Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne) (okładka  twarda)

Sprzedaje empik.com : 37,42 zł

37,42 zł 49,90 zł *
* Porównanie do ceny sugerowanej przez wydawcę
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Przełomowy, ponadczasowy bestseller w ekskluzywnym wydaniu.
Tę książkę warto mieć w domu i warto do niej wracać.

Miliony czytelników, w tym światowi liderzy biznesu i polityki, nieustannie powołują się na książkę Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. To najlepszy dowód, że lekcje głoszone przez Dale’a Carnegiego, które zapoczątkowały nurt samorozwoju, przetrwały próbę czasu i zyskały charakter uniwersalny. Są to klasyczne, w najlepszym tego słowa znaczeniu, zasady postępowania, a generalne założenia tej książki pozostają ważne dla kolejnych pokoleń. Przenikliwe, ponadczasowe rady autora pomagają rozwijać inteligencję interpersonalną, a ćwiczenie dobrych umiejętności społecznych sprzyja poprawie naszego życia, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi miała premierę w Nowym Jorku, w  październiku 1936 roku. Jeszcze przed końcem tego roku dotarła na szczyt listy bestsellerów "New York Timesa" i utrzymała się na niej przez następne dwa lata. Do dzisiaj uznaje się ją za jeden z największych sukcesów wydawniczych w historii. Każdego roku liczba wydanych egzemplarzy wzrasta o 250 tysięcy. Dotychczas na całym świecie sprzedało się ponad 30 milionów egzemplarzy tej książki w przekładach na 37 języków.

Pierwsze polskie wydanie książki Carnegiego ukazało się w roku 1993 nakładem Wydawnictwa Studio Emka.

Wydawnictwo Studio Emka jest obecne na polskim rynku wydawniczym od 30 lat. Jubileusz świętujemy specjalną edycją książki Dale’a Carnegiego, której przekład opublikowaliśmy na początku naszej działalności.

Piśmiennictwo, które stało się naszą specjalnością, jest nazywane, najogólniej, literaturą motywacyjną. Taką formułę programu określił i do przedwczesnej śmierci konsekwentnie realizował współzałożyciel i redaktor naczelny naszego Wydawnictwa Jacek Marciniak, który z talentem i pasją wyszukiwał i dobierał najważniejsze książki z tego kręgu. Cenił życiową mądrość ich twórców, siłę argumentacji, hołdowanie wiedzy, niekłamaną chęć niesienia pomocy ludziom, wreszcie klarowny, komunikatywny język. Obecnie z głębokim przekonaniem i pieczołowitością kontynuujemy ten kierunek naszej działalności.

Wiele książek tego gatunku zyskało niezwykłą światową popularność – nie tylko z wyjątkową przenikliwością wskazują źródła indywidualnych i społecznych problemów, ale przedstawiają też skuteczne rady. Znaczną część tych tytułów w polskich przekładach opublikowało Studio Emka. Jak kiedyś, tak i dziś wyjątkowo celnie trafiają w polski czas.

Jednak powodem szczególnej naszej satysfakcji jest przekonanie, że książki Studio Emka pomogły odmienić życie milionów ludzi. Uczyły i uczą żyć i być – w rodzinie, w gronie przyjaciół, w różnych społecznościach, w biznesie. Popularyzują w sposób kompetentny i atrakcyjny najnowszą wiedzę społeczną, psychologiczną, a zwłaszcza ekonomiczną. Nie bez powodu nasza najliczniejsza publiczność czytelnicza wywodzi się ze świata biznesu. Książki Studio Emka wspierają menedżerów i przedsiębiorców w działaniu, propagują najnowszą wiedzę i praktykę ekonomiczną, progresywne modele zarządzania. Bo ambicją Wydawnictwa Studio Emka było i jest wpisywanie się naszymi publikacjami w program edukacyjny społeczeństwa, a dewizą – tworzenie i ogłaszanie książek bliskich życiu i ludziom.

W roku naszego jubileuszu pragniemy podziękować za lojalność naszym wiernym Czytelnikom i zarazem wyrazić nadzieję, że nasze książki będą towarzyszyły Państwu przez wiele następnych lat, dostarczając intelektualnych satysfakcji, służąc pomocą w osobistym oraz zawodowym doskonaleniu i zapewniając, co równie ważne, radość płynącą z dobrej lektury.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1332920468
Tytuł: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)
Autor: Carnegie Dale
Tłumaczenie: Cichawa Paweł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 320
Numer wydania: I
Data premiery: 2022-10-26
Rok wydania: 2022
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 195 x 25 x 130
Indeks: 44730833
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Carnegie Dale

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego