce, rozwiązując zagadkę tajemniczego zniknięcia. Gorąco polecam i obiecuję, że będziecie zachwyceni!

Pewni ludzie znikają, a inni ludzie ich szukają. Tak to jest skonstruowane.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-05-2014 o godz 18:11 Optymista dodał recenzję:
Upalne lato 2013 roku. Jak zwykle nie obejdzie się bez trupów. Tym razem będzie jednak oryginalniej! A najlepsze jest to, że zabawimy się życiem kilku parlamentarzystów. Co Ty na to? Wchodzisz, czy wymiękasz? Sięgaj po „Martwe popołudnie” Mariusza Czubaja, a przekonamy się, na ile Cię stać.

W gdańskim hotelu zastrzelono polskiego parlamentarzystę. Motywy sprawcy – lub jego mocodawców – nie są jasne, a zabójstwo, które wyraźnie wygląda na egzekucję, budzi niepokój wśród polityków. Kilka tygodni później Marcin Hłasko dostaje prywatne zlecenie: ma odnaleźć specjalistę od marketingu politycznego, Daniela Okońskiego. Mężczyzna, choć bez entuzjazmu, przyjmuje zlecenie i zamiast przesiadywać w swoim domku fińskim na Jazdowie, krąży po warszawskich slumsach i hipsterskich klubach. Stopniowo odkrywa ślady prowadzące do zdarzeń sprzed wielu lat.

Mariusz Czubaj (ur. 1969) – literaturoznawca, antropolog kulturowy i oczywiście autor powieści kryminalnych. Jego dzieło „21: 37” zostało okrzyknięte mianem najlepszego polskiego kryminału i nagrodzone Nagrodą Wielkiego Kalibru. Na swoim koncie autor ma już dziesięć powieści.

Na początek słów kilka o szacie graficznej tejże książki. Okładka nie jest zła, ale niestety nie można jej zaliczyć do grona tych porywających. Z pozycjami wydawnictwa Albatros znam się już długi czas i wiem, że stać je na więcej. To właśnie okładka jest jedyną wadą tej powieści, bo reszta jest dopracowana do perfekcji.

Autor za pomocą kilku słów potrafi przenieść nas w inny wymiar. Wystarczy kilka stron, żebyśmy znaleźli się w środku toczącej się akcji. A dialogi? To tak, jakbym ja sam rozmawiał z bohaterami, jakby to ode mnie zależało podjęcie trudnych decyzji.

„Martwe popołudnie” to mieszanka wybuchowa. Czarny kryminał wymieszany z thrillerem politycznym tworzy pełną emocji i wartkiej akcji powieść. Połączyć obydwa gatunki nie jest łatwo, nie zawsze to wychodzi tak, jakby autor chciał. Jednakże w przypadku tej pozycji wszystko poszło po myśli Czubaja.

Autora trzeba pochwalić za oryginalność i pomysłowość. Sposoby uśmiercania bohaterów w żadnym wypadku nie są szablonowe. Z takimi przykładami nie spotkamy się w żadnym filmie ani w żadnej książce. Wszystko zostało bardzo dobrze przemyślane przez autora, a wytypowanie sprawcy nie należało do rzeczy łatwych. Można by rzec, że jest to czynność niemożliwa.

Komu więc polecam ten majstersztyk? Każdemu kto chciałby poddać swój umysł gimnastyce, rozwiązując zagadkę tajemniczego zniknięcia. Gorąco polecam i obiecuję, że będziecie zachwyceni!

Pewni ludzie znikają, a inni ludzie ich szukają. Tak to jest skonstruowane.

Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-05-2014 o godz 09:29 markietanka dodał recenzję:
Powieść stanowi doskonałe połączenie kryminału z thrillerem politycznym, napisane lekko i z polotem. Cała powieść jest perfekcyjna – od pomysłu, poprzez kreacje bohaterów na intrygach i tle sytuacyjnym kończąc - poukładana, wymuskana. Autor szafuje słowem jak szabelką, lekko, sprawnie i niezwykle celnie. „Martwe popołudnie” to kwintesencja literacka zamknięta w postaci powieści, świetnie napisana i z równą starannością wydana. Detektyw Hłasko, już od pierwszych stron, zdobył moją sympatię, jest bezpośredni, naturalny, a przy tym sprytny i inteligentny. Bardzo jestem ciekawa, co go spotka w kolejnych tomach trylogii. Czym Mariusz Czubaj nas zaskoczy? Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tej książki. Już rozglądam się za starszymi.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
09-03-2014 o godz 00:00 Tintina dodał recenzję:
Kiedy tylko dowiedziałam się, że Mariusz Czubaj wydaje kolejną książkę, przekopałam pół Internetu, aby sprawdzić, czego tym razem mogę się spodziewać. Niestety - informacji jest mało, ciągle te same powtarzające się opisy, więc z pewnością nowa powieść będzie niespodzianką. Mam nadzieję, że na miarę 21:37. Jedno jest pewne - nie zawiodę się na stylu Czubaja ani na realizacji pomysłu, który z książki na książkę jest coraz lepszy i coraz bardziej skomplikowany. Co ciekawe - kolejna książka i kolejny raz akcja obsadzona zostaje w Warszawie, co daje "Martwemu popołudniu" wielki plus jeszcze przed przeczytaniem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
16-03-2014 o godz 00:00 Erzet dodał recenzję:
Mariusz Czubaj to moim zdaniem jeden z najlepszych polskich powieściopisarzy specjalizujących się w sensacji i kryminale. Rozwój jego stylu obserwuje już od jakiegoś czasu i musze przyznać, że każda kolejna z jego książek jest lepsza niż poprzednia. Dlatego co do "Martwego popołudnia" mam ogromne oczekiwania! Mam nadzieję, że książka nie będzie odstawać od swoich poprzedników.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
12-05-2014 o godz 00:00 Anahita dodał recenzję:
"Coś dla mnie" - pomyślałam, kiedy zobaczyłam zapowiedź tego kryminału. Kolejna książka tego autora która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Czubaj ma bowiem niewątpliwie dar wciągania czytelnika w mroczny i niepokojący świat emanujący zagadkami i niepewnością, a robi to w sposób absolutnie genialny. Zdecydowanie my czytelnicy lubimy tak skonstruowane powieści.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-06-2015 o godz 00:00 Marek Bednarczyk dodał recenzję:
To pierwsza książka Czubaja, jaką czytam, ale z pewnością nie ostatnia. Genialnie napisany kryminał political fiction. Świetna fabuła, akca, która wciąga własciwie od pierwszej strony, fajnie przedstawione realia i Polska rzeczywistość. To jest na pewno jedna z lepszych książek, jakie ostatnio czytałem. Zdecydowanie polecam, warto przeczytać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-05-2014 o godz 00:00 matas dodał recenzję:
Nieczęsto trafia się tak dobrze napisana powieść kryminalna osadzona w realiach świata polityki. Czubaj niezwykle wprawnie podszedł do sprawy i skonstruował kryminał na niemal światowym poziomie. Autor wyjątkowy dobrze oddał napięcie które towarzyszy akcji oraz znakomicie przedstawił portrety psychologiczne głównych bohaterów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
10-05-2014 o godz 00:00 Łoldo dodał recenzję:
Moim zdaniem warto przeczytać tą powieść. Autor w doskonały sposób zadziwia i zwodzi czytelnika w takim stylu, że ciężko się domyśleć co będzie dalej. Na uwagę zasługuje również fajnie nakreślona postać głównego bohatera tej powieści. Reasumując - wystawiam tej książce solidne 4,5/5 i szczerze zachęcam do kupna.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-05-2014 o godz 00:00 witek_K dodał recenzję:
Książkę czyta się szybko. Wciągająca fabuła i fenomenalny styl pisania sprawił, że "Martwe popołudnie" to kryminał o którym nie da się zapomnieć. Wcześniej nie czytałem książek Mariusza Czubaja, a właściwie w ogóle nie czytałem polskich kryminałów. Świetna książka. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-06-2018 o godz 11:42 Tatiana Jamrozik dodał recenzję:
Początek dość dziwny jak dla mnie, ale... Po prostu wciąga!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Terapeutka Paris B.A.
4.7/5
25,94 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Później King Stephen
4.4/5
27,89 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Strażnik Child Lee , Child Andrew
4.5/5
27,25 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Powrót Sparks Nicholas
4.5/5
23,94 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Czyste zło Gardner Lisa
4.9/5
19,99 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zostań przy mnie Coben Harlan
4.6/5
27,60 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Worek kości King Stephen
4.3/5
34,22 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Miedziaki Whitehead Colson
5/5
28,43 zł
37,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Za zamkniętymi drzwiami Paris B.A.
4.5/5
24,68 zł
32,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Świat bez końca Follett Ken
5/5
41,43 zł
59,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Rebeka Du Maurier Daphne
4.7/5
26,54 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Milczący zamek Morton Kate
4.3/5
32,86 zł
45,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Samotna Gardner Lisa
4.6/5
28,56 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Chłopiec z lasu Coben Harlan
4.2/5
24,06 zł
38,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Kirke Miller Madeline
4.4/5
31,43 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Okruchy dnia Ishiguro Kazuo
5/5
30,47 zł
41,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Niewinny Coben Harlan
4.7/5
27,53 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Strażak Hill Joe
4.9/5
36,91 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Dom głosów Carrisi Donato
4.7/5
29,02 zł
39,90 zł
23,94 zł
Inne z tego wydawnictwa Ojciec chrzestny Puzo Mario
5/5
29,02 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa To King Stephen
4.7/5
33,96 zł
45,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Dylemat Paris B.A.
3.8/5
23,45 zł
37,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Pozwól mi wrócić Paris B.A.
4.3/5
22,91 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Na skraju załamania Paris B.A.
4.4/5
22,26 zł
33,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Była sobie rzeka Setterfield Diane
4.4/5
27,89 zł
42,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.