Klimator SENCOR SFN 6011WH

Oferta empik.com : 479,00 zł

479,00 zł 549,00 zł (-12%)
Kurier 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowy kurier
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta Zadowolenie : 519,00 zł

Oferta Morele_net : 523,07 zł

Oferta GAMEFINITY : 537,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Wentylator SENCOR SFN 6011WH

W czasie trudnych do zniesienia upałów, urządzenia zdolne obniżyć temperaturę naszej skóry znacznie zyskują na wartości. Bardzo popularnym środkiem zaradczym na problem zbyt wysokich temperatur jest użycie prostych w obsłudze wentylatorów. SENCOR SFN 6011WH posiadający moc kolumnowy wygeneruje przynoszący ulgę i odprężenie powiew chłodnego powietrza.


Wentylator kolumnowy

Urządzenie typu kolumnowego różni się od klasycznych wentylatorów kształtem i sposobem działania. Nadmuch powietrza odbywa się przez walec, przy którym umieszczane są małe łopatki. Wentylator kolumnowy za sprawą opływowej konstrukcji może dodać estetyki do wystroju wnętrza. Zajmie on też mniej miejsca, niż klasyczny wiatrak. 
 Typ urządzenia SENCOR SFN 6011WH
SENCOR SFN 6011WH - Typ urządzenia


Moc: 70 W

Właściwy dobór mocy wentylatora sprawi, że urządzenie sprawnie poradzi sobie z chłodzeniem skóry. Urządzenie o zbyt wysokiej mocy może powodować niepotrzebny hałas oraz doprowadzić do przeziębienia. Wentylatory stojące mają zwykle 40-60 W, kolumnowe ok. 40 W, natomiast biurkowe - w granicach 20-40 W. 
 Średnica śmigła w mm SENCOR SFN 6011WH
SENCOR SFN 6011WH - Moc urządzenia


3-stopniowa regulacja prędkości

Dysponując regulacją prędkości możesz dostosować siłę podmuchu powietrza do swoich potrzeb. Po uruchomieniu wentylatora w "gorącym" pomieszczeniu, naturalnym będzie wybranie wysokiego poziomu nadmuchu. Po zbiciu temperatury lub przy stałej pracy urządzenia można przełączyć się na jedną z niższych prędkości. 
 Oscylacja SENCOR SFN 6011WH
SENCOR SFN 6011WH - Liczba prędkości


Zasilanie sieciowe

Wentylator tego typu wystarczy podłączyć do gniazda elektrycznego, aby był gotowy do pracy. Nie trzeba martwić się o naładowanie baterii, co jest niezbędne w przypadku urządzeń bezprzewodowych. To klasyczne rozwiązanie, które wymaga jedynie dostępu do prądu.  
SENCOR SFN 6011WH - Rodzaj zasilania


Poziom hałasu: 63 dB

Poziom hałasu podawany w decybelach określa głośność urządzenia. Warto rozważnie dobrać ten parametr i zastanowić się, czy osoby przebywające w pobliżu wentylatora będą czuły się komfortowo podczas jego pracy. Należy przy tym pamiętać, że sprzęt przeznaczony do większych powierzchni zwykle generuje większy hałas od urządzenia o małej mocy. 
SENCOR SFN 6011WH - Rodzaj zasilania


Rodzaj sterowania w SENCOR SFN 6011WH:


Sterowanie elektroniczne

W przypadku sterowania elektronicznego zbędne staje się podchodzenia do urządzenia w celu zmiany ustawień - zrobimy to za pomocą pilota. Regulacja temperatury, czy włączanie lub wyłączanie może odbywać się z dowolnego miejsca, które znajduje się w zasięgu wentylatora.  
SENCOR SFN 6011WH - Poziom hałasu w dB


Funkcje urządzenia w SENCOR SFN 6011WH:


Regulacja kąta nachylenia

Precyzyjne ustawienie miejsca nawiewu strumienia powietrza sprawi, że będzie on jeszcze bardziej orzeźwiający. Regulując pozycję nawiewu możemy dopasować kąt płynącego powietrza w sposób, który przyniesie największe wytchnienie od wysokich temperatur. 
SENCOR SFN 6011WH - Funkcje urządzenia


Funkcja nawilżania

Funkcja nawilżania znacząco poprawi jakość powietrza w pokoju. Odpowiednie nawilżenie korzystnie wpływa na układ oddechowy, zapobiega wysuszaniu się skóry, zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji, a także pomaga w ograniczeniu objawów alergii. Wilgotność w zamkniętych, nienawilżanych pomieszczeniach często spada poniżej zalecanej wartości, która wynosi ok. 40-60%.  
SENCOR SFN 6011WH - Funkcje urządzenia


Nazwa: Klimator SENCOR SFN 6011WH
Marka: Sencor
Moc urządzenia: 70 W
Rodzaj sterowania: elektroniczne
Liczba prędkości: 3
Poziom hałasu w dB: 63
Kod producenta: SFN 6011WH
Wysokość produktu [mm]: 678
Waga [g]: 5400
Wyposażenie: pilot do sterowania zdalnego
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 33685502
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego