Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Audiobooki z literaturą

W naszym asortymencie znajduje się pokaźna kolekcja audiobooków z literaturą. Są to książki w formie nagrań audio na płytach CD. Oferujemy audioksiążki z bestsellerowymi dziełami polskiej i światowej literatury. Można wybierać spośród utworów wielu znanych autorów, m.in. Andrzeja Sapkowskiego, Olgi Tokarczuk, Kena Folletta, Stephena Kinga, Stanisława Lema, Zygmunta Miłoszewskiego, Remigiusza Mroza, Fiodora Dostojewskiego, Georga Orwella, Maxa Czornyja, Katarzyny Michalak, Jo Nesbo, Mariusza Szczygła i wielu innych.

Audiobooki z literaturą piękną

Audiobooki z literaturą piękną to dźwiękowe wersje książek napisanych z użyciem wielu środków stylistycznych, które pozwalają zachwycić się pięknem języka. Pozycje te obfitują w przemyślenia filozoficzne oraz ukazują w wyrazisty sposób tło społeczne.

Audiobooki z literaturą faktu

Proponujemy również audiobooki z reportażami, pamiętnikami czy wywiadami. Zwracają one uwagę na takie zjawiska jak np. wyzysk pracowników, przemoc domowa, nierówności społeczne, bezrobocie, doświadczenia powojenne czy skutki katastrof naturalnych. Zwykle opierają się na relacjach uczestników wydarzeń oraz ich świadków.

Audiobooki z literaturą kryminalną

W kategorii tej można także znaleźć wiele kryminałów, np. skandynawskich, polskich, włoskich czy brytyjskich. Są to audiobooki przedstawiające dochodzenia w sprawie tajemniczych zbrodni. Słuchanie audioksiążek pozwala dobrze poczuć klimat pełen niepokoju oraz stopniowo narastającego napięcia.

Audiobooki z powieściami obyczajowymi

Polecamy również bestsellerowe powieści obyczajowe, zwłaszcza kobiecą beletrystykę. Audioksiążki te ukazują najczęściej zmagania bohaterów z własnymi traumami oraz próby poszukiwania szczęścia i nadania swojemu życiu sensu. Głównym motywem powieści obyczajowych zwykle jest romantyczna miłość.

Przejrzyj tytuły oraz opisy audiobooków z literaturą i wybierz pozycję, która cię zainteresuje. W naszym asortymencie znajdziesz audioksiążki o różnej tematyce i zaliczane do wielu gatunków literackich.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.