Mądrość mentoringu, inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym (okładka  twarda, 08.2019)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

By zwiększyć prawdopodobieństwo dojścia do celu.

Współcześnie umiejętność uczenia się, jak również uczenia innych jest ważna w każdym aspekcie ludzkiej aktywności. Tym bardziej że żyjemy w czasach, w których nauczyć się — od uczyć się i nauczyć się na nowo, już w zaktualizowanej wersji — to warunek sprawnego poruszania się na rynku pracy zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Menedżerów i liderów interesować będzie przede wszystkim umiejętność nauczania standardów pracy, a także zarządzania przez potencjał. W obszarach sprzedaży natomiast przyda się umiejętność skutecznego oferowania rozwiązań poprzez oferowane usługi i produkty. To właśnie było dla autora inspiracją do napisania tej książki, której nadał oryginalną formułę.

To 12 przystanków w podróży, podczas której poznasz świat metod mentoringowych i coachingowych stosowanych nie tylko w sprzedaży.

Znajdziesz tu wiele nawiązań do świata marketingu, nauki, sportu czy sztuki — choć z pozoru to różne dziedziny, okazują się podobne w obszarze edukacji do sukcesu.

Kwestię zastosowania metod mentoringowych i coachingowych autor przeplata z refleksją nad codziennymi wyzwaniami, w ramach których też jesteśmy „coachowani”
i „mentorowani” — zarówno w pracy, jak i w sytuacjach nieformalnych. Ta intelektualna podróż zawiera również dynamiczne studia przypadków globalnych firm, których nazwy znamy z mediów i z tego, że jesteśmy po prostu konsumentami. Ćwiczenia, które możesz wykonać w trakcie lektury, pozwalają bardziej wniknąć w rozumienie i wyczucie świata biznesu — nauczyć się go jeszcze lepiej rozumieć. Mentoring i coaching jest tutaj nie tylko metodą, ale przede wszystkim współczesnym stylem nauki sprzedawania innym idei, pomysłów, jak również usług i produktów — w bardziej ludzki, upodmiotowiający sposób. Autor pokazuje, jak wykorzystać tę zmienioną perspektywę i nowoczesne metody nauczania do kształcenia profesjonalnych sprzedawców, menedżerów oraz trenerów sprzedaży. W przystępnej formie przybliża także problemy, które mogą wystąpić podczas prowadzenia edukacji menedżerskiej, trenerskiej oraz szkolenia szeregowych pracowników sprzedaży. Spojrzysz na nie inaczej — z perspektywy nauki własnej efektywności.

Poznaj świat, w którym skuteczność jest matką i ojcem sukcesu. by stać się jego beneficjentem, najpierw się go naucz, a potem swoją wiedzę… przekaż innym!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1229342885
Tytuł: Mądrość mentoringu, inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym
Autor: Radłowski Grzegorz
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 512
Numer wydania: I
Data premiery: 2019-08-20
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 32 x 248 x 186
Indeks: 33148854
średnia 4,9
5
12
4
1
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
3 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
22-09-2020 o godz 23:52 przez: Anonim
Duża dawka wiedzy napisana w przystępny sposób. Na pewno polecam każdemu, kto przeczytał już popularne amerykańskie pozycje i teraz szuka czegoś więcej. Lektura idealna dla każdego, kto ma za sobą pierwsze menedżerskie doświadczenia i szuka złotego środka w zarządzaniu zespołem. Polecam i czekam na kolejną książkę tego autora
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-07-2020 o godz 21:54 przez: Grzegorz Radłowski
Nareszcie wyjaśnione znaczenie mentoringu i coachingu dla świata sprzedaży i zarządzania;) Bardzo dobra pozycja, dla Menedżerów obowiązkowa
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-12-2020 o godz 13:44 przez: Mariusz Łysy
Gorąco polecam! Lektura wzmocni każdego menadżera.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego