Marketing 4.0 (okładka  miękka, 10.2017)

Wszystkie formaty i wydania (1): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Philip Kotler ponownie łączy siły z Hermawanem Kartajayą i Iwanem Setiawanem z MarkPlus Inc., by podzielić się z nami sposobami wpływania na konsumentów w ich podróży ku zakupowi produktu. Tym razem pionierzy nowego podejścia uciekli się do pomocy zaawansowanych technologii, by się dowiedzieć, kim są konsumenci i w jaki sposób podejmują decyzje. 

W "Marketingu 4.0" pokazują nam, jak świadomych konsumentów przekształcić w naszych orędowników. Tradycyjna ścieżka prowadząca do zakupu (rozbudzenie świadomości, przykucie uwagi, zadawanie pytań i działanie) została poszerzona o etap orędownictwa, gdyż opinie naszych krewnych i znajomych mają ogromny wpływ na nasze decyzje zakupowe. W pełni uaktualniony opis owej ścieżki tłumaczy mechanizm działania orędownictwa, wyjaśnia, jak do niego zachęcać, oraz przedstawia strategie budowania spersonalizowanego doświadczenia konsumenckiego przy pomocy skutecznych pomiarów i innowacyjnych najlepszych praktyk marketingowych.

Książka "Marketing 4.0" przygotuje cię do skoku naprzód bez potrzeby wcześniejszego zdobywania wiedzy z zakresu analityki czy informatyki. Umożliwi ci:

  • zdobycie wiedzy na podstawie big data na temat nowych sposobów wydawania pieniędzy przez konsumentów oraz trzech wpływowych subkultur: młodzieży, kobiet oraz netizenów, czyli obywateli Sieci,
  • zapoznanie się z przykładami tego, jak marketing 4.0 wspomaga produktywność poprzez angażowanie konsumentów na każdym etapie ich ścieżki do zakupu poprzez cyfrowy rynek,
  • zredefiniowanie zaangażowania konsumenta w erze cyfrowej, włączając w to marketing humanocentryczny, tworzenie rozmów konsumenckich oraz strategie wielokanałowe. 

Przejście od marketingu tradycyjnego do cyfrowego nie jest wcale trudne, jeśli mamy do dyspozycji oferowane w książce praktyczne porady i intuicyjne wyjaśnienia, które można natychmiast zastosować. Podsumowanie na koniec każdego rozdziału zawiera skrót najważniejszych tematów, by książka jeszcze lepiej sprawdziła się w roli codziennego przewodnika i punktu odniesienia. Pytania skłaniające do refleksji mają na celu sprowokowanie czytelnika do wejścia na drogę własnych odkryć, a także właściwe pokierowanie dyskusją, gdy nadejdzie czas zapoznania z nowym podejściem całej organizacji.

"Świat technologii wprost pędzi, a każda zmiana przyspiesza kolejną. To niezwykle ważne, aby marketerzy działający w takim otoczeniu mieli jakiś pułap startowy i punkt odniesienia, by móc posuwać się do przodu. »Marketing 4.0« jest właśnie tego rodzaju punktem startowym, a także bezcennym źródłem informacji i pomysłów dla każdego, kto próbuje kształtować i zrozumieć cyfrową i mobilną przyszłość".
Howard Tullman, dyrektor zarządzający Chicagoland Entrepreneurial Center/1871

"Internet i informatyzacja świata radykalnie odmieniły marketing. Ta książka otwiera nam oczy na to, jak powinien wyglądać marketing nowej ery".
Herman Simon, założyciel i przewodniczący Simon-Kucher & Partners

"Phil Kotler trzyma rękę na pulsie i zawsze wie, co nowego słychać w marketingu. Nikt nie może się z nim równać. Jego zdolność do identyfikowania i interpretowania nowych trendów w marketingu jest zadziwiająca. Dzięki książce »Marketing 4.0« Kotler i pozostali współautorzy torują ścieżkę do sukcesu w nowej erze. To bez wątpienia książka, którą musicie w tym roku przeczytać". 
Kevin Lane Keller, profesor marketingu, Tuck School of Business 

"Wspaniały przewodnik po transformacjach, które już się dokonują i stanowią wyzwanie dla dotychczasowych praktyk marketingowych. Zdezorientowani marketerzy nauczą się, jak radzić sobie ze zmianami w układzie sił i wykorzystać możliwości, jakie daje era cyfrowa, by wszystko zaczęło działać na ich korzyść". 
George S. Day, professor emeritus, Wharton School przy University of Pennsylvania


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1162523976
Tytuł: Marketing 4.0
Autor: Setiawan Iwan , Kartajaya Hermawan , Kotler Philip
Tłumaczenie: Gasper Dorota
Wydawnictwo: MT Biznes
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 218
Numer wydania: I
Data premiery: 2017-10-13
Rok wydania: 2017
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 232 x 11 x 158
Indeks: 22769763
średnia 4,3
5
40
4
25
3
8
2
2
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
7 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
15-04-2020 o godz 14:26 przez: Karolina Kozber | Zweryfikowany zakup
Mogłabym polecić tę książkę każdej osobie, która interesuje się marketingiem. Autorzy totalnie nie są ograniczeni samą treścią, ponieważ jest mnóstwo przykładów, do których można się odnieść. Czytam sporo, a jest to pierwsze recenzja, którą po sobie zostawiam.. wiec, wniosek jest prosty.. wiedzą co robią i chyba sama stałam się ich orędownikiem 😉 po przeczytaniu książki, wiem dlaczego można nazwać Pana Kotlera jednym z sześciu najbardziej wpływowych myślicieli biznesowych. Polecam!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-10-2018 o godz 12:46 przez: Sander | Zweryfikowany zakup
Książka w lekki sposób daję nam możliwość zaznajomienia się z nowinkami technologicznymi wprowadzanymi przez przedsiębiorstwa w swojej działalności marketingowej. Bardzo fajnie napisana z prostym jasnym przekazem, wzbogaconym o konkretne przykłady. POLECAM
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
02-09-2021 o godz 11:37 przez: Tata Wie Wszystko | Zweryfikowany zakup
Netizeni, młodzież i kobiety. Książka, którą można rozpatrywać z wielu perspektyw np. politycznej. Ups. nasi politycy chyba jej nie czytali. Gorzej gdy zaczną. Niemniej bardzo dobry kawał lektury.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
04-08-2022 o godz 20:36 przez: Adrianna | Zweryfikowany zakup
Książka opisuje banały, które raczej każdy zna nie ucząc sie marketingu. Jest pisana jak opowiadanie. Czytało sie przyjemnie aczkolwiek na kolokwium dużo nie pomogła.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-06-2019 o godz 08:10 przez: A-quarius | Zweryfikowany zakup
Bardzo ciekawa i inspirująca książka opisująca aktualne zachowania potencjalnych klientów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-12-2018 o godz 13:49 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Cenne wskazowki dotyczace swiata marketingu, szczegolnie tego nowomedialnego ;)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-07-2021 o godz 13:08 przez: Magda | Zweryfikowany zakup
Klasyczna, podstawowa książka o marketingu. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego