Jak pies z owieczką (okładka twarda)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Owieczka Hala mieszka na farmie razem ze swoją mamą i innymi zwierzętami. Niewiele jeszcze wie o świecie, ale, podobnie jak każde dziecko, jest ciekawska i dociekliwa. Próbuje znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy za ogrodzeniem pastwiska znajduje się coś interesującego? Dlaczego owady są pożyteczne? W jakim celu gospodarz strzyże owce? Czy można dosięgnąć słońca, wchodząc na drabinę? Bywa, że odkrycie prawdy nie jest ani proste, ani bezpieczne. Ale od czego są przyjaciele? Piesek Farmek zawsze zjawia się w odpowiednim momencie. Pomaga małej Hali i cierpliwie odpowiada na jej pytania.

„Jak pies z owieczką” to książka dla najmłodszych. Krótkie, proste opowiadania, które dzięki dołączonym kukiełkom można przedstawić własnymi słowami także w formie teatrzyku, zawierają element dydaktyczno-wychowawczy. Każde z nich kończy się propozycją pytań do wykorzystania w rozmowach z dziećmi oraz ciekawych prac do wykonania zarówno z rodzicami, jaki i nauczycielami w przedszkolu.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Jak pies z owieczką
Autor: Łącka Hanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 80
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-08-12
Rok wydania: 2015
Forma: książka + dodatek
Wymiary produktu [mm]: 291 x 12 x 203
Indeks: 17233712
 
średnia 5
5
8
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
8 recenzji
5/5
28-10-2015 o godz 19:01 przez: yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com
"Jak pies z owieczką" to książeczka dla dzieci około trzeciego roku życia. Jej główną bohaterką jest mała owieczka, która dopiero poznaje świat. Przeżywając różne przygody dowiaduje się, że świetlista kula na niebie to wcale nie piłka, że śniegu się nie je, zresztą tak samo jak i błyszczących papierków, czym jest strzyżenie i do czego służy wełna oraz wiele innych rzeczy. Jej przewodnikiem po świecie jest sympatyczny piesek, opiekun stada. Farmek dba nie tylko o to, by owieczce nie stała się krzywda, ale również cierpliwie tłumaczy wszystko co ją interesuje. A owieczkę interesuje dosłownie wszystko.

W jednym z opowiadań Farmek tłumaczy Hali, dlaczego mama owieczki zajmuje się teraz głównie jej nowo narodzonym braciszkiem. Żeby łatwiej było zrozumieć owieczce tę sytuację, proponuje jej, żeby wyobraziła sobie, że właśnie się urodziła, leży na trawce, niczego nie umie, nawet mówić, a jest bardzo głodna. Dzięki takiemu eksperymentowi łatwiej jest sobie wyobrazić bezradność, bezbronność malutkiego dziecka i zrozumieć, że mama jest mu niezbędna do życia. Wspominam o tym, bo to może być również świetny sposób na dziecko, które opanuje zazdrość o młodsze rodzeństwo.

Książka "Jak pies z owieczką" zawiera 12 prostych i trafiających do dziecięcej wyobraźni opowiadań, zakończonych pytaniami oraz propozycjami prac plastycznych. Wśród pytań pojawiają się takie typowo dotyczące tekstu opowiadania oraz pytania kształtujące odpowiednie zachowanie np.:
- Jak się zachowasz, gdy nieznana osoba będzie chciała podarować ci coś słodkiego lub zaprosi cię na spacer?
- Jakiego słowa użyjesz podczas witania się z kimś, a jakiego podczas pożegnania?

Zdarzają się również pytania sprawdzające ogólną wiedzę i świadomość dziecka np.:
- Czy znasz swoje imię i nazwisko/wiesz gdzie mieszkasz? Dlaczego ta wiedza jest potrzebna?
- Co powinno się zrobić z papierkiem po cukierku lub batonie?
- Czym zajmuje się fryzjer?
- Czy wiesz jak nazywa się pora roku, podczas której pada śnieg?
Dzięki pytaniom zawartym w książce, nie tylko sprawdzimy czy dziecko uważnie słuchało i zrozumiało tekst, ale również będziemy mieli okazję do porozmawiania na tematy bardzo istotne, ze względu na bezpieczeństwo dziecka, czy też ukształtowanie w nim zachowań przyjmowanych przez społeczeństwo jako odpowiednie.

Wśród propozycji prac plastycznych pojawiają się takie, w których należy wykorzystać plastelinę, kredki, farby, watę, kolorowy papier, masę solną, makaron, guziki ... Książka na prawdę zawiera wiele różnorodnych pomysłów, do tego takich, by nawet dziecko trzyletnie mogło je wykonać samodzielnie (ewentualnie z niewielką pomocą rodziców). Na dokładkę, na samym końcu książki, dziecko znajdzie kukiełki do wycięcia. Wystarczy do nich dołączyć jakiś patyczek i można odgrywać scenki, czy to opierające się na opowiadaniach zawartych w książce "Jak pies z owieczką", czy też podpowiadanych przez wyobraźnię dziecka.

"Jak pies z owieczką" to pięknie wydana i bardzo wartościowa książka, która dzięki temu, że zawiera nie tylko opowiadania, ale również pytania, propozycje prac plastycznych oraz kukiełki, zajmie dziecko na bardzo długi czas. Rodziców, którzy zdecydują się na jej zakup, patrząc na radość jaką sprawili dziecku oraz znając wartość edukacyjno-wychowawczą książki, z pewnością ogarnie zadowolenie i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ilustracje książeczki możecie obejrzeć na moim blogu, zapraszam
http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2015/10/jak-pies-z-owieczka-h-acka-recenzja.html#more
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-10-2015 o godz 18:59 przez: Kto czyta - nie pyta
Jestem pedagogiem i na bajki patrzę w bardzo krytyczny sposób. Zwykle się denerwuję, że nie mają morału, prawie niczego nie uczą i są tak napisane, że dzieci szybko się nudzą… Pisanie dla dzieci jest moim zdaniem odpowiedzialnym zadaniem! Trzeba nie tylko uważać na słownictwo, ale przede wszystkim zastanowić się nad celem bajki i tym, czy dziecko się nią zainteresuje. Trzeba też pamiętać o doborze treści do wieku. Najważniejsze dla mnie jest jednak to, aby książka była wartościowa i w jakiś sposób rozwijała naszego podopiecznego… Trochę się bałam, że Jak pies z owieczką okaże się cyklem zwykłych opowiadań o beztroskich zabawach i cudownej przyjaźni. Na szczęście moje obawy były niepotrzebne!
Jak pies z owieczką jest wartościową i mądrą książką dla najmłodszych (+3, chociaż niektóre dzieci 2,5 letnie też na pewno chętnie posłuchają). Mamy tutaj do czynienia z dwunastoma opowiadaniami, z których każde wnosi coś nowego w życie dziecka! Niezmiernie ważny jest tutaj aspekt edukacyjny! Maluch dowie się z książki bardzo wiele o życiu owiec oraz o przyrodzie.

Fabuła jest dosyć prosta. Tytułowa owieczka Hala jest ciekawą świata, ale bardzo zagubioną istotką. Podczas swoich przygód gubi się w lesie, boi się strzyżenia, myli strach na wróble z wilkiem i nieustannie uczy się czegoś nowego. Dzięki temu dzieci poznają świat razem z Halą – czasem mogą jej nawet doradzić!

Wspaniałym pomysłem są tutaj dołączone pytania, które znajdziemy na końcu każdego z opowiadań. Dzięki temu sprawdzamy, czy dziecko zrozumiało treść bajki i prowadzimy z nim krótką rozmowę… Dzięki tym pytaniom (np. Co zrobisz gdy obcy poczęstuje Cię cukierkami, Czy wiesz jak się nazywasz i gdzie mieszkasz? Jak się witasz a jak żegnasz? Dlaczego ludzie hodują konie, Wyobraź sobie, że… itp.) dziecko szybko wyciąga wnioski z usłyszanej chwilę wcześniej bajki, utrwala zdobytą wiedzę, rozwija ciekawość i kreatywność oraz przede wszystkim wspaniale się bawi!
Należy również wspomnieć o tym, że ta książka sprawdzi się nie tylko w naszej domowej biblioteczce, ale również w przedszkolu! Dodatkowo po każdym opowiadaniu prócz pomocnych pytań znajdziemy również propozycję pracy plastycznej. Większość z proponowanych prac wymaga niewielkiej pomocy dorosłego, ale wszystkie wspomogą rozwój manualny i kreatywność. Dzieci mają za zadanie między innymi: zalepić dziurę w płocie, przykleić owieczce futerko, pokolorować słoneczko, zrobić latawiec (tutaj konieczna pomoc rodzica!), czy stworzyć ramkę na rodzinną fotografię.

Jestem przekonana, że ta książeczka spodoba się wszystkim 3-4 latkom! Jest nie tylko ciekawa i rozwijająca, ale również pięknie zilustrowana i wzbogacona kukiełkami, które należy wyciąć z ostatniej strony. Kukiełki są śliczne, bo obustronne! Pozwalają dziecku na ilustrowanie tego, co czyta rodzic, bądź wspólne przedstawianie tekstu według własnej interpretacji.

Krótko mówiąc Jak pies z owieczką jest książką napisaną z rozmysłem i wyobraźnią i pozwala dzieciom lepiej zrozumieć świat. Czasem bowiem oczywiste dla nas rzeczy są dla maluchów nowością. Dlatego razem z Owieczką Halą dowiedzą się, że słońca się nie da dosięgnąć z drabiny, owady są pożyteczne, a z wełny robi się ubranka! Dzieci mogą również przekonać się, że strach to normalne uczucie, skoro Owieczka mogła się wystraszyć biedronki czy stracha na wróble! Zrozumieją również, że czasem warto zapytać dorosłych o radę, tak jak Hala pyta swojego przyjaciela – Psa! Polecam z całego serca – zarówno rodzicom jak i przedszkolankom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-10-2015 o godz 16:40 przez: Joanna Szarańska
Znacie powiedzenie "Jak pies z kotem"? Na pewno. Najczęściej stosuje się je, kiedy chce się określić relacje, które nieco odbiegają od idealnych. Chociaż zupełnie niesprawiedliwie, bo psy i koty potrafią być prawdziwymi przyjaciółmi. Tytuł książeczki "Jak pies z owieczką" zdaje się nawiązywać właśnie do tego porzekadła, a jej treść odsłania wspaniałą więź, jaka nawiązała się pomiędzy zwierzakami mieszkającymi w tym samym gospodarstwie.


Owieczka Hala jest jeszcze malutka i bardzo naiwna, wszystko ją dziwi i ciekawi, sporo przeraża. Piesek Farmek, jak na prawdziwego przyjaciela przystało, pojawia się u boku owieczki, kiedy tylko pakuje się ona w tarapaty lub potrzebuje odpowiedzi na nasuwające się pytania. Jako starszy i bardziej doświadczony kolega tłumaczy małej owieczce zawiłości świata. Czym jest słońce? Czy pod postacią stracha na wróble kryje się przebiegły wilk? Kim jest śniegowy bałwan? Na te i inne pytania odpowiada owieczce mały piesek..."Jak pies z owieczką" autorstwa Hanny Łąckiej to propozycja dla dzieci od trzeciego roku życia. Książeczka zawiera dwanaście sympatycznych opowiadań, w których ciekawska owieczka stara się poznać otaczający ją świat. W większości przypadków nasza bohaterka pakuje się w nieliche kłopoty, na szczęście zawsze może liczyć na pomoc ze strony pieska Farmka. Pies, jak na dobrego opiekuna gospodarstwa i najlepszego przyjaciela przystało, chętnie udziela odpowiedzi na pojawiające się pytania i przestrzega przed grożącym niebezpieczeństwem.


Historyjki są napisane prostym i przystępnym językiem, niosą morał lub przytaczają interesujące informacje o świecie. Uzupełniają je bajecznie kolorowe i przesympatyczne ilustracje ukazujące przygody naszych czworonożnych bohaterów. Całość sprawia bardzo ciepłe i miłe wrażenie, Milence książka od razu przypadła do gustu.


Jak pies z owieczką to jednak nie jest zwykła bajka dla dzieci, po którą można sięgnąć przy okazji wieczornego czytania. Ta pozycja poddaje również ciekawe pomysły, jak wykorzystać poszczególne opowiadania we wspólnej zabawie z dzieckiem. Każdej historyjce towarzyszą pytania, dzięki którym można nawiązać do treści, zachęcić malucha do podzielenia się wiedzą lub wyrażenia opinii, a także propozycja pracy plastycznej, którą dziecko może wykonać samodzielnie lub z pomocą rodziców.


Myślicie, że to wszystko? Oczywiście, że nie! Na końcu książeczki znajdują się obrazki do wycięcia przedstawiające bohaterów tej książeczki. Z ich pomocą można wyczarować fajne mini-kukiełki i urządzić zabawę w teatrzyk, przedstawić przygody Hali i Farmka lub wymyślić swój własny scenariusz. Naturalnie można własnoręcznie wykonać więcej ozdóbek (u nas pojawiły się drzewka i domek) i rozbudować zabawę na wiele sposobów.


Książeczka Haliny Łąckiej z bajecznymi ilustracjami Alicji Kaczmarskiej - Strzebońskiej to niebywale kreatywna i wszechstronna publikacja. Do czytania, do zabawy, do prac plastycznych, do rozwijania wyobraźni dziecka. Do domu i do przedszkola! Nie będę ukrywać, że jestem nią zachwycona, podobnie jak i Milenka. Polecamy bardzo gorąco!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-09-2015 o godz 00:14 przez: Marta mama Nikusia
Poza ciekawą i na pewno wartościową treścią opowiadań ta lektura ma coś jeszcze. Po zakończeniu każdego z rozdziałów znajdziemy małą pomoc dla każdego rodzica. Są nimi krótkie pytania związane z przeczytanym przed chwilka tekstem. Możemy z nich skorzystać i zadać je naszemu maluszkowi. I w ten sposób poznamy jego opinie na niektóre tematy, pomożemy mu zrozumieć dane zagadnienie lub po prostu zorientujemy się czy maluszek zrozumiał to, o czym przed chwilką czytałyśmy. Według nas to wspaniały pomysł. Te pytania zachęcają malucha do aktywności, a także do analizowania tego co nas otacza. Dzięki nim nasze dziecko uczy się układać zdania, wyrażać własne opinie, opowiadać. Świetny pomysł, ale nie jedyny...Tuż pod tymi pytaniami znajdziemy coś jeszcze! Autorka proponuje nam byśmy pobawili się z dzieckiem w jakiś kreatywny sposób. Oczywiście pomysły te nawiązują do treści przeczytanego przed chwilką opowiadania. Oj, urozmaicenie w tych pomysłach jest całkiem spore i trzeba przyznać, że wszystkie są naprawdę bardzo ciekawe. Aż trudno się im oprzeć :) ta książeczka to nie tylko jakieś tam zwykłe miłe opowiadanie, ale także skarbnica pomysłów na spędzenie czasu z naszym małym brzdącem. Na ostatnich stronach tej książki znajdziemy jeszcze... szablony przeuroczych, pięknych i kolorowych kukiełek! Każda z nich jest dwustronna i wszystkie przedstawiają nam bohaterów tejże lektury. Umieszczone sa one na śliskim i dość grubym papierze, więc po wycięciu ich i umieszczeniu na patyczku - będą nam one służyły baaardzo długo. Jesteśmy tego pewne! A przecież taka zabawa w teatrzyk jest świetnym pomysłem! Możemy w naszych przedstawianiach odgrywać scenki z poszczególnych rozdziałowy naszej książki lub wymyślać naszym bohaterom zupełnie nowe, równie ciekawe przygody! No i powiedzcie nam teraz, jak z tą książką można się nudzić??jak zwykłe wydawnictwo Skrzat dołożyło wszelkich starań, by lektura ta nas zachwyciła. Poza twardą lakierowana okładką znajdziemy wewnątrz dobrej jakości papier i naprawdę zachwycającą szatę graficzną. Naprawdę aż się chce do tej książki zaglądać. Obrazki są wesołe, śliczne i bardzo kolorowe.Jesteśmy pewne, że spodobają się Waszym maluszkom równie mocno co naszym urwiskom :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-10-2015 o godz 10:31 przez: Recenzje Ami.
Owieczka Hala mieszka na farmie razem ze swoją mamą i innymi zwierzętami. Niewiele jeszcze wie o świecie ale, podobnie jak każde dziecko - jest ciekawska i dociekliwa. Próbuje znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Z pomocą przychodzi jej piesek Farmek, na którego zawsze można liczyć i który zawsze zjawia się w odpowiednim momencie.

"Jak pies z owieczką" to książka o perypetiach małej owieczki, która przeżywa dylematy podobne do tych, które przeżywają najmłodsi: poznawanie nowych uczuć, uczenie się samodzielności, odkrywanie otoczenia czy nawiązywanie pierwszych przyjaźni. Jest to świetna książeczka doskonale spełniająca swoją rolę - nie tylko pozwala na miłe spędzenie czasu, ale też uczy. Dlaczego?

Ponieważ każde z tych krótkich opowiadań zawsze kończy się propozycją pytań do wykorzystania w rozmowie z dzieckiem, a więc możemy sprawdzić, czy dziecko zrozumiało treść bajki i pomóc mu utrwalić zdobytą wiedzę.

Dodatkowo, po każdym opowiadaniu pojawiają się także propozycje prac plastycznych, takich jak przygotowanie ciasteczek, ramki na rodzinną fotografię czy pokolorowanie słoneczka. Taka forma zabawy rozwija w dziecku ciekawość i kreatywność oraz wspomaga jego rozwój manualny.

Ale to nie wszystko! Poza proponowanymi pod każdą bajką pytaniami i wskazówkami do zabaw - na końcu książki pojawiły się szablony kukiełek, które można wyciąć i wykorzystać do wspólnej zabawy. Jakiej? Dzięki nim z powodzeniem można odtworzyć niektóre scenki albo odgrywać własne.

"Jak pies z owieczką" to doskonały wybór na prezent dla przedszkolaków, ale nie tylko

Ciekawe opowiadania - zawierają w sobie element dydaktyczno-wychowawczy, duże litery - zachęcają do samodzielnego czytania, a piękne i wyraźne ilustracje - przyciągają uwagę. Zaś dołączone kukiełki - pozwalają na przedstawienie własnego teatrzyku. Jestem przekonana, że ta książeczka spodoba się maluchom, które dzięki niej nie tylko będą się wspaniale bawić, ale też uczyć. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-11-2015 o godz 07:53 przez: Anna Sikorska
Zawsze uważałam, że dziewięćdziesiąt procent sukcesu książek dla dzieci to piękne ilustracje. „Jak pies z owieczką” Hanny Łąckiej dzięki pięknym ilustracjom Alicji Karczmarskiej – Strzebińskiej podbiła nasze serca. Mała słodziutka owieczka spogląda na nas z każdej strony. Na końcu książki znajdziemy papierowe kukiełki przedstawiające wszystkich bohaterów interesującej książki. Dzięki stylowi rysowania znanemu dzieciom z ilustracji do poszczególnych opowieści mają one spore powodzenie.
„Jak pies z owieczką” zabiera nas w świat małej owieczki, która przeżywa dylematy podobne do tych znanych przedszkolaków. Doświadcza nowych uczuć, uczy się samodzielności, bada granice swojego możliwego postępowania, odkrywa otoczenie, nawiązuje nowe znajomości, dowiaduje się, doświadcza pierwszej wizyty u „fryzjera” (po której wygląda przecudnie), odkrywa strach, podziwia latawce i muzykę, dostaje dzwoneczek, poznaje nocne zwierzęta, cieszy się śniegiem, bałwanem oraz odkrywa uroki bycia starszą siostrą. Ciekawska i dociekliwa owieczka ma cudownego przyjaciela: psa. On chroni ją przed niebezpieczeństwami, tłumaczy świat, dba o jej samopoczucie.
Jest to świetna publikacja doskonale spełniająca swoją rolę terapeutyczną. Poza proponowanymi pod każdą bajką pytaniami i wskazówkami do zabaw można wykorzystać załączone kukiełki. Dziecko może nimi bawić się odtwarzając scenki, dopasowywać do ilustracji w książce oraz do plastikowych figurek lub zdjęć zwierząt, przez co uczy się abstrakcyjnego określania nazw. „Jak pies z owieczką” to doskonała lektura dla przedszkolaków oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Duże litery i niedługie opowieści zachęcą dzieci do samodzielnego czytania, a piękne ilustracje przyciągną ich uwagę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-10-2015 o godz 11:22 przez: Magdalena Mrowczyk
"Jak pies z owieczką" Hanny Łąckiej, to zbiór opowieści o ciekawskiej, strachliwej i małej owieczce Hali i jej przyjaźni ze starszym, doświadczonym pieskiem Farmkiem. Hala ma wiele przygód i z powodu swojej ciekawości często wpada w tarapaty. Na szczęście zawsze może liczyć na swojego przyjaciela i jego mądrość życiową.
Każda opowieść to mądre przesłanie dla najmłodszych czytelników, np. o tym, że nie należy jeść nieznanych rzeczy, nie wolno bez mamy wybierać się na spacery, a najlepszy przyjaciel potrafi pojawić się przy nas znienacka. Każda bajka zakończona jest przykładowymi pytaniami o usłyszanej historii i propozycjami prac plastycznych. "Jak pies z owieczką" to przepiękne wydanie z cudownymi ilustracjami Alicji Kaczmarskiej-Strzebońskiej. Twarda oprawa, kredowy papier i duża, wyraźna czcionka. Na końcu książeczki znajdziemy plansze do wycięcia, a na nich kukiełki, idealne do mini teatrzyku i innych prac z dziećmi. Książka idealna dla rodziców i nauczycieli przedszkolnych.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-11-2015 o godz 22:08 przez: Agusiek
Niezwykła książka o przyjaźni pomiędzy niesforną owieczką Halą i rezolutnym psem Farmkiem. Młodziutka Hala jak na ciekawską świata owieczkę, zmaga się z problemami bardzo dla siebie ważnymi i często z tego powodu wpada w tarapaty. Na szczęście zawsze ma przy sobie Farmka. Cierpliwie jej wszystko tłumaczy i wyciąga z kłopotów. Książka bez wątpienia spodoba się przedszkolakom.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Wyczaruj kotki. Malowanka wodna Opracowanie zbiorowe
4.2/5
3,51 zł
Inne z tego wydawnictwa Owoce i warzywa. Książeczka kontrastowa Opracowanie zbiorowe
4.7/5
4,41 zł
Inne z tego wydawnictwa Wyczaruj owoce. Malowanka wodna Opracowanie zbiorowe
4.2/5
3,51 zł
Inne z tego wydawnictwa Wyczaruj kucyki. Malowanki wodne Opracowanie zbiorowe
4.5/5
3,51 zł
Inne z tego wydawnictwa Moja kaligrafia. Literki Opracowanie zbiorowe
4.7/5
3,96 zł
Inne z tego wydawnictwa Wyczaruj pluszaki. Malowanki wodne Opracowanie zbiorowe
4.3/5
3,51 zł
Inne z tego wydawnictwa Leń Brzechwa Jan
4.8/5
4,31 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego