70mai - Kamery samochodowe

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

70 mai - artykuły motoryzacyjne dla każdego kierowcy

Dostępne produkty 70 mai to nowoczesne i bardzo praktyczne przedmioty dla każdego kierowcy. To właśnie kamery, wideorejestratory, ładowarki i inne akcesoria motoryzacyjne tej firmy są jednymi z najczęściej wybieranych przez właścicieli pojazdów na całym świecie. W znaczny sposób ułatwiają prowadzenie auta i czynią podróż przyjemniejszą. Ponadto produkty takie jak czujniki ciśnienia w oponach zwiększają komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy, więc zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć. 

Bardzo dobra jakość obrazu

Wideorejestratory to produkt, który posiada niemal każdy kierowca. Bardzo ułatwia jazdę, parkowanie, wyprzedzanie i wykonywanie innych podstawowych manewrów drogowych. Są one doskonałą propozycją dla każdego, kto chce uczynić podróż jeszcze bardziej bezpieczną. Zapisy z kamer samochodowych i wideorejestratorów są najlepszym dowodem podczas wypadków i stłuczek, dlatego warto zadbać o to, żeby znalazły się w każdym aucie.

Akcesoria firmy 70 mai oferują najwyższą jakość obrazu, a to przecież ona właśnie jest najważniejsza. Małe i poręczne urządzenia znacznie wpływają na poczucie bezpieczeństwa na drodze. Kamerki ułatwiają rozpoznanie sprawcy zdarzenia, a także odnalezienie świadków. Wybór produktów, które posiadają wysoką jakość nagrań to inwestycja na lata. Ważne, aby można było odczytać numery rejestracyjne aut w dzień, a nawet w środku nocy. 

Produkty najnowszej technologii 

Firma 70 mai została założona w 2016 roku, a już dwa lata później sprzedała ponad 10 milionów kamer samochodowych do 92 krajów! Akcesoria samochodowe posiadają funkcje na miarę najnowszych technologii, takie jak łączenie się niektórych urządzeń z WiFi i sterowanie za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej. 

Oprócz kamer i wideorejestratorów istnieje wiele innych produktów, które ułatwią funkcjonowanie każdego kierowcy. Oczywiście należą do nich ładowarki samochodowe, które przydadzą się do podładowania baterii telefonu, ale także nawigacji GPS, przenośne kompresory powietrza lub odkurzacze samochodowe. Każdy fan motoryzacyjnych gadżetów powinien zapoznać się z ofertą produktów 70 mai. 

Motoryzacja na najwyższym poziomie

To właśnie produkty 70 mai sprawiają, że posiadanie pojazdów jest o wiele bardziej komfortowe. Dzięki kamerkom, wideorejestratorom i innym gadżetom jazda staje się o wiele bezpieczniejsza. Kierowca ma pewność, że trasa zostanie zarejestrowana, a odczytanie obrazu i jakość nagrań  nie będzie stanowiło żadnego problemu. 

więcej