Lokówka stożkowa do włosów REMINGTON Shine Therapy CI53W

Kolor:
biały

Sprzedaje mediadomek pl : 116,00 zł

116,00 zł
InPost 11,00 zł
W magazynie mediadomek pl
Wysyłka w 24 godziny

Sprzedaje empik.com : 125,21 zł

Sprzedaje Elbis : 127,98 zł

Sprzedaje Pawroy : 132,80 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Lokówka REMINGTON Shine Therapy CI53W

Zakręcenie fal, czy też loków może być pomysłem na oryginalną fryzurę, która zrobi wrażenie podczas niejednej okazji. Aby zrobić to w sprawny i skuteczny sposób, warto zaopatrzyć się w dedykowane urządzenie, które dobrze poradzi sobie z tym zadaniem.REMINGTON Shine Therapy CI53W dysponuje mocą na poziomie 53 W oraz posiada 8-stopniową regulację temperatury.


Lokówka stożkowa

Wałek takiej lokówki posiada kształt stożka, dzięki czemu loki będą grubsze u nasady pasma włosów i cieńsze w okolicach końcówek. Aby prawidłowo zakręcić włosy, należy trzymając urządzenie pionowo, owinąć pasmo wokół wałka, a końcówkę włosow ścisnąć w dłoni. Po zakończeniu działania lokówki należy poczekać na wystygnięcie włosów, po czym dokładnie je rozczesać. 
 Typ urządzenia REMINGTON Shine Therapy CI53W
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Typ urządzenia


Moc: 53 W

Moc wyrażana w watach wpływa na szybkość nagrzewania się urządzenia. Im więcej wyniesie jej wartość, tym mniej czasu będzie potrzebował sprzęt na osiągnięcie temperatury umożliwiającej efektywną pracę. Duża wartość tego parametru pozwoli więc na rozpoczęcie układania fryzury bez potrzeby długiego oczekiwania na rozgrzanie się urządzenia. 
 Moc urządzenia REMINGTON Shine Therapy CI53W
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Moc urządzenia


Powłoka ceramiczna

To najpopularniejszy rodzaj powłoki. Jej dużym atutem jest równomierne nagrzewanie. Chroni to przed przypalaniem się włosów podczas kontaktu z urządzeniem. Powłokę płytek ceramicznych cechuje również śliskość, dzięki czemu włosy po zabiegu stają się gładkie. 
 Powłoka REMINGTON Shine Therapy CI53W
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Powłoka


8 poziomów temperatury

Możliwość regulacji temperatury pozwoli na dostosowanie działania urządzenia do rodzaju włosów. Niższe temperatury zalecane są dla włosów o delikatnej strukturze. Grube, gęste włosy będą natomiast wymagać wyboru wyższych pułapów ciepła. 
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Liczba poziomów temperatury


Temperatura maksymalna: 210 °C

Na tę wartość powinni zwrócić uwagę posiadacze grubych i gęstych włosów, które wymagają pracy z wyższą temperaturą. Jeśli nie ma takiej potrzeby, ustawianie dużej, bądź maksymalnej liczby stopni Celsjusza nie jest zalecane. Mogłoby to poskutkować zniszczeniem włosów. 
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Temperatura maksymalna


Średnica: 13-25 mm

Ten parametr wpływa na grubość loków lub fal, jaką uzyskamy po skorzystaniu z urządzenia. Średnica w zakresie 16-20 mm będzie odpowiednia do tworzenia cienkich fal/loków, natomiast 30-36 mm to wartość, która wystarczy, aby ukształtować grube loki. Dobór średnicy jest więc zależną od zależną od gustu, indywidualną kwestią. 
REMINGTON Shine Therapy CI53W - Średnica lokówki w mm


Funkcje lokówki REMINGTON Shine Therapy CI53W:


Szybkie nagrzewanie

Aby urządzenie było gotowe do pracy, po jego włączeniu należy chwilę odczekać na osiągnięcie odpowiedniej temperatury. Funkcja szybkiego nagrzewania skróci ten okres do niezbędnego minimum. Układanie włosów można więc będzie rozpocząć już po upłynięciu niewielkiej ilości sekund. 
szybkie nagrzewanie - Funkcje urządzenia


Funkcja automatycznego wyłączania

Zapewne niejednokrotnie zapomniałeś o wyłączeniu jakiegoś urządzenia elektrycznego, co niepotrzebnie generowało prąd. Z pomocą w tym zakresie przychodzi technologia w postaci funkcji automatycznego wyłączania. To wygodne i praktyczne rozwiązanie przyczyni się do zmniejszenia użycia energii w twoim domu. 
szybkie nagrzewanie - Funkcje urządzenia


Obrotowy przewód

Plączący się kabel to rzecz, która może powodować frustrację podczas układania włosów. Aby wyeliminować ten problem, wtyczka łącząca przewód z urządzeniem ma obrotowy kształt. Dzięki temu pielęgnacja fryzury może odbywać bez ograniczeń związanych z poskręcanym kablem. 
szybkie nagrzewanie - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1121361054
Nazwa: Lokówka stożkowa do włosów REMINGTON Shine Therapy CI53W
Marka: Remington
Liczba poziomów temperatury: 8
Kolor: biały
Kod producenta: C53W
Rodzaj zasilania: sieciowe
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja: 2 lata
Certyfikaty, normy, atesty: CE
Indeks: 19189611
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego