Iso Trade, Łódka zanętowa, Katamaran 3, Komory Łódź XXL 500m 9774, czarny

Kolor:
czarny- niedostępny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

Pasuje do tego produktu

Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m

 

ŁÓDKA ZANĘTOWA

 • ZDALNE STEROWANIE – do zestawu dołączono pilot sterujący na smyczy, który umożliwia wygodne sterowanie łódką w odległości aż 500m! Łódka umożliwia owocne połowy.
 • SYGNALIZACJA ŚWIETLNA – łódka wyposażona jest w oświetlenie ułatwiające jej obserwowanie, a ponadto w zestawie znajduje się montowana osobno lampka, która umożliwia używanie zdalnie sterowanej jednostki pływającej również w nocy (oświetlenie jest widoczne podczas mgły) – w końcu największe połowy są w nocy!
 • FUNKCJONALNA – na łódce zastosowano praktyczną rączkę, która znacząco ułatwia jej przenoszenie. Dodatkowo do zestawu dołączono nieprzemakalną torbę GRATIS! Pozwoli ona przenosić wędkarzom swój sprzęt, a także schować go w samochodzie, bez konieczności brudzenia np. bagażnika. Torba również umożliwi przechowywanie łódki w domu, nie ma obawy, że coś się zgubi, wszystko zawsze będzie w 1 miejscu.
 • WSPOMAGA SKUTECZNE POŁOWY – korzystanie z łódki gwarantuje sprawne wędkowanie, zmniejsza ilość energii i wysiłku oraz uderzeń o wodę tradycyjnym sprzętem do miejscowego zanęcania. Tym samym wpływa na zachowanie spokojnej atmosfery, która ma zdecydowany wpływ na efekt połowów oraz wypoczynek będący jedną z zalet uprawiania wędkarstwa. Łódka pozwala przewozić i efektywnie dostarczać do 2000g zanęty.
 • SPECYFIKACJA - moc silnika: 10000/min; zasięg: 500m; zasilanie łódki: bateria akumulatorowa 5200mH / 7,4V x2; zasilanie pilota: 4x AA (brak w zestawie); czas pracy: 2,5h; maksymalne obciążenie: 2kg; wymiary łódki (dł/szer/wys): 50/35/23cm; wymiary torby (dł/szer/wys): 58/27/24cm; wymiary pilota (dł/szer/wys): 15/6/16cm; waga łódki: 2,9kg; waga zestawu z opakowaniem: 4kg.

SPECYFIKACJA

 • moc silnika: 10000/min
 • zasięg: 500m
 • zasilanie łódki: bateria akumulatorowa 5200mH / 7,4V x2
 • zasilanie pilota: 4x AA (brak w zestawie)
 • czas pracy: 2,5h
 • maksymalne obciążenie: 2kg
 • wymiary łódki (dł/szer/wys): 50/35/23cm
 • wymiary torby (dł/szer/wys): 58/27/24cm
 • wymiary pilota (dł/szer/wys): 15/6/16cm
 • waga łódki: 2,9kg
 • waga zestawu z opakowaniem: 4kg

W ZESTAWIE

 • łódka
 • zasilacz
 • akumulator x2
 • pilot sterujący
 • zapasowe wirniki
 • wykręcana antena
 • torba
Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Kod producenta 9774

Profesjonalne wędkarstwo wykorzystuje coraz bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, które umożliwiają skuteczne połowy, mniejszą ingerencję w środowisko naturalne oraz szybsze i dokładniejsze wykonywanie działań przygotowawczych. Łódka zanętowa to sprzęt, który pozwoli na sprawne i wyjątkowo precyzyjne dostarczenie zanęty w szybki sposób.

Łódka jest stabilna nawet podczas wiatru, na wymagających wodach, z falami nie przekraczającymi wysokości 10cm.

Pojemniki na zanętę umiejscowione są w centralnej części łódki, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko jego zawilgocenia nawet w trakcie przewożenia go na dalsze odległości. Łódka pozwala przewozić i efektywnie dostarczać do 2000g zanęty.

Produkt posiada 2 pojemniki znajdujące się na górze, otwierają się one do tyłu oraz 1 dolny pojemnik znajdujący się na spodzie, który działa na zasadzie zapadki otwieranej do dołu.

Uruchomienie urządzenia następuje poprzez przełączenie przycisku znajdującego się na pokładzie. Łódka zasilana jest ze znajdujących się w zestawie 2 baterii akumulatorowych, a w komplecie znajduje się również ładowarka sieciowa umożliwiająca uzupełnianie poziomu energii. W tylnej części łódki zamontowane są diody informujące o stanie naładowania baterii. Umożliwiają stałe kontrolowanie poziomu energii, co zapobiegnie rozładowaniu się baterii w miejscu oddalonym od brzegu.

ZDALNE STEROWANIE

Sterowanie odbywa się za pomocą nadajnika o 1 częstotliwości, która gwarantuje zasięg pracy aż do 500m.

W zestawie znajduje się także smycz umożliwiająca powieszenie nadajnika na szyi. Każda ze śrub uruchamiana jest osobno za pomocą gałki, którą przesuwa się w przód i w tył. Skręty wykonuje się poprzez włączenie napędu jednej, przeciwległej do docelowego kierunku śruby. Rozładunek zanęty odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się pod gałkami.

Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Przeznaczenie amury dorsze halibuty jazie karasie karpie klenie leszcze lipienie okonie płocie pstrągi sandacze sumy szczupaki węgorze

OŚWIETLENIE

Łódka zanętowa posiada sygnalizacyjne oświetlenie LED oraz w zestawie znajduje się montowana osobno lampka, która umożliwia używanie zdalnie sterowanej jednostki pływającej szczególnie w trakcie świtu bądź zmierzchu, które są bardzo atrakcyjnymi porami do rozpoczęcia wędkowania.

PRAKTYCZNA RĄCZKA

Na łódce zastosowano funkcjonalną rączkę, która pozwoli w wygodny sposób przenosić produkt. Nie ma konieczności łapania jej od spodu (tym bardziej kiedy jest mokra), wystarczy złapać ją za rączkę!

Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 4 kg

OSŁONKI

Łódka posiada osłonki na wirnikach, które zapobiegają wkręceniu roślin podczas pływania. Pozwala to na bezawaryjne pływanie.

TORBA GRATIS

Po zakończeniu użytkowania łódkę należy całkowicie osuszyć, a następnie schować do nieprzemakalnej torby, która została dołączona GRATIS do zestawu.

Torba pozwoli również przenosić wędkarzom swój sprzęt, a także schować go w samochodzie, bez konieczności brudzenia np. bagażnika. Dodatkowo umożliwi przechowywanie łódki w domu, nie ma obawy, że coś się zgubi, wszystko zawsze będzie w 1 miejscu.

Kompletny zestaw łódki zanętowej jest gotowy do użycia od razu po naładowaniu baterii. Gwarantuje to sprawne wędkowanie, zmniejsza ilość energii i wysiłku oraz uderzeń o wodę tradycyjnym sprzętem do miejscowego zanęcania. Tym samym wpływa na zachowanie spokojnej atmosfery, która ma zdecydowany wpływ na efekt połowów oraz wypoczynek będący jedną z zalet uprawiania wędkarstwa.

Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Marka Iso Trade Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Nazwa Łódka zanętowa Katamaran Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Smak Profesjonalna Wędkarska na Zanętę Obciążenie 2 kg Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 4 kg Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m EAN 5902802915337 Łódka Zanętowa Katamaran 3 Komory Łódź XXL 500m Waga 4 kg

Nazwa: Iso Trade, Łódka zanętowa, Katamaran 3, Komory Łódź XXL 500m 9774, czarny
Marka: Iso Trade
Typ artykułu: towar
Kolor: czarny
Wysokość produktu [mm]: 230
Szerokość produktu [mm]: 350
Głębokość produktu w [mm]: 500
Gwarancja: 24 miesiące
średnia 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego