Kod wzgórza świątynnego (okładka miękka)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Dawny przyjaciel Thomasa Lourdsa, profesora lingwistyki, wzywa go do Jerozolimy, by przyjrzał się zabytkowemu tekstowi. Najwyższy Przywódca Iranu zamierza przejąć ten dokument. Wierzy, że tajemniczy tekst skrywa sekret, który pozwoli jej właścicielowi rządzić całym islamskim światem i rozpętać świętą wojnę jakiej świat jeszcze nie widział.
Profesor Lourds zamierza ocalić cywilizację, podczas gdy jego wrogowie chcą doprowadzić do jej zagłady.

Kolejna część bestsellerowej serii według magazynu New York Times, wydana po „Kodzie Atlantydy” i „Kodzie Lucyfera”, spodoba się czytelnikom, których interesują historia oraz poszukiwanie skarbów na Świętej Ziemi. „Kod Wzgórza Świątynnego” to doskonała propozycja dla fanów Dana Browna, Brada Meltzera, Jamesa Rollinsa i Steve’a Berry’ego.

Tytuł: Kod wzgórza świątynnego
Autor: Brokaw Charles
Tłumaczenie: Wiśniewska Natalia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bellona
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 448
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-01-15
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Indeks: 13497996
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
6 recenzji
5/5
07-04-2014 o godz 12:29 Betsy dodał recenzję:
„Kod wzgórza świątynnego” to książka, obok której miłośnicy tego gatunku nie powinni przechodzić obojętnie. Charles Brokaw po raz kolejny stworzył coś, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na parę chwil świetnej rozrywki. Autor ma swój styl, który jest oryginalny i choć prosty, to wciąż intrygujący. Dzięki swoim umiejętnościom wykreował fabułę bogatą w sensację i wszelakich przygód bohatera, którego nie sposób nie lubić. Prawda, że wygląda zachęcająco? Dlatego zachęcam do lektury. W tym przypadku – naprawdę warto.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-03-2014 o godz 10:25 Iwona dodał recenzję:
Bardzo dobra książka, już dawno temu szukałam tej pozycji i po przeczytaniu wiem na pewno że chcę przeczytać dwie pozostałe pozycje. Bohater jest świetny, przygody ciekawe a całość napisana nie gorzej od innych autorów podobny
ej tematyki: Dan Brown, Morrell itd. Polecam tą książkę ja na pewno kupie pozostałe dwie tego autora Kod Lucyfera i Kod Atlantydy Myślę że Charles Brokaw to ciekawy pisarz.
Iwona
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
22-01-2014 o godz 00:00 Pinki dodał recenzję:
Nie dziwi mnie, że ten autor zdobywa coraz to większą rzeszę swoich fanów. Moim zdaniem nie pisze gorzej niż Dan Brown. Ba ma nawet całkiem fajne pomysły na fabułę. Ta książka wcale nie jest inna. Mamy tu dużo akcji, ciekawych bohaterów i zero nudy! Polecam przyjrzeć się temu tytułowi, jeśli interesują cię dobre książki z tego gatunku.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
21-04-2014 o godz 00:00 trewcia dodał recenzję:
Oryginalny styl oraz kapitalne pomysły na fabułę, to coś co wyróżnia Brakowa spośród innych pisarzy gatunku. Kolejny tom w którym główne skrzypce gra mój ulubiony Thomas Lourds. Tajemnica, przygoda, historia, religia - to wszystko znajdziecie w najnowszej powieści Brakowa. Powieść zdecydowanie lepsza od "Kodu Atlantydy".
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-08-2014 o godz 12:58 Damian Kaźmierczak dodał recenzję:
jak zawsze dobra, lekka książka. napisana prostym, wręcz ulicznym językiem. bardzo szybko i łatwo się ja czyta. dużo zwrotów akcji. ciekawsza od "kodu Atlantydy" :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-11-2014 o godz 20:06 Magdalena Hubert dodał recenzję:
Super napisana, bardzo wciągająca. To taka książka, której kolejną część zamawiasz przed premierą i niecierpliwie czekasz aż pojawi się w sklepie :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Kryptonim Bravo Two Zero Mcnab Andy
5/5
31,43 zł
44,90 zł
26,94 zł
Inne z tego wydawnictwa Świat na celowniku Naval
5/5
31,31 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Miecze Europy Górewicz Igor D.
5/5
43,56 zł
59,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Rugia 1168 Barkowski Robert F.
5/5
23,93 zł
32,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Lwów 1944 Markowski Damian
5/5
22,25 zł
32,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zawichost 1205 Foryt Artur
5/5
22,25 zł
32,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Cholula 1519 Warszewski Roman
5/5
24,03 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Kijów 1018 Barkowski Robert F.
5/5
22,43 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Jezioro Pejpus 1242 Pluta Jerzy
5/5
23,16 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Iłża 1864 Cwyl Grzegorz
5/5
25,38 zł
32,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Toksyczni ludzie Stamateas Bernardo
4.0/5
16,83 zł
24,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Toksyczne emocje Stamateas Bernardo
4.5/5
20,24 zł
29,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.