Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Wywiady i wspomnienia

Książki biograficzne i autobiograficzne pozwalają poznać życie sławnych ludzi z nieco innej perspektywy, niż przedstawia się to w literaturze historycznej czy w mediach. Dzieła w formie wywiadów jeszcze głębiej pozwalają zrozumieć sposób myślenia, podejście do życia i różnych spraw interesujących i znanych osób. Najlepsze wywiady w formie literackiej przeprowadzone przez rozmaitych dziennikarzy znajdziesz na Empik.com.

Wywiad rzeka

Na pograniczu literatury i dziennikarstwa sytuuje się wywiady-rzeki, które obejmują zapis długich rozmów przeprowadzanych przez dziennikarzy z wybranymi przez nich osobami. Książka-wywiad nie jest krótkim dialogiem, ale dziełem obejmującym różne wątki i często dygresje osoby wywiadu udzielającej. Takie treści wydawane są w formie książkowej, a publikacje te mogą dotyczyć rozmów z osobistościami z życia politycznego, artystycznego, kulturalnego i nie tylko.

Czego możesz dowiedzieć się z wywiadów opublikowanych w formie książkowej? Bez wątpienia ciekawostek dotyczących życia znanych ludzi – polityków, wokalistów, aktorów, dziennikarzy. Nieznane fakty z ich młodości, emocje towarzyszące różnym wyborom czy opinie i poglądy na konkretne tematy – takich kwestii najczęściej dotyka tego rodzaju literatura.

Książki wspomnienia

Dużą kategorię literatury na Empik.com stanowią książki będące zapisami wspomnień polityków, profesorów, rozmaitych twórców i innych ludzi kultury. Wśród osób, które chciały podzielić się swoimi wspomnieniami z innymi, i wydali je w formie książki, są m.in. Barack Obama, Karolina Korwin-Piotrowska, Władysław Bartoszewski, Henryk Jerzy Chmielewski czy Henry Ford. To tylko niektórzy autorzy, których książki-wspomnienia, znajdziesz w naszej ofercie.

Na Empik.com znajdziesz wiele ciekawych propozycji wywiadów i wspomnień wydawanych w formie książkowej. To pozycje fascynujące, ciekawe, jedyne w swoim rodzaju, napisane przystępnym językiem. Zaczytaj się w nich i poznaj tajemnice znanych ludzi.

więcej