Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy! (okładka  twarda, 10.2020)

Sprzedaje empik.com : 7,42 zł

7,42 zł 12,00 zł (-38%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Bohaterowie ulubionej serii książeczek dla dzieci powracają!

Kicia Kocia i jej braciszek Nunuś wybrali się na spacer do parku. Nunuś wchodził w kałuże i zmoczył skarpetki. Po powrocie do domu trzeba się rozebrać i odłożyć rzeczy na miejsce. Czy Nunuś to potrafi? Jeśli nie, zawsze może liczyć na pomoc Kici Koci!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

ID produktu: 1248137600
Tytuł: Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy!
Seria: Kicia Kocia
Autor: Głowińska Anita
Wydawnictwo: Media Rodzina
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 14
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-10-14
Rok wydania: 2020
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 171 x 12 x 172
Indeks: 36016389
średnia 4,9
5
678
4
50
3
13
2
2
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
72 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
04-08-2021 o godz 01:07 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
sympatyczna, zabawna, dająca możliwość zaangażowania malucha w gesty, np. wskazywanie, potwierdzanie, gest "nie", ucząca; do wykoryzstania codziennego i terapeutycznego
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-07-2021 o godz 10:49 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Dziecku bardzo się podoba. Krótkie teksty, obrazki pokazujące czynności i przedmioty z życia codziennego. Świetna dla maluchów od pierwszego roku życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-05-2021 o godz 18:35 przez: Anna Majchrowska | Zweryfikowany zakup
Super książka jest bardzo zadowolona nasza córeczka i pozdrawiam serdecznie i dziękuję i polecam wszystkim Anna Majchrowska Piotrek Krupa😀😀😀
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-10-2020 o godz 14:42 przez: Natalia | Zweryfikowany zakup
Super kartonowa książeczka, zachęcająca dziecko do aktywnego czytania i udziału. W zabawny sposób ukazuje jak poradzić sobie ze sprzątaniem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-10-2022 o godz 10:49 przez: Paulina Mróz | Zweryfikowany zakup
Córka lubi tę serię. Ma 6 miesięcy ale już ogląda obrazki i zaczyna widzieć kolory więc książeczka przykuwa jej uwagę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-03-2022 o godz 18:05 przez: Żaneta | Zweryfikowany zakup
Moje dziecko zaczęło samo sprzątać po przeczytaniu tej książeczki i jeszcze jest szczęśliwe, że sprząta jak 'luluś'
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-01-2021 o godz 23:02 przez: Karolina | Zweryfikowany zakup
Cała seria Kicia Kocia i Nunuś jest super, dzieciaki ja uwielbiaja a co najwazniejsze moga sie czegos nauczyc !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-10-2020 o godz 08:19 przez: MiszczakAgn | Zweryfikowany zakup
Świetna książeczka, twarde strony. Niestety nie doczytałam, że dla dzieciaczków w wieku 1-3 latka ;-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
04-11-2022 o godz 22:29 przez: Dagmara Marczak | Zweryfikowany zakup
To chyba jedyna książeczka z tej serii, która osobiście nie przypadła mi do gustu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-11-2020 o godz 23:22 przez: Emilia Sankowska | Zweryfikowany zakup
Wspaniała książka, która na podstawie prostego przykładu uczy dzieci porządku.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-06-2021 o godz 07:11 przez: Kinga | Zweryfikowany zakup
Krótkie przedstawienie w ciekawy spokój historyjki dla najmłodszych. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-02-2021 o godz 07:06 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
Polecam . Super seria. Kici kocia i nunus lubiani są przez dzieci
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-05-2021 o godz 20:16 przez: Monika Rogalska | Zweryfikowany zakup
Książeczki z tej serii są wspaniałe. Mój wnuczek je uwielbia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-10-2020 o godz 15:14 przez: karola.ju | Zweryfikowany zakup
Ulubiona seria mojego synka. Książka bardzo mu się spodobała.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-10-2021 o godz 13:56 przez: karoluta | Zweryfikowany zakup
Wszystkie książeczki z serii z Kicia Kocia są warte zakupu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-09-2021 o godz 11:58 przez: Małgorzata | Zweryfikowany zakup
Wspaniała Kicia Kocia jak wszystkie ksiezeczki z serii!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-07-2021 o godz 12:45 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
To jest książka która odpowiada na wiele pytań maluchow
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-01-2022 o godz 20:39 przez: Aleksandra | Zweryfikowany zakup
Ulubiona część mojej półtorarocznej pociechy. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-09-2021 o godz 14:21 przez: Katarzyna Żochowska | Zweryfikowany zakup
Kolejna książka dla fanów Kici Koci i Bubusia, polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-10-2022 o godz 11:08 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jak cała seria - super książeczka dla najmłodszych
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Głowińska Anita

Anita Głowińska to autorka książek dla dzieci z serii „Kicia Kocia” oraz „Kicia Kocia i Nunuś”. Książeczki te skierowane są do kilkuletnich maluchów i przedszkolaków, poznających dopiero świat. Autorka, oprócz opisywania przygód stworzonej bohaterki, zajmuje się również tworzeniem ilustracji do swoich książek.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego