Kurier z Teheranu (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Oferta empik.com : 28,65 zł

28,65 zł 42,99 zł (-33%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Produkt w magazynie Empiku
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Dutka Wojciech Książki | okładka miękka
28,65 zł
asb nad tabami
Dutka Wojciech Książki | okładka miękka
24,92 zł
asb nad tabami
Dutka Wojciech Książki | okładka miękka
28,65 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Sprawa katyńska, walka wywiadów i epicka opowieść o Polsce podczas II wojny światowej... 

Hrabiemu Antoniemu Mokrzyckiemu, dyplomacie znanemu z powieści „Kurier z Toledo” nie dane było ułożyć sobie życia u boku żony. Powołany do wojska w stopniu podporucznika otrzymuje rozkaz jako agent Dwójki: ma wywieźć i schować dokumenty agentów polskiego wywiadu w ZSRR. Jednak kampania wrześniowa komplikuje te plany. Mokrzycki staje do walki z Armią Czerwoną w drodze do rumuńskiej granicy. Zaprowadzi go to do obozu kozielskiego. Cudem unika Katynia. Staje się świadkiem ponurej tajemnicy, która zaważy na losie Polski podczas wojny światowej...

Na swej drodze bohater styka się z niezwykłymi ludźmi: Józefem Czechowiczem, Tadeuszem Dołęgą-Mostowiczem, Józefem Retingerem, generałami Sikorskim i Andersem, ale także z katami z NKWD. Mokrzycki stanie oko w oko ze Stalinem, szachem Iranu oraz innymi postaciami z historii. 

„Kurier z Teheranu” to doskonałe połączenie powieści historycznej z literaturą sensacyjno-szpiegowską, a zarazem przewrotna opowieść o drugiej wojnie światowej.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Kurier z Teheranu
Autor: Dutka Wojciech
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 544
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-03-18
Forma: książka
Indeks: 34596821
 
średnia 4,8
5
11
4
2
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
9 recenzji
5/5
10-06-2020 o godz 16:35 Anonim dodał recenzję:
Wojna nie jest potyczką na drewniane miecze, ani strategiczną grą planszową. Dla taktyków to okazja, żeby zaistnieć i zyskać dominację. "Sokrates miał powiedzieć, że nie jest trudno uniknąć śmierci, znacznie trudniej jest nie popełnić zbrodni" Zbrodnia popełniana na co dzień to przejście przez kolejne kręgi piekła. Tylko ci najbardziej twardzi przechodzą dalej, bo szczęśliwych tu nie ma. Pragnienie wolności zmusza do wielkich czynów. "Wewnątrz musisz znaleźć wolność, żeby tutaj przetrwać. Musisz odnaleźć wolność w sobie, gdy jesteś tutaj, w karagandyjskim łagrze" Czy w okupowanej Warszawie, w Gułagu, w salonie ambasady czy nad grobem w Kozielsku trzeba zachować człowieczeństwo. Należy zachowywać się godnie, żeby bez wstydu spojrzeć przed siebie. "Ludzie w sytuacji ekstremalnej wiedzą, że nadeszła ta chwila. Jednak tylko nielicznych stać na to, by popatrzeć śmierci w twarz z odwagą." Nie tylko żołnierz musi mieć swój honor. Warto zaryzykować, wykazać się odwagą, podjąć wyzwanie i spełnić oczekiwania. Kiedy sytuacja tego wymaga, nie należy uciekać. Od patriotów wymaga się wiele. Łatwo jest się ośmieszyć. "- Ja się z was śmieję! – krzyknął. Elito kawalerzystów! Dumo pułkowników rządzących ojczyzną moją! Kwiecie rycerstwa polskiego, gdzie uciekacie? Dokąd? Wróg jest tuż, nie rozumiecie?!K*y!" Pan Wojciech Dutka w tej części swoje trylogii poprowadził hrabiego Mokrzyckiego z rozbrzmiewającej łoskotem niemieckich butów warszawskiej ulicy na europejskie salony. Kiedy nad głową słychać było nadlatujący samolot a ziemia trzęsła się od wybuchów, oazą spokoju wydawał się rodzinny dom. „Kurier z Teheranu” cudem uniknął strzału w potylicę, żeby doświadczyć cierpienia tortur na Łubiance. Dotarł na Gibraltar, żeby zacząć nowy etap życia. Jego przemiana z ofiarnego żołnierza i szpiega, w cyngla podziemnej organizacji do dowód przemiany charakteru. W tych nowych warunkach nie ma nic pewnego i stałego. "Wieczna miłość, wieczne pióro i wieczna ondulacja. A z nich najbardziej wieczne jest pióro." Właśnie to umiejętnie prowadzone „pióro”, perfekcyjne przygotowanie kanwy opowieści pozwoliło Autorowi napisać porywającą historyczną powieść. „Kuriera z Teheranu” czytałem z zapartym tchem, chociaż już teraz znamy większość faktów historycznych związanych z tym okresem. Obraz przedstawiony przez Pana Dutkę tym jest tym bogatszy, że pojawiają się na nim postacie ze świata, literatury, wojskowości i polityki. Panie Wojciechu, bardzo dziękuję za sugestie i tą fascynującą powieść. Jest Pan niesamowity.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
25-03-2020 o godz 22:16 Ewelina Bachniak dodał recenzję:
IG- inia.recenzuje ./////// Blog- iniarecenzuje.wordpress.com ///// FB- @inia.recenzuje Antoni Mokrzycki powraca z Hiszpanii. Wspomina chwile spędzone w Sewilli, gdzie poznał, co to znaczy kochać i być kochanym. Tęskni za Teo, cierpi, wie, że druga taka miłość już nigdy nie się nie powtórzy, ale stara się prowadzić normalne życie. Jego małżeństwo nadal trwało, ale tylko ze względu na dobre wychowanie i konwenanse. Razem z małżonką uznali, że oboje zdradzili, więc postanawiają zacząć od nowa. ale to były tylko pozory normalności, bo rozpoczynała się II wojna światowa i los znów ich rozdziela. Już na samym początku wojny kontrwywiad przypomina sobie o hrabim. Antoni, jako spec wywiadu, wie, że to nie są ci sami Niemcy co w Hiszpanii, będzie jeszcze bardziej krwawo, brutalnie i bezwzględnie. „Oni zniszczą świat, jaki znamy”. Podpisanie paktu niemiecko - sowieckiego zmusza mężczyznę do ukrycia dokumentów kontrwywiadu, dlatego podróżuje w stronę granicy węgierskiej. I tam też zaczynamy najciekawszą część historii opisanej przez Wojciecha Dutkę. Historię sensacyjno – szpiegowską, gdzie pojawia się sprawa katyńska i wiele niewiadomych z nią związanych. Wojna zmienia Antoniego, nie jest już człowiekiem szlachetnym, mającym podniosłe uczucia, staje się bestią. Ale wie jedno, pomimo cierpienia jakiego doświadczył, musi przetrwać. „Nic nie ma oprócz swojej duszy. Znał jej ciemne zakamarki, jej nieuporządkowanie, a świadomość tego, że jego życie jest puste, była najgorszym doświadczeniem w drodze do sowieckiego piekła”. Czy Antoni uratuje się przed gułagiem? Czy powróci do Polski i odnajdzie tam ukojenie? Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów hrabiego Mokrzyckiego, do tego pragniecie zagłębić się w historyczną podróż po II wojnie światowej to sięgnijcie po Kuriera z Teheranu. Choć odrobinę rozczarował mnie początek powieści, był nużący i bardzo powtarzalny, brakowało mu ognia, jaki znalazłam w Kurierze z Toledo. Ale druga część historii jest świetną lekturą z bardzo interesującym zakończeniem. Niemniej jednak, liczę na więcej wątków obyczajowych i miłosnych w dalszych przygodach hrabiego Antoniego Morzyckiego.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-05-2020 o godz 20:51 Nie tylko oksiążkach dodał recenzję:
RECENZJA 39\2020 „Kurier z Teheranu” – Wojciech Dutka Wydawnictwo: Lira Liczba stron: 544 Premiera: 25.03.2019 r. „Kurier z Teheranu” to druga część opowieści o hrabin Antonim Mokrzyckim. Wysoko postawiona poprzeczka w „Kurierze z Toledo”, wzbudziła mój apetyt na podobne emocje. Drugi tom osadzony jest w czasie drugiej wojny światowej, której losy leżą niemal w rękach głównego bohatera. Misja, jaką musi wypełnić będąc pracownikiem polskiego kontrwywiadu jest bardzo niebezpieczna i niezwykle odpowiedzialna. Wydarzenia, których doświadcza Mokrzycki są wprost nieprawdopodobne – cudem unika Katynia. Śmierć wielokrotnie depcze mu po piętach, bądź staje z nią oko w oko. Nie wiem, czy dzięki inteligencji, wewnętrznemu głosowi, szczęściu uczy sprytowi, a może wszystkiemu naraz, udaje się zaśmiać jej w twarz. Każda taka ucieczka, okupiona jest czyjąś śmiercią. Każde zabójstwo z jego ręki, prowadzi do głębokiego przeżywania i wielu emocji. Tłumaczy sobie, że tak trzeba, że to jedyne wyjście na dany moment. Wykonywanie wyroków na wrogach, czy zdrajcach ojczyzny to konieczność. Autor Wojciech Dutka, ma bardzo lekkie pióro. Przekazanie czytelnikowi szerokiej wiedzy historycznej, w tak gładki sposób jest niebywałą sztuką! Obrazy, które stają przed oczami podczas czytania przerażających opisów, budzą masę emocji i przekonują o błahości naszych codziennych problemów. „Prawdziwy poeta widzi głębiej i dalej niż zwykły człowiek,, ponieważ poezja, jeśli wierzyć Platonowi, stanowi kolejny punkt w drodze do poznania prawdziwej miłości." Przeplatanie fabuły, nawiązaniami do poezji stanowi spójny i rzadko spotykany element w literaturze. Występujące w lekturze postacie historycznych, jak np. Stalin i jego rozmowa z Mokrzyckim, budzą trudne do opisania odczucia. Cierpienie, miłość i strach – wszystko dzieje się naraz. Nie mogę się tutaj do niczego przyczepić, czytałam z zapartym tchem i jestem zachwycona „Kurierem z Teheranu”. Czekam na kolejny tom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-05-2020 o godz 14:35 Nie tylko oksiążkach dodał recenzję:
RECENZJA 39\2020 „Kurier z Teheranu” – Wojciech Dutka Wydawnictwo: Lira Liczba stron: 544 Premiera: 25.03.2019 r. „Kurier z Teheranu” to druga część opowieści, o hrabin Antonim Mokrzyckim. Wysoko postawiona porzeczka w „Kurierze z Toledo”, wzbudziła mój apetyt na podobne emocje. Drugi tom osadzony jest w czasie drugiej wojny światowej, której losy leżą niemal w rękach głównego bohatera. Misja, jaką musi wypełnić będąc pracownikiem polskiego kontrwywiadu jest bardzo niebezpieczna i niezwykle odpowiedzialna. Wydarzenia, których doświadcza Mokrzycki są wprost nieprawdopodobne – cudem unika Katynia. Śmierć wielokrotnie depcze mu po piętach, bądź staje z nią oko w oko. Nie wiem, czy dzięki inteligencji, wewnętrznemu głosowi, szczęściu uczy sprytowi, a może wszystkiemu naraz, udaje się zaśmiać jej w twarz. Każda taka ucieczka, okupiona jest czyjąś śmiercią. Każde zabójstwo z jego ręki, prowadzi do głębokiego przeżywania i wielu emocji. Tłumaczy sobie, że tak trzeba, że to jedyne wyjście na dany moment. Wykonywanie wyroków na wrogach, czy zdrajcach ojczyzny to konieczność. Autor Wojciech Dutka, ma bardzo lekkie pióro. Przekazanie czytelnikowi szerokiej wiedzy historycznej, w tak gładki sposób jest niebywałą sztuką! Obrazy, które stają przed oczami podczas czytania przerażających opisów, budzą masę emocji i przekonują o błahości naszych codziennych problemów. „Prawdziwy poeta widzi głębiej i dalej niż zwykły człowiek,, ponieważ poezja, jeśli wierzyć Platonowi, stanowi kolejny punkt w drodze do poznania prawdziwej miłości." Przeplatanie fabuły, nawiązaniami do poezji stanowi spójny i rzadko spotykany element w literaturze. Występujące w lekturze postacie historycznych, jak np. Stalin i jego rozmowa z Mokrzyckim, budzą trudne do opisania odczucia. Cierpienie, miłość i strach – wszystko dzieje się naraz. Nie mogę się tutaj do niczego przyczepić, czytałam z zapartym tchem i jestem zachwycona „Kurierem z Teheranu”. Czekam na kolejny tom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-04-2021 o godz 11:28 czytanienaplatanie dodał recenzję:
Pierwszy tom historii polskiego dyplomaty, hrabiego Antoniego Mokrzyckiego wywarł na mnie duże wrażenie, ale drugi wzbudził dużo mocniejsze emocje, wstrząsnął mną do głębi. Z pewnością ma to związek z przeniesieniem akcji na teren Polski, dużo bliższy memu sercu, niż odległa Hiszpania i to w tak tragiczny czas jakim jest okres drugiej wojny światowej. Mokrzycki po powrocie do kraju nie cieszy się długo rodzinną stabilizacją. Wybuch drugiej wojny światowej burzy tę namiastkę szczęścia, którą nauczył się już cieszyć. Niszczy również nadzieje na pomoc sojuszników, Anglii i Francji. Mokrzycki otrzymuje trudną misję związaną z ukryciem części dokumentacji polskiego wywiadu, jednak w wyniku splotu wydarzeń trafia do obozu kozielskiego, cudem unikając masakry w Katyniu. Wojna odciska na nim swoje piętno. Widzi jej makabryczne oblicze, egzekucje własnych ludzi, niczym nieuzasadnione okrucieństwo jakie człowiekowi może zgotować tylko drugi człowiek. Jako świadek masakry oficerów pod Smoleńskiem i tragicznych wydarzeń na Gibraltarze, dla jednych bezcenny, dla innych niewygodny, żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia. Jego wiedza może zmienić losy wojny. Wstrząsające losy Polaków i Żydów mordowanych, bombardowanych, torturowanych na ulicach, w obozach poruszyły mnie do głębi. Podobnie jak losy Polski rozszarpywanej na strzępy w politycznych rozgrywkach. Autor pisze niezwykle sugestywnie i z ogromnym wyczuciem budząc emocje, które na długo zapadają w serce. I po raz drugi zadziwiła mnie jego niesamowita umiejętność łączenia historii z fikcją literacką. Po trzecim i ostatnim tomie obiecuję sobie równie dużo, jednak już teraz szkoda mi rozstawać się z hrabią Mokrzyckim, którego szalenie polubiłam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-02-2021 o godz 19:04 Ilona Wolińska dodał recenzję:
Antoni Mokrzycki po powrocie do kraju z misji w Hiszpanii próbuje na nowo ułożyć sobie życie u boku żony i dziecka. Jednak nie jest mu dane zbyt długo cieszyć się spokojem i bliskimi. Zbliża się wrzesień 1939 roku i Polska jest u progu wojny z Niemcami. Mokrzyckiemu zostaje powierzone zadanie wywiezienia i ukrycia dokumentów polskiego wywiadu na terenie ZSRR. Niestety kampania wrześniowa komplikuje jego plany, Mokrzycki staje do walki z Armią Czerwoną i trafia do obozu kozielskiego. Cudem udaje mu się uniknąć Katynia, jednak przez przypadek poznaje okrutną tajemnicę, od której zależeć będą losy Polski w czasie wojny światowej. Druga część przygód hrabiego Mokrzyckiego podobała mi się dużo bardziej. Jest po proatu genialna. W tej części autor zagłębia się w historii Polski z czasów drugiej wojny światowej, co akurat uwielbiam. Książka wywołuje w czytelniku ogrom emocji, śledzimy losy Żydów, poznajemy historię o Katyniu. Autor znakomicie potrafi łączyć fikcję literacką z historią, co sprawia, że od jego książek ciężko się oderwać. Już nie mogę doczekać się kolejnej części. Polecam z całego serca. Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Lira. 
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-04-2020 o godz 14:25 Lady Margot dodał recenzję:
Cudem uniknął Katynia. Nauczył się zabijać, aby samemu nie zostać zabitym... To zdanie doskonale obrazuje przemianę, jaką przeszedł w tej części główny bohater. Podczas lektury nie mogłam wyzbyc się uczucia, że "Kurier z Teheranu" jest dużo mroczniejszy, cięższy niż pierwsza część serii. Zważając jednak na jego tematykę i losy hrabiego, nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. To nadal wspaniała, znakomicie napisania powieść, która zachwyca stylem i językiem. Wojciech Dutka udowadnia tym samym, że jest wybitnym autorem o niezwykłym talencie do snucia angażujących i przede wszystkim emocjonujących historii. Ech... Serio? Czytam wszystko, co napisałam na temat "Kuriera z Teheranu" i powiem Wam jedno: cokolwiek bym na temat tej powieści nie powiedziała, napisała, wyrecytowała, nawet namalowała, jakiegoklwiek peany na jej cześć nie popłynęłyby z moich ust, to i tak byłoby za mało. Nie jestem po prostu w stanie oddać tego, jak bardzo kocham tę powieść.  Ta książka nie ma złych momentów, na próżno szukać tu niedociągnięć. Jest perfekcyjna w każdym calu. 
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-04-2020 o godz 10:41 kate_in_bookland dodał recenzję:
"Kurier z Teheranu" Wojciecha Dutki to druga część serii opowiadającej o losach polskiego agenta wywiadu, szpiega i dyplomaty. Propozycja idealna dla miłośników historii oraz wątków sensacyjnych - akcja tej książki rozgrywa się w burzliwych latach drugiej wojny światowej. Czytelnik wraz z głównym bohaterem zostaje wrzucony w samo centrum dramatycznych wydarzeń oraz wojennej gorączki ogarniającej świat. "Kurier z Teheranu" to zawrotny bieg przez trudne czasy i lekcja historii zaprezentowana w ciekawy, sensacyjny sposób. Fabuła pędzi i wzbija w powietrze tumany literackiego kurzu. Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się wątek sensacyjny i to on dominuje w powieści. W książce znajdziemy walkę wywiadów, atmosferę napięcia i niepewności, polityczne zagrywki, nieoczekiwane zdrady i godne podziwu przejawy lojalności. Czekam niecierpliwie na kontynuację.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
23-04-2020 o godz 11:06 Ewa Leśniczak dodał recenzję:
przesylka dotarła szybko i sprawnie, ogolnie bardzo pozywnie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Sztuka podglądania Motyl Marta
5/5
34,19 zł
52,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Podejrzany jak diabli Getner Jacek
4.7/5
22,57 zł
34,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Wenus umiera Sowa Aleksander
4.8/5
32,99 zł
36,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Wampir z Warszawy Molenda Jarosław
3.4/5
35,99 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Żmij Sindera Marcin
5/5
26,76 zł
42,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Powrót do Gruzji Pilip Anna
4.3/5
23,86 zł
36,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Kryptonim Romeo Nerkowski Wojciech
4.5/5
32,99 zł
36,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Infolinia złudzeń Zdunek Ewa
0/5
22,57 zł
34,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Wróżda Sindera Marcin
4.4/5
24,90 zł
39,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Bractwo mandylionu Dutka Wojciech
4.5/5
29,34 zł
42,99 zł
strona produktu - rekomendacje Kurier z Tivoli Dutka Wojciech
5/5
28,65 zł
42,99 zł
strona produktu - rekomendacje Kurier z Toledo Dutka Wojciech
4.4/5
35,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Czerń i purpura Dutka Wojciech
4.5/5
24,92 zł
37,90 zł
strona produktu - rekomendacje Prince Polonia Cegielski Max
4.0/5
25,94 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Rok Zaćmienia Knopik Marta
5/5
29,02 zł
44,99 zł
strona produktu - rekomendacje Różany eter Gambrot Julia
4.8/5
31,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Romantyczni Ponińska Dorota
4.8/5
26,66 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Łąka umarłych Pilis Marcin
4.7/5
31,33 zł
46,99 zł
strona produktu - rekomendacje Znak Gryfa Gładzik Agnieszka
4.8/5
26,66 zł
39,98 zł
strona produktu - rekomendacje Kartoteka Pitera P. Wiśnicki Jacek
4.8/5
29,49 zł
36,99 zł
strona produktu - rekomendacje Czarny Bałtyk Paterczyk Maciej
4.6/5
29,02 zł
44,99 zł
strona produktu - rekomendacje Liliowe opium Gambrot Julia
4.6/5
27,65 zł
42,99 zł
strona produktu - rekomendacje Dama z woalką Kuzawińska Paulina
4.5/5
24,65 zł
36,99 zł
strona produktu - rekomendacje Trzy zimy Kopeć Magdalena
4.3/5
31,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Czarne Miasto Knopik Marta
4.1/5
28,95 zł
44,99 zł
strona produktu - rekomendacje Zemsta kobiet Pilis Marcin
4.1/5
25,73 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Dama Kier Godlewska Monika
4.1/5
31,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Uśpieni Kołodziejczyk Beata
0/5
22,50 zł
30,00 zł
strona produktu - rekomendacje Srebrne orły Parnicki Teodor
5/5
26,57 zł
39,00 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.