Last Mrs Parrish (audiobook mp3)

Oferta empik.com : 68,11 zł

68,11 zł
Produkt cyfrowy
Opłać i pobierz
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

A Reese Witherspoon book club pick! Perfect for fans of B. A. Paris, Shari Lapena and Liane Moriarty How far would you go to make all your dreams come true? Amber Patterson is tired of being a nobody: an invisible woman who melts into the background. She deserves more. She deserves a life of wealth, luxury and leisure. Daphne Parrish is the golden girl of Bishops Harbor, Connecticut. With her model looks, her picture-perfect mansion and her millionaire husband, Jackson, she has everything Amber wants. Amber's envy could eat her alive-if she didn't have a plan. Before long, she has become Daphne's closest friend, and is catching the eye of Jackson. But a skeleton from her past could destroy everything, and if discovered, Amber's well-laid plan may end in disaster... 'The Last Mrs Parrish is an addictive and twisty debut' Karin Slaughter 'Wonderfully plausible, hypnotically compelling, and deliciously chilling and creepy - some of the best psychological suspense you'll read this year' Lee Child 'It's a great reading escape. And there is a thrilling twist at the end!' Reese Witherspoon in Stylist 'A wonderfully clever story, filled with suspense and a shocking twist, that kept me turning the pages' Jane Green, bestselling author of Summer Secrets 'A twisted and compelling tale from a fresh voice in crime fiction' Katerina Diamond, bestselling author of The Heatwave 'A beautifully constructed set piece with a seductive "just one more chapter" urgency that will keep readers up all night' Karen Dionne, author of The Marsh King's Daughter 'Part psychological thriller, part suspense, all of it impossible to put down. Be prepared to keep reading non-stop 'til the end' Huffington Post
Tytuł: Last Mrs Parrish
Autor: Constantine Liv
Lektor: Freeman Suzanne Elise, Wolf Meghan
Wydawnictwo: Gardners
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2019-08-21
Rok wydania: 2017
Format: MP3
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego