Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą (okładka  twarda)

Wszystkie formaty i wydania (6): Cena:

Oferta empik.com : 34,15 zł

34,15 zł 49,00 zł (-30%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 48 godzin

Oferta Smart Books : 40,01 zł

Oferta WawaSmart : 40,83 zł

Oferta dvdmax : 47,14 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Twój najcenniejszy kapitał.

Wbrew pozorom nie chodzi o to, czym się w życiu zajmujesz i jaki tytuł widnieje na Twojej wizytówce. To może się zmieniać. Rzecz w tym, jak się komunikujesz i jakie pozostawiasz po sobie ostatnie wrażenie. Ostatnie, bo pierwsze wrażenie ludzie nauczyli się już skutecznie weryfikować.

Dążysz po trupach do celu? A może kroczysz przez życie we własnym tempie i okazujesz ludziom należną uwagę? Jakie wartości głosisz, a jakimi kierujesz się naprawdę? Jaki jest Twój wizerunek w oczach innych — jesteś postrzegany jako człowiek rzetelny i spójny czy jako wątpliwa, wystylizowana kopia Twojego idola? Budzisz zaufanie czy wywołujesz niepokój? Czego jesteś obietnicą?? Wreszcie: ilu jest w Twoim życiu ludzi gotowych wystawić Ci pozytywne rekomendacje? Możliwe, że Twoja samoocena jako „jaguara” biznesu rozmija się z krążącą o Tobie opinią „wybrakowanego trabanta”.
Innymi słowy: czy wiesz, jaką jesteś marką?

Nie oburzaj się. Reputację każdy ma. Jakąś. I to „jakąś” czyni różnicę. Każdy z nas jest marką. Niestety tylko nieliczni świadomie nią zarządzają. To ludzie sukcesu, znani ze swoich pasji, dokonań, przyzwoitości i komunikacji opartej na szacunku. Każdego z nich kojarzymy z określonymi wartościami. Każdy z nich jest wiarygodnym autorytetem i realizuje własny pomysł na siebie. Każdy świeci wyjątkowym światłem wartościowego wnętrza, bez konieczności kreowania się na kogoś, kim nie jest.

Wiesz już, o co chodzi? Zatem do pracy, choć to wyzwanie wyłącznie dla ambitnych! Wykorzystaj najlepszą wiedzę na temat strategicznego zarządzania firmą, marketingiem i ludźmi do świadomego realizowania własnej strategii życia i sukcesu. Zarządzaj swoją reputacją i swoją marką równie skutecznie jak Richard Branson i Martyna Wojciechowska.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą
Autor: Malinowska-Parzydło Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 328
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-04-03
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 215 x 23 x 148
Indeks: 16950573
średnia 4,2
5
13
4
6
3
1
2
1
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
11 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
07-05-2015 o godz 17:47 przez: ELŻBIETA GANCZARSKA | Zweryfikowany zakup
Jeżeli wciąż zadajesz sobie pytanie: –Kim jestem? -Czy nadal sobą, czy „podróbką” spełniającą oczekiwania innych... Czy jesteś Osobą, czy Osobowością? Co i jak komunikujesz? Czy można powiedzieć , że jesteś na dobrej drodze do budowania swojej i tylko SWOJEJ MARKI, która pozwoli Ci na realizację marzeń, pasji i życia wartościowym życiem… Odpowiedź- na nurtujące Cię pytania znajdziesz w tej właśnie książce. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-06-2022 o godz 18:23 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Ciekawa książka, bardzo przyjemnie napisana i porusza wiele ważnych wątków. Przydatna zarówno dla samego czytelnika chcącego budować silną markę osobistą, ale jej elementy udało mi się użyć także w pracy dyplomowej.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-07-2017 o godz 09:03 przez: camerino | Zweryfikowany zakup
Napisana w ciekawy sposób pozycja przedstawia jak można zagubić się w dzisiejszym świecie i co zrobić żeby siebie zachować.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-05-2018 o godz 09:12 przez: iza czarnecka | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra pozycja książkowa dla nowoczesnej kobiety, która ma ochotę sie rozwijać. Polecam !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
14-12-2015 o godz 16:30 przez: Monika Wyderka-Chodak | Zweryfikowany zakup
Świetna pozycja. Bardzo rzeczowa i konkretna. Na pewno będę jeszcze do niej wracać nie raz.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-01-2019 o godz 11:12 przez: Magdalena Malik | Zweryfikowany zakup
Czyta się z przyjemnością. Wiele cennych wskazówek.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-07-2015 o godz 12:57 przez: Anna Zborowska
,,To nie jest książka o tym, jak się lansować. Ani o tym, jak udawać kogoś innego. Jest o tym, jak konsekwentnie budować trwały sukces osobisty dzięki autentyczności i byciu sobą. ”

Joanna Malinowska–Parzydełko przez wszystkie lata ścieżki zawodowej dbała o tworzenie niezależności. Opierała się na tym, w czym jest dobra, a nie w związku z logo firmy, która ją zatrudniała. Spostrzeżeniami dzieliła się na prowadzonym blogu, z czasem pozyskując duże grono stałych czytelników na całym świecie. W tym roku wydała własną powieść. Podeszła do opisywanego tematu profesjonalnie, udzielając wiele wskazówek i propozycji umożliwiających samorozwój.

,,Moje doświadczenia pokazują, że ludzi można podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej należą osoby, które żyją z wizją swojego życia, realizują swoje cele, (...) wiedzą, kim są i kim chcą się stać. Druga grupa to ludzie, którzy uważają, że planowanie i zarządzanie to sfera korporacji, a oni sami żyją, akceptując to, co im świat przyniesie. (...) Ta książka z pewnością przypadnie do gustu tym pierwszym i może wzbudzić niechęć u drugich. ”

Czy tego chcesz, czy nie, jesteś marką – codziennie kształtujesz indywidualny wizerunek i stajesz się świadectwem oferowanych usług.

W książce znajduje się wiele przydatnych zaleceń popartych refleksyjnymi pytaniami. Urozmaicają je trafne przykłady historii sukcesów różnych ludzi oraz popełnianych przez nich błędów. Podział poszczególnych rozdziałów, dopasowana czcionka i odpowiednia interlinia ułatwiają czytanie, sprawiając, że czytelnik przedziera się przez kolejne strony bez kontroli nad czasem. Zadbano nawet o miejsca umożliwiające zrobienie krótkich notatek. Osobiście nie skorzystałam z tej opcji – żałowałabym pisania po tak dobrze zrobionej książce. Wydanie jest świetne, jedne z najładniejszych, jakie widziałam. Idealnie odwzorowuje główną myśl tej publikacji. Lekturę umila także przystępny styl autorki – wciąż fachowy, ale jednocześnie pełen życzliwości, ciepłego spojrzenia na drugiego człowieka.

Koncepcja zarządzania sobą nie musi być ofertą dla wszystkich. To propozycja dla ludzi świadomych siebie, relacji z innymi i swoich potrzeb, aktywnie śledzących zmiany zachodzące wokół nich. ,,Jesteś marką” przypadnie do gustu osobom z ambicjami, które czują potrzebę pozytywnych zmian i potrafią do nich konsekwentnie dążyć.

Anna Zborowska
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
02-12-2015 o godz 20:04 przez: Marta Mrowiec
To pozycja, do której powinno się wracać co jakiś czas, która zawiera mnóstwo cennych wskazówek, i która pozwoli nam w pełni realizować stawiane przez nas cele związane z tworzeniem silnej marki osobistej. Joanna Malinowska – Parzydło ze względu na swoje bogate doświadczenie zna się na rzeczy. Oprócz swoich doświadczeń pokazuje w książce trafne przykłady historii sukcesów różnych ludzi oraz popełnianych przez nich błędów.

Duży plus należy się również za wydanie książki. Twarda, solidna okładka, szyte strony oraz specjalna wstążeczka do zaznaczania, w którym miejscu skończyliśmy. Jestem bardzo zadowolona z wydania. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa OnePress. Polecam ją szczególnie osobom pragnącym zagłębić tajniki tworzenia silnej marki osobistej, świadomym swoich życiowych celów oraz tym, którzy pragną się rozwijać. Niewątpliwie budowanie własnej, unikalnej marki osobistej jest rzeczą trudną i długoterminową. Równocześnie jest to tematem nieco śliskim, gdyż można szybko się „wypalić”. Nieustanna praca pomaga zbudować naprawdę coś wyjątkowego i kreować własny wizerunek i siebie. Należy przy tym pamiętać, by robić to tak jak sami chcemy a nie tak, jak oczekują od nas ludzie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-10-2016 o godz 21:53 przez: Iwona_C_
Książka Jesteś marką omawia bardzo dokładnie zjawisko marki osobistej, które coraz częściej pojawia się w kontekście content marketingu oraz marketingu bazującego na autentyczności. Ciekawie o tym pisze również w swojej książce Autentyczny copywriting Anna Piwowarska.

W publikacji autorstwa Joanny Malinowskiej-Parzydło znajdziemy nie tylko wyjaśnienie czym jest marka, ale także przeczytamy o tym, w jaki sposób możemy zbudować swoją markę osobistą. Jednak nie są to „tanie sztuczki” marketingowe. Wiedza przekazana w książce pozwala na budowanie autentycznego wizerunku, który wzmacnia siłę marki, a co za tym idzie również i naszych działań. Autentyczność pozwana na zbudowanie wokół siebie dobrej aury budzącej zaufanie (nie tylko w odniesieniu do biznesu, ale i w życiu prywatnym), co owocuje stworzeniem autorytetu dla osób zebranych wokół marki.

http://www.czytajac.pl/2016/09/jestes-marka-joanna-malinowska-parzydlo/
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
23-05-2015 o godz 14:53 przez: Anonim
Ta recenzja została usunięta, ponieważ jej treść była niezgodna z regulaminem
22-04-2015 o godz 00:00 przez: LovelyMitzi
Książka dla ambitnych oraz tych, którzy lubią pracować nad swoim charakterem. Ogromnym plusem tej pozycji jest to, że treść jest łatwo przyswajalna a po jej przeczytaniu dużo w głowie zostaje. Autora uświadomiła mi, że to, jak potoczy się nasze życie zależy tylko od nas i świadomego zarządzania samym sobą. Świetna. Jeśli szukacie dobrej coachingowej książki, to polecam. Warto.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Linux. Biblia Negus Christopher
5/5
93,28 zł
149,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Rozmyślania Marek Aureliusz
4.5/5
18,40 zł
29,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego