Kill Shot (paperback)

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

The latest thriller from the bestselling author of "American Assassin, Extreme Measures, Act Of Treason" and "Consent To Kill". Continues the story of Mitch Rapp, the counter-terrorism operative, it will appeal to fans of Lee Child, John Grisham, James Patterson and David Baldacci. A major Hollywood franchise is in production.

Tytuł: Kill Shot
Autor: Flynn Vince
Wydawca: Simon&Schuster Ltd. , Simon&Schuster
Język wydania: english
Ilość stron: 400
Data premiery: 2012-05-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 25 x 197 x 130
Indeks: 11477709
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Najczęściej kupowane The Godfather Puzo Mario
5/5
26,99 zł
premium
Najczęściej kupowane 61 Hours Child Lee
0/5
29,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Monet or The Triumph of Impressionism Wildenstein Daniel
5/5
79,99 zł
85,00 zł
premium 75,99 zł
Najczęściej kupowane Angels And Demons Brown Dan
5/5
31,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Dare to Lead Brown Brene
0/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Hard Way Child Lee
0/5
31,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Peppa Pig Daddy and Me. Sticker Colouring Book Opracowanie zbiorowe
0/5
24,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.